Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už v Baldur's gate jsem jednou postavou otočil NPC a druhou mu za zády vykrádal truhlu a přesto bych fakt neřekl, že to bylo původně koncipováno pro více hráčů.
  • Já vidím problém především v tom, že se dnes vývojářům moc nechce lámat si hlavu s propracovanými hrami. Dnes se přece dá snadno vydělat na poloprázdném pískovišti, kam naženeme hráče za pouhých 60 Eur a ať si tu hru udělají sami. A až začnou hýkat, co jim tam schází, tak to budeme postupně dodávat. Proč to za prachy nenechat hráče vymyslet za nás. *1*

    Tenhle "trend" je i mě silně proti srsti, u mne taky dominuje kvalitní SP. Ale lidem dnes holt pískoviště stačí no .. *7*
  • Jack1947
    No jasně že jo, Sp prostě bude táhnout ještě dlouhou dobu... no áá co se týče MP modů tak ty budou uněkterejch her prostě na pořád *3*
  • flash789
    i ty jeden psychologu *1*
  • Není třeba měřit, stačí číst mezi řádky posty jaké tu píšeš.
  • kamilkazi1: ja spritelkyni hral Lego hry / Nfs 3, fallout Nv coop /doom 3 -quake 4 coop /heretic/hexen coop/ stronghold crusaders / vietcong
  • Super stránka, díky moc!
  • Nevadí, zkusím, dík.
  • Díky.
  • Joooo to nás nenapadlo :-D
  • Ja mel vzdycky rad Borderlandy v coopu
  • Vogon
    Platforma? Jaký druh coopu, online nebo lokální?

    DIvinity: Original Sin Enhanced Edition, Diablo 3(Konzolová verze má split screen), Overcooked

    Jinak můžeš zkusit tuhle stránku: http://www.co-optimus.com/system/4/pc.html
  • Zkuste Salt and Sanctuary, pokud nevadí lokální co-op a dost brutální obtížnost.
  • Pokud člověk nemá partičku kámošů stává se hraní coopu sázkou do loterie formou pokus omyl. Takže klasický singl pro mě zůstává na prvním místě. Na druhou stranu takové The Division mě sólo bavilo jen v příběhu. Vpády, denní mise atd. jedině v coopu, ten do těch repetitivních činnosti vnášel určitý prvek zpestření.
  • jindra.veliky
    Warhammer end times
  • sex
  • no, evidentně moc ne *1*

    chceš trénovat proti živým soupeřům, v offline režimu, nebo si možná myslíš, že tě hraní single player kampaně nějakým způsobem připraví na online klání? to jsem četl už napoprvé, ale nevěřil jsem, že bys napsal takovou blbost *1*

    možná tedy pomůže, když mi odpovíš na otázku, která že hra ti konkrétně v tomhle dělala takové potíže
  • To je tezky. Precetl jsem si svuj koment nekolikrat znova a jsem presvedcen, ze jsem to napsal naprosto srozumitelne. *2*
  • psal jsi o nemožnosti spustit hru v offline režimu,v tomto režimu si proti živým hráčům tréning asi nezahraješ *4*

    jestli máš na mysli lokální multiplayer po LAN, to už se dneska opravdu moc nenosí no, to je škoda
  • Hele, mně přišlo, že celkově ty herní mechanismy jsou dělané pro dva hráče a v singlu nejsou zábava. Otočit NPC rozhovorem, pak se přepnout a za zády mu krást může být super ve dvou, ale v jednom mi to to přišlo hrozně těžkopádné (odtrhávat postavu od party atd.). Taky spolupráce postav v souboji, dokonce i samotné prostředí, dungeony atd. mi přišly dělané pro dva hráče, kdy pak byly asi super, ale v jednom mě vlastně nebavilo, hru hrát a odpadl jsem asi po 15 hodinách. Kámen nůžky papír je samozřejmě k vzteku. Líbily se mi předchozí Divinity, ty staré dvojrozměrné i trojrozměrné, ale tohle mě strašně nudilo - a myslím, že to je právě tím, že v jednom jsem vlastně hrál jinou hru, než jakou měl Vincek na mysli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit