Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Co to je za notebook, co ma Tucek pred sebou ? Dobre to jde videt v 6:41
  • Erien
    Tak nevím jak dlouho redakce bude tolerovat tady ty pubertální blbečky. Je nejvyšší čas to řešit. Nejdřív by se měla, dát poviná registrace a potom banovat, né jenom mazat příspěvky. Myslím, že normálni lidi se tady chtějí normálně bavit a né číst flame, urážky moderátorů, her a retardované příspěvky od retardovaných dětí. Ani samotná redakce snad nestojí o takové návštěvníky webu.
    • Mahcake
      No to sis toho všiml teda brzo.
  • jaj neviem naco sa zaoberate stale moderatormi. Nahodou su v pohode. Skor ze teraz nevychadzaju dake vypalovacky. jedina chyba.
  • Nevim, odkdy je HGL velkej propadak. Naopak to byla docela slusna hra, jen to proste neutahli na penize. Nerikam, ze to bylo buhvijak uspesny, ale rozhodne ne velkej propadak. A btw presne ten samej team, co ozivil Mythos, ted ozivuje HGL i v EU, takze.. -.-
    • HGL je velkej propadak od ty doby, co jeho autori zkrachovali :) Hra to byla hodne slusna, ale proste propadla, s tim nic neudelas. Mne to taky bavilo, ale fakta jsou holt fakta.
      • To, ze neco nezvladnes financne udrzet kvuli prehnane velkejm predpokladum, neznamena, ze ta hra je propadak. Rict o hre, ze to je propadak = tg hodnoceni 5- .. Nenaplneny ocekavani, slaba hra.. Rozhodne ne HGL.
  • Zjistil jsem, ze se na to hlavne divam kvuli ni :D
    • Já se přiznám, že vždycky jen zkontroluju, jak Alžběta v tom a tom díle vypadá (videorecenze a komentáře raději sjedu na youtube přímo od uživatelů - hráčů, než abych hleděl na ořezané a "přizpůsobené" review v replayi...), a poté se bavím nad diskuzemi, na které má její aktuální look stoupavou či klesající tendenci *3*
      • Ořezané o co a přizpůsobené čemu, prosím tě? To by mě faakt zajímalo. :)
      • eistuje spousta dalsich videi a ty se koukas zrovna na todle
        • Nedívám se na to video kvůli toho, že bych po Alžbětě hrozně toužil, nýbrž proto, abych byl v obraze, oč v diskuzi pod aktuálním dílem kráčí *3*
    • Mopped
      No tak to je ještě dobré, kdyby ses na to díval kvůli Tučkovi, tak by to bylo docela divné.
      • Tuček je dobrej, co proti nemu máš? *2*
  • Tady je to samý provokatér.
  • Sledgehammer nemaji na svedomi prvni Dead Space :o
    • multak nedelali?
      • Dead Space 1 zadny multiplayer nema.
        • to ja vim, mel sem na mysli dvojku
  • Dnesni replay nic moc.
  • Předem se omlouvám za to že nejspíš budu tak trošku troll ale ta výslovnost komentátora je opravdu strašná. Dřív jsem to přehlížel ale teď jak začal mluvit o Androidu tak jsem málem zemřel. Nejde snad o to, že by špatně vyslovoval ale bez přízvuku to zní strašně. Ať názvy, popisky, atd. raději nechá ve všeobecně známé formě (sice špatně ale většina české populace to tak vyslovuje) než se pokoušet o super výslovnost, která prostě bez přízvuku a tréningu zní nechutně.
    • Cosi
      Mě výslovnost anglických slovíček přijde dobrá. Já jsem s novým moderátorem spokojen.
      • Moderátoři jsou super o tom žádná ale komentátor videí mě překvapuje tím co občas vypustí. Ale jak říkám, šlo spíš o to, že i největší český zpravodajský web o mobilních telefonech se nebojí ve svých videích počešťovat tudíž "Androjd" a tady pan komentátor v plynulé české větě vyřkně "Endrojd" a ještě s pokusem o správnou výslovnost což prostě bije do uší. Rozhodně jsem se nesnažil poukázat na to, že by to říkal špatně. A jak už bylo zmíněno jednou "Endrojd" a v další větě "Androjd" to se taky docela rozchází.
        • Cosi
          Jo to je fakt. Odkazování na český zpravodajský web nemusí znamenat, že to dělají správně. Ale jinak máš pravdu a souhlasím.
    • Tak jednou Endroiduje ale Fifa 10 je z niceho nic Andoird verze... Mozna by si to chtelo ujasnit jak to tedy budou rikat
  • Kdyby v tom pořadu byl jen Tukan, tak by to bylo lepší *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit