Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me se alzbetka moc líbí škoda že nejsem z čech ale kolem ni se musi točit tolik muzu *7*
    • Tak pekna bloncka, co hraje hry... nevim co vic si prat :)
  • No já teda nevím, kdo že to v redakci má rád ty závodní hry, má pořádnej volant a jezdí jen z pohledu kabiny, protože to je reálnějc obtížný. Protože takhle to šněrovat po silnici jak ožrala musí dát fakt těžce zabrat. A ještě v takový arkádě *1*
  • Je to fakt Karluv most v tom MW 3 videjku? Není spíš nějakej pařížskej?
  • Jazz
    Co to je za notebook, co ma Tucek pred sebou ? Dobre to jde videt v 6:41
  • Erien
    Tak nevím jak dlouho redakce bude tolerovat tady ty pubertální blbečky. Je nejvyšší čas to řešit. Nejdřív by se měla, dát poviná registrace a potom banovat, né jenom mazat příspěvky. Myslím, že normálni lidi se tady chtějí normálně bavit a né číst flame, urážky moderátorů, her a retardované příspěvky od retardovaných dětí. Ani samotná redakce snad nestojí o takové návštěvníky webu.
    • Mahcake
      No to sis toho všiml teda brzo.
  • Nevim, odkdy je HGL velkej propadak. Naopak to byla docela slusna hra, jen to proste neutahli na penize. Nerikam, ze to bylo buhvijak uspesny, ale rozhodne ne velkej propadak. A btw presne ten samej team, co ozivil Mythos, ted ozivuje HGL i v EU, takze.. -.-
    • HGL je velkej propadak od ty doby, co jeho autori zkrachovali :) Hra to byla hodne slusna, ale proste propadla, s tim nic neudelas. Mne to taky bavilo, ale fakta jsou holt fakta.
      • To, ze neco nezvladnes financne udrzet kvuli prehnane velkejm predpokladum, neznamena, ze ta hra je propadak. Rict o hre, ze to je propadak = tg hodnoceni 5- .. Nenaplneny ocekavani, slaba hra.. Rozhodne ne HGL.
  • Kdyby v tom pořadu byl jen Tukan, tak by to bylo lepší *4*
  • jaj neviem naco sa zaoberate stale moderatormi. Nahodou su v pohode. Skor ze teraz nevychadzaju dake vypalovacky. jedina chyba.
  • Kampak se nám z osmnáctky poděl Franta Fuka? *3*
    • blixa
      Bude priste, chybka v casoprostoru ;)
      • Snad se pak vyjasní, proč se pro rozhovor s Tebou vybraly kulisy jaké se vybraly. *5*
    • Pan_Klobouk
      Videl v Bachovych dokumentech pocty prodanych her v CR, vysmal se jim, precetl to na kameru... takze musel byt bohuzel zpacifikovan. ;D
  • Mne teda vzdycky tady ten system hodnoceni pripadal prinejmensim divnej (napr. "hodnota" jakoby byla pouzivana na vyvazeni k potrebnymu vyslednymu hodnoceni), ale pouzit ORIGINALITA/ZPRACOVANI/HRATELNOST/HODNOTA i pro hodnoceni novyho handheldu (jakkoli me nezajimaj) mi prijde teda UPLNE mimo...
    Jinak uz davno jsem si jeste chtel postezovat na vyber zaberu k recenzim - to zrovna u tohohle dilu ale asi problem nebyl - koukal jsem teda na pul oka.
    Neskutecne debilnich zaberu jsem si teda vsiml hlavne v GAMEPAGE, ale myslim ze tady to kolikrat bylo podobny. Pokud se tak uz nestalo, vybirejte prosim zabery, kde hraje clovek co presne vi co dela, o nic nezadrhava, umi s kamerou, atd. At to proste vypada trochu "filmove". Obcas to jsou fakt hruzy...
    Porad jsem tady chvalil uz kolikrat, tak si snad taky muzu trochu zarejpat, ne? : P

    Jinak ten Driver mi teda pripada uplne zoufalej. Jsem o nem teda skoro nic nevedel, ale trochu jsem tise doufal v rozumne (cti "jakztakz realisticky") pojatou mestskou akci. I kdyby to bylo trikrat arkadovejsi jak GTA IV, tak porad dobry. Ale tohle... O to ja si teda asi ani kolo neopru : )
    Taky vtipny jak rikaj, ze SF neni rozlehly, kdyz je v tom odzoomovani videt, ze ho zpracovali jako par bloku v centru, GG Bridge, par ulic za zatokou, a kousek v kopcich : D Pripomnel se mi Godfather II

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit