Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Důkaz toho, že na každou sv*ni se vaří voda. Hned mám lepší den :-)
  • Kvůli JoWoodu se posunulo vydání skutečnýho Gothic 3 o několik let, do příchodu Comunity patche 1.7x. To se odpoští hodně těžko. To, co ale provedli s Forsaken Gods, to se zkrátka odpustit nedá. Možná lepší, když tahle firma nebude dál figurovat na herní scéně.
    • Osobně bych doporučil Gothic 3 s Community Patchem 1.74, Quest Packem 4.2 a Content Modem 2.0. Vše je v angličtině (kromě instalace Quest Packu) a hra je obohacena a neuvěřitelné množství věcí...
      • Priznam se ze o tom Quest Packu a Content modu k G3 nad ramec CP slysim prvne. Mohu mit otazku co to vsechno pridava a jaka je u toho instalace (jestli klasicky instalator, nebo neco slozitejsiho)? Jinak pokud dobre rozumim, s temadle 2 dodatkama se to da hrat jen v AJ..Pravidelne ctu gothic.net, ale o tomto jsem se nedocetl, tak by me to zajimalo. Dik.
        • Jsou to klasické instalátory, CM v angličtině, Quest packu je v němčině. Hra samotná je v angličtině... Tady je QP4.2 http://www.worldofgothic.de/dl/download_433.htm
        • co jsem si precetl tak "Content Mod" je nyni ve verzi 2.2 jako modifikace to pridava nebo meni zbrane, zbroj, typy nepratel, stity, monstra (ve forme alternovanych textur neco jako MMM pro Oblivion), NPC a nejaky dalsi itemy...
          Download:
          http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=177
          QuestPack je asi ve verzi 4 a je asi pouze nemecky a anglicky pouze verze 3 s tim ze je eng pouze text a dabovani nemecky, Quest pack sem nejak nehledal ale jak to vypada tak asi krome pridavani questu meni i ruzne atributy a parametry skillu a dalsich veci..
          Download:
          http://www.gamershell.com/download_48450.shtml
          Postup: Instalace Gothic 3 > Instalace ComunityPatch 1.74 [ten nejnovejsi] > Instalace Quest Packu > instalace Content Modu.
          • CM ve verzi 2.2, hmmm. To je vcelku novinka. Quest pack jsem jasně psal verze 4.2! Ostatní jsou v němčině. Po instalaci quest packu na anglickou verzi je německej dabing vypnut, tzv. obsahuje hra pro nové rozhovory pouze texty, takže je nemineš. Hlavně QP4.2 je verze dělaná přímo pro CP1.74, takže starší verze QP mohou dělat problémy...
            • Stanou se horší věci :). S tím CM 2.2 jsem naopak rád, že jsi to zmínil, protože poslední verze, o které jsem věděl je 2.0. Je pravdou, že když to teď čtu, tak se ani nedivím, že Ti to přišlo psané ironicky, ale rozhodně jsem to tak nemyslel. ;) Jinak verze 4.2 spadá v podstatě pod 4, ale je (konečně) v angličtině, na což se čekalo v podstatě od vzniku těch QP...
            • ah omlouvam se za post nahore spatne jsem to precetl a pochopil. *9* ... asi uz je nacase jit spat, nejak uz mi nefunguje mozek.

              jen na vysvetlenou "CM ve verzi 2.2, hmmm. To je vcelku novinka" jsem bral jako nejakou ironickou poznamku po te co nasledovala veta o QP 4.2 kdy jsem se nevsiml ze se zminujes o CM2.0 :D

              jestli to tu nekdo moderuje prosil bych tento a prizpevek nademnou smazat.
            • moc se omlouvam vazenemu lordu ze jsem se uracil jako clovek ktereho gothic 3 nejak vyzname nechytl ani me situace o kolo nej nejak moc nezajima napsat omylem starsi verzi kterou jsem naposledy vyhledal rychlim hledanim pres google a to ze jsem taknejak nedbal pozornosti ohledne obsahu vaseho velkeho zdeleni pri snaze odpovedet uzivateli "Emil". (kdyby jsem si chtel hrat se slovicky tak sem se v podstate nemylil verze 4.2 spada pod verzi 4 ne? ;) )
    • Hezky napsano, konecne nekdo kdo pripousti, ze s cp 1.7x se z G3 stala skutecne hra s velkym H. Jinak jsem docela zvedav co udela udajne 2 gigovy pripravovany CP do G3:FG..
      • Ano, je vážně ubohé, že zaplacená hra, je hratelná pouze po patchi od komunity hráčů. Jowood nevydal žádné patche, ani prohlášení, nic. Pryč s takou firmou.
  • Gothic uz neexistuje uz je len Risen. JoWood robi hry len pre peniaze a nie kvoli hracom tak nech zdochnu smradi. Keby Arcaniu robili Piranha bytes tak by to urcite bola kvalitna hra a nie len zabugovana hra pre nenarocnych hracov ktory si kupia cokolvek...
    • Já osobně bych především o žádnej Gothic 4 nestál. Trojka byla ukončená, happy end a tečka. Když se někdo rozhodne uzavřít příběh, neměl by ho po pár letech mermomocí oživovat jako ždímačku na peníze. Pak se hledají skulinky, vymýšlejí konspirační teorie, no jen aby pokračování mělo alespoň základní odůvodnění a smyl. Já byl po trojce spokojenej, Risen je nová slibně začínající série a Gothic 4 vůbec neregistruju. Nechci si pokazit chuť, příběh je uzavřen a co si v Reichu diktují je mi šumák :)
      • moje rec, g4 nikdy nemel vyjit.
  • mali v rukach dobru znacku gothicu a posrali to kvoli money a usa nenarocnym hracom. boli moc chamtivy a dopadli tak ze nemaju ani jedno ani druhe. je mi jedno co s nimi bude arcania je sracka. lutujem tych 35€ ci kolko a datadisk si nekupim ani nahodou ani zadarmo to nechcem. gothic odisiel do risenu.
  • Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Dobře jim tak, to je za to, že zničily sérii Gothic.
    • *zničili
  • takze jowood nezachrani ani to ze sem si z neuvazenosti predobjednal originalku g4, coz bych nikdy neudelal kdybych vedel co si to vlastne kupuju... a ze sem si koupil i g3 a g3 datadisk. tahle firma nikdy nepatrila mezi elitu a az na par vyjimek vydavala prumerny tituly. nepreju jim nic zlyho ale to je holt vyvoj, nekdo se prosadi, nekdo musi z kola ven...
  • Bez Piranha Bytes jdou ke dnu *3*. Rozhadali se, posrali si to. Můžeme jen říci pápá.
  • Tak lidi trošku soucitu s firmou JoWood:D
    Třeba mají dobrou gamesku na kontě NEIGHBOURS FROM HELL a i druhý díl byl kvalita.
    Jinak JoWood je sráč pač jsem si začal kupovat origo jako první po dlouhé době a to Gothic III
    byl jsem spokojen než jsem se dostal do fáze 3 poušť a tam jsem byl nasraný a nedohrál dokuď se dotoho nevložilo naše maličkost fanoušek:D
    JoWood zničil firmu Piranhu Bytes,ale beru to zlepší stránky pač by sme se nedočkaly gamesky Risen,která je za málo peněz hodně muziky:)
    VERDIKT JoWood: Pro hráče nedělá jen udělalo ze značky Gothic Pračku na peníze a kazí její pověst.
    Gothic IV jsem nikdy nekoupil nehrál a nikomu nedoporučuji spíš naopak.
    JoWood nemá budoucnost myslí pouze na sebe pryč sní pokuď by to bylo možné ja bych tuto značku vyměnil za Ensemble Studios.
    • ANo, první dva díly byly super. Ale ty další tři už stály za prd a tak se o nich skoro ani neví.
  • Pro pamětníky, ono Gothic 3 nebyla jediná hra, kterou si utrhli ostudu. Ani Forsaken gods. Kdo dnes pamatuje tehdy masivně hypovaný bugfest a průšvih Soldner? Nebo zajímavou, ale marketingem přehlídnutou Guild 1? Guild 2, která se některých chyb nezbavila dodnes a byla fackou fanům? Ono celkově Joowood měl dost zajímavé obchodní postupy, vydávání bug festů, kašlání na podporu, akvizice mizerných studií...
  • Kde mají teď ty svoje USA hráče, kterým tak lezli do zadků?
    Za vidinou zisku se vykašlali na komunitu, která jim odpustila i G3 a snad i G3:FG a nezůstalo jim nic. Já Risen považuju za Gothic, i když příběhově nemá nic společného s Gothicem (až na pár drobností).
    Takže doufám, že JoWood krachne. Aspoň nadále nebude trápit svoje fanoušky a až budeme prahnout po tom, si opět zahrát Gothic, tak prostě sáhneme po Risenu 2. ,)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit