Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Ano, pane Grygare, hra Skyrim má skutečně 10-ový potenciál, přesně jak jste psal! *5*
    • Komu to cpeš? Grygar tu hru recenzoval asi před rokem kdy byla úplně jiná.A nezapoměn mě zdislikovat a napsat dementní odpověď. *3*
      • kostejnesmrtelny
        Naštěstí jsou tlačítka "nelíbí" a "nahlásit" hned vedle sebe. To nemůže být náhoda! Aspoň si neošoupu myš. *5*
  • cumpi3
    plodit potomka nebudete moc kvůli bugům...co by to bylo za trapas, kdyby dva bílí potomci měli černého
    • Nebo kdyby tam byli homosexualni svatby jak ve fable II a dva muzi by meli po sexu dite :D
    • Amylee.Anderson
      Abys to aplikoval do světa Skyrimu, měls napsat: dva Nordové by měli Khajita :D (a hned to máš obohacený i o zoofilii)
    • Shaker
      ROFL, ted si me dostal :D:D
    • deridon
      kdo říká, že by to byl bug? já bych se šel zeptat toho souseda Redguarda
      • cumpi3
        Že by ta hra měla až tak propracovanou umělou inteligenci? *1*
      • Shaker
        haha, taky dobrej :D
  • Veskoslav
    A přesto pořádně nejede ani první DLC, ale hlavně, že už se chystá další.....
    • Jak nejede? Bugy? Čekám na Cenegu až se vyprdelí...
      • Jestli ti nevadí anglická verze, můžeš nakoupit na www.jrc.cz. Prodávají Steam kódy, sám jsem tam Dawnguard koupil, funguje.
  • Ale tak proč ne... Sice bych dal přednost něčemu takovému jako je mód Run Lucky 38 do Fallout New Vegas, kde řídím vlastní kasíno, ale tohle taky ujde.
  • No šak počkejte na modery, ti tam ten sex jistě zakomponují *1*
    Ale jinak je to jen taková menší vychytávka... těším se teda na ten systém stavění, nevím jak to bude, doufám že né jak u rádce krále, u kterého jste si zakoupili všechny vylepšení vašeho domečku *6* Ale editor ve hře by byl fajn, no, kdyby si šlo nějak vytvářet jednotlivé prvky jako je sloup, trám a pod. Jenže to je od RPG hry trochu moc že *15* ale tak nápad není špatnej ne? Přestavět si mapu podle sebe... heh, minecraft by měl konkurenta teda *4*
    • Na stavbu vlastního domu už je docela dlouho mod.
      • Dodam link. http://skyrim.nexusmods.com/mods/18480
        • Hmm... díky, asi bych to mel zas po dlouhe dobe nainstalovat a proletet nexus *4*
    • Ty brdo, mít vilu ve stylu H.R.Giegra... :-)
  • Já se začal smát že je to velice podařený vtip..a ještě více smát, když jsem zjistil že je to realita.
  • Elder Scrolls jde do háje. *9*
  • Takový blboviny, raději bych si v tom velkym světě chtěl pořádně zašermovat. Krajina je sice zpracovaná parádně, stejně jako design potvor. Když si ale vezmu, jak jsem se zapotil u questů Gothic I / II, má elder scrolls pořád hodně, co dohánět.
    • To ano, u boju v Gothic 1 - 2 jsem se bavil vice, stejne jako je pro me lepsi, kdyz monstra nelevelujou se mnou a kdyz je loot predem urceny a stoji za to (ne jako vymlatit tezky dungeon a najit v posledni bedne par zlataku,mrkev a nejaky supacky predmet).
  • Proc ne? Ve Fable se taky o neco takoveho snazili i kdyz Fable jako takove me moc nenadchlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit