Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky zpracované...ikdyž siluetních černobílých her s fyzikou vidíme všude možně, spermičky to alespoň trochu zkrášlí.
    (mimochodem, ta posraná reklama v točící krychly je největší píčovina co mohla na games.cz bejt.)
  • Asi zalozim ceske studio napadlo mne totiz originalni namet na hru: Je to o trpajzlikovy co musi zachranit svou trpaslici kterou mu unesla zla zelva a aby se kni dostal bude muset posbirat hromadu hvezdicek, obcas ho pritom kousne naka kytka, ale nevadi to kdyz predtim sezere houbu, ktera ho zvetsi na velikost normalniho cloveka a kdyz ho naka ta kytka kousne jen se zmensi a teprv kdyby ho kousla podruhy tak umre... Bude se to jmenovat treba Moria no ne? to je dost originalni takove jako ceske posledni dobou
  • montatatana
    To vazne nikdo nikdy nevidel pulce? :)
  • ucho
    no a vydají to i na PC? :)
    • Na PC verzi jsem se zeptal. Odpověděli mi, že ji zvažují, ale pokud vyjde, tak nejdříve na podzim.
  • nevidet v tom spermie, ale neco jinyho to chce peknou davku fantasie
  • Nemuzu si pomoct, ale z toho co tady v diskusi ctu... Hrali jste vubec to limbo?? *8*
  • Mart9
    Do toho traileru by se podle mě hodila nějaká spíš pomalejší až relaxační hudba a ne tahle "epic". Ta hudba působí strašně napínavě, přitom v tom traileru žádná akce neni a napínavý to neni už vůbec.
    • Black_Hand
      tak hudba te ma dostat do nejake cilene nalady, a kdyz to video cast moc nezvlada... :).
      • Mart9
        Hudba mě ovšem dostala do zcela opačné nálady, než jak na mě působil ten samotný gameplay. V článku se píše o divokých soubojích, pokud byl toto jejich záměr, tak se to vůbec nepovedlo.
        • Black_Hand
          spis bych rekl, ze by byla vhodnejsi dynamictejsi hudba. s tissimi momenty pruzkumu s intenzivnejsimi boje. bylo by to takto lepsi?
          • Mart9
            to asi ne, vzhledem k tomu, že to vypadá spíš jako interaktivní spořič obrazovky než nějaká akce.
            • Black_Hand
              kdo vi, se jeste uvidi *3*.
            • nic to nemůže vystihnout lépe - spořič obrazovky, ten bych si možná koupil - i přes tu vykrádačku a neoriginalitu. Že by aplikace měsíce? :)
  • finchcz
    nemuzu si pomoct, vidim v tom jednoznacne Botaniculu...
  • Vypadá to pěkně, jsem zvědavý jak se to bude hrát. Doufám že větší pulci budou mít nějaké speciální schopnosti, třeba charge nebo tak něco. Aby boj měl pořádný šmrnc *2*
  • Limbo, co snědlo kiwi :) To se mi líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit