Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si di hrat CoDko a neunavuj tady tema hlaskama....
  • Ten je naprosto úžasný *15*. Jako komedie to funguje dokonale.
  • A jeste jedna obracene :D
  • Trošku vás opravím.Jsou to USA,Anglie,Francie(i když můžete brát vesměs celou EU, někoho méně někoho více).A ne,že je jen podporují,ale oni je tam posílají (těch organizací je tam více al-kaida,al-nusra,různí žoldáci z Evropy,atd...) skrze své spojence Saúdskou Arábii,Katar,Turecko,...A to od začátku ehm "povstání".A Sýrie je v hledáčku z mnoha důvodů.Například Ruská námořní základna v Tartusu,ale především velmi přátelské vazby na Írán.Na nějaké pohádky o zlém diktátorovy,který zabíjí vlastní občany můžete zapomenout.Jinak Sýrie je jedna z nejsekulárnějších zemích středního východu(co se týče práv občanů nechává daleko za sebou zmínění Katar a SA).
  • Já nevěřím ničemu :D Teprve až si to zahraji, tak se uvidí.
  • Zase sliby o plnohodnotném singleplayeru. Lživé fráze, že nebude jen doplňkem a bude mít nad deset hodin. Víme, jak to skončilo naposledy.
  • hlavne nezabudli k special predobjednavkovej edicii pribait dlc ktore si potom o 2-3 mesiace bude treba kupit znova a ked bude battlefield 5 pol roka pred vydanim ( citaj rok a pol po vydani B4) daju to iste dlc ktore uz mate zaplatene 2x mozno aj 3xz darma aby sa nepovedalo
  • Som spokojny, ked su ludia spokojni.
  • to jsi řekl příliš zjednodušeně. Aby si udrželi pozici v regionu, musej jít na ruku Saudúm. A Sýrie není o nějaké Alkaidě. Je to o sunnitech a šítech (každý pátý povstalec má evropské občanství a průměrný věk 25 let). Jako by se tu evropský frakce křestanů v minulých stoletích snad neřezali.... *7*
  • USA podporujou Al Kaidu v Syrii!
  • a ja to cele muzu bebat... tuhle komerci. a sem spokojny
  • Nebo nacionalismus,záleží jestli média chtějí někoho pošpinit nebo ne.
  • Nakolko som neni uplny introvert asocial, tak som poprosil niekoho z friendlistu a coopy sme presvistali jedna radost. Ale to je klasika, coop je fun ak mas s kym hrat. Kampan klasicka scriptovana rambodraha, najviac som si uzil ten kusok za rusakov. Dementne QTEcka, kde sa ukazovali ine klavesy ake som mal stlacat ma vytacali do nepricetna :)
  • Patriotizmus
  • Ja som si ziadne DLC nekupil a tiez som spokojny :)
  • Veskoslav
    Navíc. Nevím jak Vy, ale já čekám na Battlefront, včera jsem si dokoupil DLC do Bf3 za 700 a jsem spokojený:)
  • hlavně žádnej Origin a dedikovaný servery
  • Z těch americkejch vlajek je mi už k zblití!
    3 vlajky na jednom pandulákovi, co to ku°°a je?!
  • Osobně po té hrůze z BF3 kupovat nebudu, jedině až spadne cena. Spíš doufám, že nepodělají Battlefront *12*
  • Nesouhlasím. Single byla pohoda v porovnání s coopem. Ty dementní mise plný skriptů a mission failed okamžiků by byly dost strašný sami o sobě, ale on do nich člověk musel ještě brát náhodný tele z netu, co hned spadlo s helinou, střelilo něco nebo někoho, koho nemělo apod. Bohužel zbraně odemklý v coopu stály za to, takže jsem tím narozdíl od kampaně projít musel. Jak jsem říkal, kampaň je v pohodě. Leží tam, kde sem ji po 10 minutách nechal a neotravuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit