Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlatan je podle mě naprostej génius. Jak fotbalově (39 let, ftw!), tak tím, jak si dlouhodobě ze všech dělá pr*el. Jsem hluboce přesvědčenej o tom, že vážně nemyslí skoro nic z toho co říká. A lidi mu to stejně furt baštěj i s navijákem (například v týhle diskuzi). 

• Derp_1337

To je problém psaného textu. Narozdíl od přímé verbální komunikace na něm nejde moc dobře poznat sarkasmus.

Pokud to myslel jako fór, tak se mu to moc nepovedlo. Obzvlášť když vezme člověk v potaz to načasování a je to jen pár dnů poté, co Zlatan nakoupil pro svůj celý tým konzoli PS5. Kluci pravděpodobně hráli hry na nové konzoli a ve hře na ně vykukla jeho postava.

Nicméně máš asi pravdu, s největší pravděpodobností se jedná o provokaci z jeho strany, tudíž trolling.

• tuco

lol dobrej troll

• Zlatan je velmi chytrý obchodník a marketér, viz jeho přestupy a výši platů v průběhu kariéry. A provokatér, před reprepauzou se třeba fotil se Švédským dresem, jenom aby naštval lidi v repre, které nemá rád. A taky hráč videoher, v podstatě závislák. Velmi dobře ví, co je FIFA a jak se obchoduje se značkou Zlatan. Buď prostě provokuje (to on miluje), nebo si vytváří pozici pro možnej obchod, třeba jako hlavní tvář některé z edic FIFA. P.S. Což by klidně být mohl, protože je i v 39 letech (opět) nejlepším hráčem v jedné z nejlepších lig světa, a to tam čutá třeba s Ronaldem.

• Dobře napsané a pravdivé. Jeho charakter měsíce nulový, alejakmuze být v tomhle věku pořád takhle dobrý mi hlava nebere. Je jen o 3 roky mladší než já, ale mezi na slušné úrovni sportovalo do 31.

• TheGGG

přeplácený chlapec je jen hračkou kravaťáků a bude dělat to co mu kravaťáci řeknou... hrozné, jak někteří sportovci (a jiné celebrity) žijí v jakémsi přesvědčení, že jsou polobozi a nadlidé, bez kterých se zeměkoule neotočí a přitom ani nevědí, že jsou od vlasů až po prsty na noze majetekem někoho jiného.

Každý s trochou rozumu v jeho pozici by si prvně tyto věci pozjišťoval interně s právníky a managery, než začne brečet na asociálním twitteru... holt celebrity... on už ho nějaký kravaťák umravní

• JohnnyLegend

Fifa EA Sport!

• LadaVanBar

Hlavne at to jeste vic netristi a nepreplaci se licence,  Piemonte misto Juve, se jeste da skousnout, ale pokud by mela byt cela tabulka poskladana z techto napopdobenin, tak by to stalo za prd :[

• Za Piemonte hraje jeden z 5 nejnesympatictejsich hráčů v cele Fife. Salah, Levandowski, Neymar, Mbape a král slizounu Ronaldo. Takže, když někdo proti mě hraje za Piemonte, tak mě omývá. Víc nenávidím už jen PSG, které nikdo nemá rád ani v reálném fotbale.

• zx_spektrum

Nenažranci, nic víc. Zlatan je možná obstojný hráč, ale kdyby ego nadnášelo, tak je z něho meteorologický balón.

• JohnnyLegend

Je to naprosto nechutne a za hranici vseho. Tento nezdrave sebevedomy jedinec pobira pul zivota tydne rentu, kterou nekdo nevydela ani za celej zivot a jeste kouka jak vytriskat vic z neceho, kde podle pravidel funguje normalne nejaka licence. Nechutne. Pritom pandemie jasne ukazala, co lidi moc v zivote nepotrebuji - zbytecni cutalisti to odnesli jako jedni z prvnich.

• Dosti silná slova. Zbytečný čutálista to asi není, když kolem tohoto sportu funguje byznys jako sviňa a lidi jsou ochotni to platit. Tak můžeš odpálit totiž jakoukoliv zábavu. A mimochodem, vrcholoví sportovci mají režim, z jakého by se drtivá většina lidí zhroutila, rozhodně si nezaslouží tak příkrý odsudek. Konec konců, může se tak realizovat každý a pak zjistí, že hrát jenom blbou divizi u nás není žádná sranda. Já dělal jiné sporty a fotbal nežeru, ale tyhle plky jsou zbytečné. Ovšem to, že to asi není žádná myslivna a měl by si zjistit co a jak než něco vybleje na net ... tak o tom žádná.

• JohnnyLegend

Ano v poradku. Sport je to fajn, sportovci si zaslouzi uznani.

Nabidka poptavka, pivni pupci za sledovani fotbalu platej, kupujou si dresy.

Ale ty prachy co za to pobiraj, to je proste nechutne. Treba takovej Kaka lestil v Realu lavicku 4 roky za asi 100 euro tydne. Rosa letsil lavicku jeste dyl za 80 tisic euro tydne. To mi neprijde uplne normalni. Ale asi to tak nejak odrazi soucasnou dobu no. V kazdy ere budou existovat zbytecni jedinci co budou pobirat pohadkove penize za nejakou zbytecnou cinnost, ktera bavi masy.

• PCMR

Rozhodně nikdo nepotřebuje čutálisty tak, jako třeba profesionální záchranáře nebo vojáky, kteří mají režim, ze kterého by se zase zhroutili ti tví vrcholoví sportovci. A dělají to za velmi malý zlomek platu.

• Samozřejmě, s tím naprosto souhlasím. Mě jen nesedí to pejorativní označení, protože zbytná je téměř každá profese ze zábavního průmyslu. Koneckonců i hráči her by se dali popsat jako "zbyteční povaleči", herci jsou "zbyteční cirkusáci" atd. atd. Ale dokud je tady reálná poptávka lidí, tak prostě kopálisti na vrcholové úrovni budou brát nehorázné prachy a tak to prostě je. A nemá smysl je kvůli tomu shazovat, já kdybych na to měl, tak za ty prachy jdu kopat taky. Ale nemám, tak klavíruju tady na foru u vína, zatímco oni asi teď žerou dietní stravu bez pivka a jdou chrápat v devět aby ráno byli ready na blbárnu na stadionu. Ale kvůli tomu je nebudu označovat že jsou zbyteční. Ono mezi profi vojáky a profi sportovci moc rozdíl v nasazení není. Všichni chtějí být nejlepší a huntují si kvůli tomu zdraví.

• JohnnyLegend

Je to bohuzel tak jak rikas s tou poptavkou. Sledovat multimilionare az miliardare jak se plouzej na zelenym pazitu za nafouknutou kulickou je z nejakeho duvodu nejpopularnejsi sportovni zabava na svete. Trosku mi vadi, ze se cutalisti nekdy prirovnavaj ke gladiatorum, kteri nasazovali prp zabavu mas zivot a zdaleka nepobirali penize co 1 procento populace.

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

Fotbal je snad nejlevnější a nejdostupnější zábava pro lidi. Živí ji reklama a sázky. Ovlivňování zápasů → korupce je vidět i z nejvyšší Evropské soutěže a jak se řešilo nedávno v naší domovině, řídící orgány zasahují až do těch nejmenších soutěží krajských přeborů....

Kvalita sportu je směšná. Chápu, že to spoustu hráčů a diváků baví. Ale Rugby, hokej, bojové sporty, atletika, gymnastika ... (a další)  jsou dál.

Bohužel se kvůli fotbalu nedostává dost peněz do ostatních sportovních klubů. Mluví se o tom ve zpravodajství, píše se o tom v novinách a lidem je to stejně jedno.

• 0tecFura

Reakce na příspěvek:

V čem jsou ty sporty dal? Co se týká korupce, tak hokej a hádám i rugby jsou na tom úplně stejně, možná i hůř, než fotbal. 

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

Finančně ne, pro kluka je fotbal určitě zajímavější. Měl jsem kolegy jak trenéra dorostu v hokeji, tak ve fotbale, pořád se hasterili. 

• Reakce na příspěvek:

Tak jistě. Já třeba osobně mám spolužáky a kamarády veterány z Afghánu a respektuji je násobně více než kopálisty. Když bude průšvih, tak chceš mít za zády tyhle borce a ne Zlatana :)

• PCMR

V nasazení možná ne, ale v podmínkách určitě. Jinak to, že je poptávka a že lidi si zaplatí je samozřejmě pravda, to je princip trhu. Jen si nejsem jistý, jestli to je zrovna šťastná obhajoba čutálistů. Lidi si totiž zaplatí i za blikající rohožky. ;}

• ja_nic_nevim

Kolem tohoto sportu funguje korupce jak sviňa....dál ty tvý bláboly s prominutím číst nebudu.

• To je dobře, místo toho můžeš řešit Maxvellovy rovnice, to ti imho jde líp, než konstruktivní diskuse. 🙂

• Derp_1337

Haha. Ta Maxvellova rovnice by mu prospěla.

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

To ty nemůžeš vědět, to není učivo základní školy.

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

To mluvíš z vlastní zkušenosti, že jsi to tam nikde neviděl?? Základku máš očividně velmi čerstvě v paměti.

A nenapsal jsi náhodou, že bláboly dál číst nebudeš?? Tak co tady furt děláš?

• ja_nic_nevim

Reakce na příspěvek:

Tvoje si vždy přečtu rád. Nikdy nezklamou. 

• ja_nic_nevim

Vidím, že se tě má slova dotkla. Snad si z nich něco vezmeš k srdci.

• Reakce na příspěvek:

Stejně bláhovou naději chovám vzhledem k mým slovům k tobě i já... :-D

• Derp_1337

Tak třeba Ronaldo a jemu podobní jsou za vodou a je jim ukradené, že kopaná teď moc nejede.

Ti chytřejší fotbalisti totiž diverzifikovali a mají vlastní značky kolínské, oblečení a podobné blbosti. A konkrétně Ronaldo žije hlavně z reklam (někde jsem četl, že 80% jeho příjmů je tvořena reklamou různých předmětů na jeho Twitteru)

• JohnnyLegend

Spis instagram, kde ma snad 100 milionu followeru. Firmy za jednu propagacni fotku davaj treba 250 tisic dolaru, coz je dalsi nechutna stranka celeho tohoto pokriveneho byznysu, ale co uz.

Vsechna cest Ronaldovi, je mi pomerne sympatickej, jak je tomu sportu oddanej a jak dre (videl jsem nejaky jeho treningovy videa), jak ma vychytanou fyzicku a neprzni si telo zadnym tetovanim. Ano, rozhodne si zaslouzi penize, jeho xicht je znacka. Ale 250 tacu za fotku na instaci (k jeho 250 tacum tydenni rente). Cmon...

• Derp_1337

Jo, Ronaldo je na instagramu, ne na twitteru. Překlep.

• PCMR

Ronaldo žije jen z reklam a jeho fotbalový plat jde na charitu. To si asi zaslouží trochu respektu.

• JohnnyLegend

To rozhodne, jak rikam, jako clovek je mi sympatickej.

Ale ty osobne kdybys mel deset bugatti veyronu, vilu v kazdy krasny destinaci, vlastni muzeum na rodne Madeire, miliardu na ucte a tydne jsi vydelaval 10 milionu, ty bys nedal na charitu nic? 

• Asi neuspěje chlapec, neboť jeho ksicht podléhá fotbalové asociaci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit