Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nema nekdo problemy po tom novym patchi? Teda ani jsem si nevsiml, ze by se mi stahoval, ale nekde jsem tu postrehl, ze snad mel ted vychazet...
    Hru jsem ted znovu instaloval (a hned do zacatku naladoval asi triceti modama, takze problem muze byt tam..), a vsechny postavy (vcetne moji) mam zamrzly s roztazenejma rukama. Jen se tak legracne soupaj po zemi.
    Neco podobnyho mi obcas provedl ten starsi patch pri jizde na koni, ale to bylo jednou za hodinu na vterinu...
    Neresily se zas nejaky patchem pridany bugy?
    • A co to nejdříve vyzkoušet bez modů? Pak odhalíš, kde je problém..
      • Jasne ze jo - to jsem dnes taky zkusil (nacpal jsem tam presne ty stejny mody, co jsem mel na disku od minula, takze me ani nenapadlo, ze vznikne problem)
        A rad bych teda nade vsi pochybnost ocistil jmeno Bethesdy - cerstva instalace jde normalne. Ted me teda cekaj hodiny zabavy s ladenim.
        Kor kdyz tam nemam zadnej mod, kterej by ovlivnoval animace - pak teda fakt nevim, kde je ten pes zakopanej.
        Mno uvidi se. Kdyztak nahraju jen par nejzasadnejsich...
  • Dítě? Další "Adoring Fan" z Oblivionu *1*
  • Doufám, že půjde postavit kadibudku, aby byl Dan Vávra spokojený *1*
    • Prob by staveli neco,co ve hre uz od zacatku je?
  • U Skyrimu volám o více zbraní a oblečení. Ve čtvrtce hry seberu meč a mám jí skoro až do konce, protože lepší už zřejmě asi není a to mě docela mrzí, proč tedy procházím miliony dungeonů, v kterých je ale opravdu ho*no
    • Přesně. A to nemluvím o struktuře dungeonů vůbec, které jsou jen koridory bez křižovatek.
    • Nejlepsi zbrane a brneni? Vykovej si,ocaruj si. Nic lepsiho ve hre nenajdes. jestli je to dobre nebo ne,to uz necham na kazdem.
  • Acindards
    Tento přídavek alá postavit dům a zasadit strom bych spíš odhadoval na patch k "wowku", kde něco podobného očekávám už nějaký ten rok, ale ne na Skyrim, který považuji za dospělé RPG. Zase nadruhou stranu je to zase něco nového. Já si nepamatuju že by jsem si v nějakém RPG hrál na The Sims někoho to může bavit, ale takové simulace reálného života jdou mimo mě přijde mi to moc "Geekovské". Děkuji nechci a radši se budu tvářit jako bych o tomhle DLC nikdy neslyšel...
    • Skyrim a dospele RPG? To je vtip? A taky me uz stve to vase neustale prirovnavani k Sims. Moznost postavit si barak= Sims? Boze. Sims neni zadna realna simulace zivota,v Sims muzes byt vampirem,nechat se unest ufo,mimozenstanem,zlodejem,pestovat masozrave kyticky,prozkoumavat kobky s mumiemi,cestovat casem....milion veci ktere maji se simulaci zivota pramalo spolecneho. O simulaci zivota mluvi porad jen ti co Sims nikdy nehrali.

      Ja si naopak myslim ze ke kazdemu spravnemu RPG patri nebojove prvky-staveni domu,crafting,obchodovani...proc by melo byt mene zabavne dohrat nejake RPG treba jako obchodnik,co se diky kontaktum a svemu umu dokaze protlacit mezi elitu rise a ovladat ji? Vyvojari vzdycky slibuji-muzes byt cim chces. Coz v realu znamena-mu7zes byt valecnik na 3 zpusoby. Nuda.
      • Pokud bych si měl vybrat: Skyrim pro děti? Pro dospívající? Pro dospělé? Zaškrtl bych určitě třetí variantu. Takže podle mě Skyrim je pro dospělé a pro dospívající. Dětem takové hry do ruky nepatří.

        Jinak souhlas. V RPG nejsou žádné variace. Člověk má jediný výběr: zabij kouzlem šípem či mečem. Tím to končí. Co bych dal za možnost dohrát hru jako pouze a výhradně obchodník!
        • GlaDOS
          Dospělé RPG neznamená, že musí být pouze pro dospělé. A stejně tak nedospělé RPG nemusí bavit pouze děti.
      • no chlapec ma pravdi vzdyt treba i mount and blade je podobne :) a nemyslim si ze skyrimu to nejak uskodi me se to treba libi
  • http://www.youtube.com/watch?v=IUH3JQjcweM&feature=player_embedded
  • Caincz
    Ach jo, a já se těšil, že opráším staré savy a oplodním svou právoplatnou manželku Aelu. Ale adopce? Pokud nejde adoptovat etiopana, nechci. A ne, Redguard se jako náhrada nepočítá.
  • Vypadá to velmi zajímavě. Já osobně bych to přivítal. A komu to vadí, může to ignorovat, protože je to jen DLC a ne datadisk. *4*
    • cumpi3
      a datadisk narozdil od DLC nemuzu ignorovat?
  • fizola
    Nevravim že to bude genialne DLC ale stavba domu bude v pohode, mam rad skyrim, mam rad hry kde sa da budovať, rad to spojim. Pokial sa teda bude dať spraviť temne černokňažnícke sídlo(R) plné Temných zákutí (TM), sviečok (C) apod.
    • MickeyMutant
      ...kleneb a záchodů.
  • smejki
    TES hry jsou takovýhle už od Oblivionu, byť TES4 i Fallout 3 byly v Sims ohledu ještě dost lite. Zjevně se klucí z Bethesdy koukají, které modifikace jsou nejpopulárnější. Hned po grafických overhaulech, nových itemech a nahých asijských děvkách jsou to právě úpravy "domova". Overhaul už byl v podobě HD packu, itempacky byly na tuty jako součást pre-orderů (nevím, nesledoval jsem), a hambaté čůzy si nemůžou dovolit vydat. Volba tím pádem byla jasná *1* .
    • Zayl
      Myslíš? Třeba by trhli kasu s nějakým Debbie does Skyrim DLC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit