Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý má vlastný názor, neberiem ti ho, ale osobne si myslím, že Skyrim by trebalo viacej tej pokory. Je pravda, nebaví ma, ked mi na dom zaútočil troll, krysolaci, banditi dokonca drak a viac krat to musela loadnuť... Tak ma to vytočilo, že som musela celý dom zbaliť a zas kúpiť nový dom (mám už 3 dom) kúpila som a po dostavaní som si všimla, že tam behá okultistka v čiernych šatách. Uniesli mi manžela a keď som celú osadu banditov vyzabíjala a vrátila ho dom, bol úplne zmotaný (chodil mi pozadu) hovorili, že je to výsledok traumatu a po 3 dnoch som "konečne" našla cheat na vyliečenie. Tiež toho mám dosť... Nevadilo by mi, keby sa hráč zažral do hry ako v Simsku, pretože Skyrimu by trebalo viac tej sociality a lásky. Môj nápad by bol... 1. Manžel/Manželka by nesedeli na prdeli doma, ale podnikali (tak ako to v kuse vyprávaju "Vydelava ten obchod vubec" zišlo by sa, aby sa zaradili do života... 2. Spoločný spánok a neha... Zišlo vy sa vrátiť sa domov a pritúliť k manželovi, alebo si k nemu sadnúť a pritúliť sa. Letmá pusa by tiež nezaškodila, lebo ma serie, že ma muž pozdraví a ja naňho len zízam. Mna uráža keď mám len 3 varianty "Žobrať prachy, dať mi jesť a potrebujem pomôcť"... 3. Podľa psychológie, v skupine Osobných potrieb, patrí Jedlo, Spánok, Socialita, Sebauspokojenie (viete čo tým myslím) Ak chce niekto povedať, že sex je zlý, alebo masturbovanie, tak nech sa láskavo naučí základy psychológie, lebo nielen chlapovi, ale aj žene dobre hrabe, ked si celé mesiace aspon nedá ruku do gatí... Ak to urobili pretože by im kresťania surovo pi*ovali, tak poviem to rovno, nech sa do toho neserú. Lebo dokonca aj v hre SPORE dali petíciu o jej zrušenie, že vraj urážala boha a vznik ľudstva :D :D :D Ak by bolo možné, maximum nech si v Skyrimu muž na ženu ľahne, zakrytý do pása, objíme ju a bozkáva, to určite stačí a na 17-18 Skyrimských dní žene porastie brucho. Určite by som znížila "návštevnosť" cudzincov, lebo nemám čas stále behať domov a robiť popritom úlohy. Kovala som daedricke oblečenie a zatial mi uniesli manžela, to ma vytočilo. Určite by som pridala možnosť zobrať manžela aj deti k robeniu úloh, alebo najmuť pestúna pre dieťa. Takisto aby ma muž nezdržoval, tak mu kúpiť koňa................ Môj názor na toto celé. Je pravda, aj mne to trochu lezie na nervy, ale ak by som mala vybrať, brala by som to, len z mierou... Nech ma to príliš nezdržuje, má to viac logiky a nech sú z toho výhody (napríklad, že dieťa vyrastie a bude mi pomáhať pri úlohach ako pomocník, muž bude takisto, ale ak ho zoberiem zo sebou, nech mi vkuse neskapína a dokáže sa uzdraviť aspon potíkmi) ...... Takže hovorím Áno, ale z mierou
  • skyrim je špatna hra, jak už zmínil pan vávra
  • Tak jo, kolik z vás chce kapesníčky, aby jste si mohli jít utřít slzičky? Bůů ono půjde stavět dům a starat se o něj, bůůů ono půjde adoptovat - protože mr*ání je tabu (takže místo interaktivního virtual sexu si zas musím pustit péčko a použít ručičku), bůů co to ta Bethesda ze Skyrimu dělá já bych si přál totiž super über mega zlořády a desetkrát víc lootu a a osedlatelnýho draka a taky moc se stát králem Skyrimu a víc úcty od lidí za to, že zabíjím draky a... A stejně to za dva tři týdny odinstaluju. Brečíte na dost špatnym hrobě.
    Jak už někdo psal, Bethesda reaguje na přání věrné komunity hráčů, kterým ráda plní to, po čem nejvíce křičí a je to snadno splnitelné (viz. třeba pack offic mini pluginů pro Oblivion jako Armored horse a spell tomes + mini q linie Rytířů devítky).
  • no co, posun k realismu ... příště se dočkáme DLC o tom jak milý hrdina pověsil hrdinování na hřebík a místo toho chodí každý den od devíti do pěti kutat rudu do dolu, po návratu z dolu vyrazí do knajpy kde se pořádně zrube, po návratu z knajpy zbije ženu a děti a jde chrnět aby byl ráno odpočatý na další den v dole ...
    • Jaky zase posun k realismu? V Morrowindu slo stavet dum(jeden) a najimat si do nej lidi. V oblivionu to slo take(tam slo dokonce o hrad). V jinych prastarickych seriich jako napr Might and Magic to slo take. Ale kdyz je predtim slovo Skyrim,tak pulka lidi uz predem zvraci. Ubohost.
  • No...myslim, že více brnění a zbraní by neuškodilo ale to je v RPG zřejmě nepodstatnej prvek...nejdůležitější je v něm orání políčka a adopce (wtf) spratků
  • Je to zajímavý nápad, ale nechám si ho ujít. Není nic jednodušího než to co se člověku nelíbí prostě ignorovat.
  • a já pořád čekám na "Adoptuj si svého draka", ale brzy to přijde. Bethesda k tomu zjevně směřuje.
  • Jakkoliv se s názorovým pohledem Aleše Smutného často neztotožňuju, protentokrát mu musím dát plně za pravdu.

    Tohle se mi zdá jako naprosté rozmělnění podstaty RPG.

    Co dělat poté, co Skyrim dohraju? Rozehrát znovu za jiný typ postavy a jiným stylem, nikoliv adoptova a vychovávat děti *6*
    • Hlavnim tahakem je stavba a sprava tveho sidla. Coz byli uz v Morrowindu i v Oblivionu. Ale je jednoduche si z novinky vzit to nejmene dulezite co se ti nejmene libi a nkritizovat,ze?
  • ehm z editoru udelali dlc zajimave
    • Lawliet
      No snad nemyslíš že to psali v notepadu.. *2*
  • Nechápu tu kritiku. Tohle je prostě pidi DLC, který ani není nutný si kupovat. Já nevím, ale co vy jste dělali, když jste dojeli Morrowind či Oblivion? Běžný hráč nejspíše spustil jinou hru, HC hráči pokračovali a např. si budovali vlastní panství a hráli svůj příběh dál. Znám i takové, co dokonce ve Skyrimu nezabijí žádné draky, neprohání bandity, ale hrají za lesníka, farmáře apod.

    Tohle drobné DLC prostě jen přidává to, co HC hráči chtěli. Kdo to nechápe, měl by se více zorientovat v TES komunitě. *3*
    • Takže být lesníkem ve Skyrim je HC? *1*
      • Pokud děláš jen toho lesníka, tak ano. *3*
      • Zalezi jakou definici pro hc hrace pouzijes
    • V dnešní době se hardcore hráč říká tomu kdo je nejvíc závislej?
      • To neres. Pro tebe je to ocividne moc slozite
      • Trol.diskuzni
        Ano - čím víc odehraných hodin, tím víc hardcore daný plejer je, tak to experti na Games.cz chápou. *5*
        • A co je podle tebe HC hráč? *1* *1* *8*
        • Jinými slovy, čím déle hledáš ve Skyrimu ony záchody, tím jsi větší HC hráč.
        • Magister_Peditum
          Čím hraješ jednu hru déle, tím víc většinou ji umíš hrát. Umíš nejrůznější finty, které nováček ve hře nezná. To z něj dělá HC hráče dané hry. Neplést ovšem HC hráče a HC hru.
          • Trol.diskuzni
            Delší hra neznamená víc hardcore hra... Stejně tak hrát déle hru neznamená, že jsem více hardcore.

            Ostatně, žádná přijatá definice "hardcore" v oblasti her neexistuje, mudrlante. *3*
            • Magister_Peditum
              Kde píšu, že dlouhá hra = HC hra?

              PS: Když žádná definice neexistuje, tak proč vůbec komentuješ, kdo je nebo není HC hráč? Není ta diskuse pro tebe naprosto zbytečná?

              *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit