Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevěřím ničemu :D Teprve až si to zahraji, tak se uvidí.
  • Zase sliby o plnohodnotném singleplayeru. Lživé fráze, že nebude jen doplňkem a bude mít nad deset hodin. Víme, jak to skončilo naposledy.
  • hlavne nezabudli k special predobjednavkovej edicii pribait dlc ktore si potom o 2-3 mesiace bude treba kupit znova a ked bude battlefield 5 pol roka pred vydanim ( citaj rok a pol po vydani B4) daju to iste dlc ktore uz mate zaplatene 2x mozno aj 3xz darma aby sa nepovedalo
  • USA podporujou Al Kaidu v Syrii!
    • Trošku vás opravím.Jsou to USA,Anglie,Francie(i když můžete brát vesměs celou EU, někoho méně někoho více).A ne,že je jen podporují,ale oni je tam posílají (těch organizací je tam více al-kaida,al-nusra,různí žoldáci z Evropy,atd...) skrze své spojence Saúdskou Arábii,Katar,Turecko,...A to od začátku ehm "povstání".A Sýrie je v hledáčku z mnoha důvodů.Například Ruská námořní základna v Tartusu,ale především velmi přátelské vazby na Írán.Na nějaké pohádky o zlém diktátorovy,který zabíjí vlastní občany můžete zapomenout.Jinak Sýrie je jedna z nejsekulárnějších zemích středního východu(co se týče práv občanů nechává daleko za sebou zmínění Katar a SA).
    • to jsi řekl příliš zjednodušeně. Aby si udrželi pozici v regionu, musej jít na ruku Saudúm. A Sýrie není o nějaké Alkaidě. Je to o sunnitech a šítech (každý pátý povstalec má evropské občanství a průměrný věk 25 let). Jako by se tu evropský frakce křestanů v minulých stoletích snad neřezali.... *7*
  • a ja to cele muzu bebat... tuhle komerci. a sem spokojny
  • Veskoslav
    Navíc. Nevím jak Vy, ale já čekám na Battlefront, včera jsem si dokoupil DLC do Bf3 za 700 a jsem spokojený:)
    • Ja som si ziadne DLC nekupil a tiez som spokojny :)
      • Som spokojny, ked su ludia spokojni.
  • Z těch americkejch vlajek je mi už k zblití!
    3 vlajky na jednom pandulákovi, co to ku°°a je?!
    • A jeste jedna obracene :D
    • Patriotizmus
      • Nebo nacionalismus,záleží jestli média chtějí někoho pošpinit nebo ne.
  • Nesouhlasím. Single byla pohoda v porovnání s coopem. Ty dementní mise plný skriptů a mission failed okamžiků by byly dost strašný sami o sobě, ale on do nich člověk musel ještě brát náhodný tele z netu, co hned spadlo s helinou, střelilo něco nebo někoho, koho nemělo apod. Bohužel zbraně odemklý v coopu stály za to, takže jsem tím narozdíl od kampaně projít musel. Jak jsem říkal, kampaň je v pohodě. Leží tam, kde sem ji po 10 minutách nechal a neotravuje.
    • Nakolko som neni uplny introvert asocial, tak som poprosil niekoho z friendlistu a coopy sme presvistali jedna radost. Ale to je klasika, coop je fun ak mas s kym hrat. Kampan klasicka scriptovana rambodraha, najviac som si uzil ten kusok za rusakov. Dementne QTEcka, kde sa ukazovali ine klavesy ake som mal stlacat ma vytacali do nepricetna :)
  • Kucíí, praďte.
    Zapnu si BF3 přihlásím se do hry a během 2-3 minut mi hra spadne ohledně punkbustru:
    Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe
    • aktualizuj si pb
  • Cituji autora článku: "Určitě se shodneme na tom, že Battlefield 3 byla opravu skvělá hra." Ne, tak na tomhle se vážně neshodneme. Pro mě BF3 zklamáním roku. Do dneška nechápu, jak to mohli tak pokazit. Zdá se, že BF4 by mohl být až tím BF, který měl vyjít místo BF3.

    Jinak souhlas s tím, že bych si velmi rád koupil jen MP. SP prostě hoší z DICE neumí a já nehodlám platit za něco, co už raději nebudu znovu zkoušet.
    • Tak si di hrat CoDko a neunavuj tady tema hlaskama....
    • hlavně žádnej Origin a dedikovaný servery
    • Osobně po té hrůze z BF3 kupovat nebudu, jedině až spadne cena. Spíš doufám, že nepodělají Battlefront *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit