Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono by docela pomohlo udelat ten singl i jako coop...
  • Kdyby se AI v singlu chovala aspon z poloviny tak jako ten nejhloupejsi hrac MP tak sem happy. *5*
    • neříkej mi, že by jsi chtěl vidět bunnyjump AI. Spoustu hráčů se chová hůř než AI ve hrách.
      • jaky bunnyjump? dalši pako co se nedokaže vypořadat s poskakujicimi voly a hernimi mechanismy?
    • http://www.youtube.com/watch?v=3nxHnmHcPUQ
      • Ten je naprosto úžasný *15*. Jako komedie to funguje dokonale.
      • Miserius
        Zas ten trapák s jeho kanálem ,proc vzdy zrovna ja na to musim klikat... Zabanujte tohodle exota už...
  • Já jsem už poučenej, Battlefield 3 jsem si koupil, ale doplatil jsem na "hype". Nutnost Originu, nutnost nějakého addonu do prohlížeče, žádné menu, singleplayer naprosto k ničemu, multiplayer pouze online a stále to samé dokola. Né že by mě to nebavilo, bylo to super, ale jen prvních pár dní. Pak už jsem to nehrál. Chybí mi možnsot hrát offline, chybí mi možnost pořádat vlastní lan bitvy, a hlavně AI boti a kdyby tam byli boti, tak ani nemusí vymýšlet stupidní zápletky, ale maj rovnou takovej syngleplayer jakožto conquest mód s botama... prostě jako ve dvojce. Ale to bych asi dneska chtěl moc... No a jestli ani v nových Battlefrontech nebudou boti, tak to nechci.
  • 3 hodinovej singl poďme *6*
  • jindra.veliky
    klasika...jsou pouceni z chyb minuleho dilu, kde byl singleplayer bez chyby *15* diky novymu enginu uz bude hra vypadat tak jako si vyvojari preji uz od narozeni atd.... *7*

    kecy, prdy, bedary *12*
  • Miserius
    Temhle recickam pred vydanim jeste nekdo veri?
    • A že se ozýváš zrovna ty.
    • Nerikam ze jim verim ale na druhou stranu kdyby to byla pravda tak bych byl moc rad a mozna si konecne zahral bf v singlu.
    • Veskoslav
      Bohužel podle počtu předobjednávek ano.
      • Miserius
        Predobjednavky docela chapu, i pres spoustu chyb je Battlefield 3 zabavnej multiplayer (pred par dnama jsem ho jen tak zapl a uz 3 dny zas hraju dokonce jsem koupil i dlc :D ) Takze neni duvod se domnivat ze Battl 4 bude mit ten multiplayer spatnej...
        • Veskoslav
          Máš pravdu, to zase ano. Uvažoval jsem na koupí BF4, ale ta "luxusní" edice za 1100 je výsměch. 4 mpay jako "DLC", koková krabička a pak nějaké bonusy do hry ještě. No jelikož Z3 by měla opět obsahovat minimálně to, co Z2 a ta stále 1000 Kč, nový obsah mám zdarma, tak zainvestuji raději do ní a dokoupím DLC do Bf3:-X Tedy pokud EA nevypne servry, jak je u ní zvykem.
          • Spades
            Já si prostě počkám, měsíc po vydání už bude Základ tak za 500-700 a premium 700-1000, a vyjde mě to lépe jak kdybych si předobjednával...

            Nechápu, proč těm, co si to předobjednali nedají alespoň slevu na Premium, když už tam je jedno DLC zdarma...
  • Stejně ještě před vydáním přetexturujou spolubojovniky na psy *1*
    • Spis dinosaury...
  • Byl by problem to prodavat len ako mp?
    • To máš recht.Singl mě moc nezajímá,pokud jde o BF.BTW,jsem jediný,kdo by chtěl další BF z 2.světové na východní frontě?Stalingrad,Kursk...
      • já bych nechtěl. mě stačí Red Orchestra
        • Ale jasně,RO je super,ale tady je řeč o BF,který začíná být stereotipní a sám sebe vykrádá...
          • stereotypní:-))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit