Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jezisi ten blondatej moderator vipada spis jak zenska *7* *7* *7* *6*
  • Předem se omlouvám za to že nejspíš budu tak trošku troll ale ta výslovnost komentátora je opravdu strašná. Dřív jsem to přehlížel ale teď jak začal mluvit o Androidu tak jsem málem zemřel. Nejde snad o to, že by špatně vyslovoval ale bez přízvuku to zní strašně. Ať názvy, popisky, atd. raději nechá ve všeobecně známé formě (sice špatně ale většina české populace to tak vyslovuje) než se pokoušet o super výslovnost, která prostě bez přízvuku a tréningu zní nechutně.
    • Cosi
      Mě výslovnost anglických slovíček přijde dobrá. Já jsem s novým moderátorem spokojen.
      • Moderátoři jsou super o tom žádná ale komentátor videí mě překvapuje tím co občas vypustí. Ale jak říkám, šlo spíš o to, že i největší český zpravodajský web o mobilních telefonech se nebojí ve svých videích počešťovat tudíž "Androjd" a tady pan komentátor v plynulé české větě vyřkně "Endrojd" a ještě s pokusem o správnou výslovnost což prostě bije do uší. Rozhodně jsem se nesnažil poukázat na to, že by to říkal špatně. A jak už bylo zmíněno jednou "Endrojd" a v další větě "Androjd" to se taky docela rozchází.
        • Cosi
          Jo to je fakt. Odkazování na český zpravodajský web nemusí znamenat, že to dělají správně. Ale jinak máš pravdu a souhlasím.
    • Tak jednou Endroiduje ale Fifa 10 je z niceho nic Andoird verze... Mozna by si to chtelo ujasnit jak to tedy budou rikat
  • Spojením tvých slov "dil bil" a změnou jednoho písmena, by vzešlo tvoje označení.
    • Spíš jeho jméno
  • tak dnesni dil bil naprosta nuda, na ten dalsi se uz nebudu divat ani kvuli slecne hrosici
  • Tady je to samý provokatér.
  • Ach muj boze, proc pokazde kdyz otevru diskuzi k tomuto poradu, tak tu vidim lidi, kteri delaji schvalne chyby, pak ty kteri jim na to skacou a jen je zenou do skoly. Pak samozrejme narazky na moderatorku a dalsi kteri je za to napominaji.
    Jeste ze uz je tu nejaka cenzura, protoze to se uz nedalo. Je tu 17 komentaru a v podstate ani jeden se netyka poradu. Tak nechcete diskuzi k Replayi zrusit uplne? stejne je o nicem.
    • Pan_Klobouk
      Musis to proste brat jako fakt. To ze dneska pisou decka priserne vidis vsude a na vsech internetech. Ze to nektera delaji schvalne nebo dokonce v sebeobrane (jsem jelito, nevim jaky i/y tak tam schvalne napraskam chyby, misto ch dam x, vsude dvojity vecka... ty wole... to bude cool) je taky jasny.

      A moderatorka? Totez, v poradu je prece prave kvuli pubertalnim slintalum. Takze se docela divim, ze se nekdo divi, ze nad ni slintalove slintaji i tady v diskusich. Od toho tam je, sice muzeme namitat, ze sama hraje a snad tomu i rozumi, ale recenzi mela jednu, vetsinou jen dela spojovaky a prikyvuje Tuckovi.

      Ale ono je to vazne tezky, i kdyz je diskuse primo k poradu, taky je to spatne. Resila se vyslovnost nebo fakticke chyby v recenzich - coz je spatne, jak se co rika je prece burt, nestourejte se v tom. A chybicka se obcas taky vloudi, proc do toho vubec vrtate? OK, pak se daji resit cisla a hodnoceni, ale to uz je tuplem o nicem, nikdo se prece nezavdeci vsem, no boze, tak tomu dali jen sedm a ne deset, bezte si hrat svoji xyz hru a sem uz nelezte... klasika. Takze co by se vlastne melo resit v diskusi k poradu, aby to bylo koser, v poradku, k tematu a nikomu to nevadilo? Asi nic, meli bysme jen tise koukat a spokojene mrucet. ;D
      • To je hrozní, jak se na všechni ti interneti dostali. Měli bi udělat další inteneti abi nebili na všech internetech. A kdiš se tam dostanou a budou na všech internetech, tak udělat další interneti abi zase nebili na všech internetech.
        • Víš ty,že taky existuje tvrdé Y ??
          • Samozřejmě, že to vým.
    • A pak je tady další bukvica, která jenom brečí. Takže tento týden to máme kompletní.

      A jináč by konečně měli změnit tu úvodní znělku. Jak mám Spitfire rád, tak tento pořad ho dokáže pořádně znechutit. Ještě když se u toho člověk dívá na nějakýho debila, co si matle krev na čuňu.
      • Nevsiml jsem ze bych brecel, jen jsem z toho otraveny a vyjadruju svuj nazor nad tim co se tu posledni tydny deje. Me zajimaji nazory hracu ohledne tohoto poradu, povedl se tento dil nebo nepovedl, je ta recenze povedena nebo neni apod...ne o tom jaky ma moderatorka vystrih ani zoufale pokusy o flame.
    • Pravej_PipMan
      jen dopřej děckám trošku vzrůša, hormony se musej vyventilovat
      • No ja nevim, ale ja sem chodim kvuli hram, tak at si lezou na seznamky, chaty, nebo ja nevim. Pripadne at se tu udela vekovy limit pro diskutujici, pripadne podle hodnoty iq.
        • hehe netreba rozlisovat, u me napriklad obe hodnoty dosahuji stejneho cisla:D
  • Zjistil jsem, ze se na to hlavne divam kvuli ni :D
    • Já se přiznám, že vždycky jen zkontroluju, jak Alžběta v tom a tom díle vypadá (videorecenze a komentáře raději sjedu na youtube přímo od uživatelů - hráčů, než abych hleděl na ořezané a "přizpůsobené" review v replayi...), a poté se bavím nad diskuzemi, na které má její aktuální look stoupavou či klesající tendenci *3*
      • Ořezané o co a přizpůsobené čemu, prosím tě? To by mě faakt zajímalo. :)
      • eistuje spousta dalsich videi a ty se koukas zrovna na todle
        • Nedívám se na to video kvůli toho, že bych po Alžbětě hrozně toužil, nýbrž proto, abych byl v obraze, oč v diskuzi pod aktuálním dílem kráčí *3*
    • Mopped
      No tak to je ještě dobré, kdyby ses na to díval kvůli Tučkovi, tak by to bylo docela divné.
      • Tuček je dobrej, co proti nemu máš? *2*
  • Dnesni dil se my lybyl jako kazdy dil replai (ti chibi jsou tam schvalne)
  • Dnesni replay nic moc.
  • Chlapci,jestli chodíte do školy,tak si to po sobě vytiskněte a ukažte to paní učitelce na hodině Č.Jazyka.To není jen tady.Chybama se to hemží i různé fora-nadpisy problémů atd..
    • Různé fóra - co to je za spojení? Snad různá, ne? Český Jazyk? Odkdy se název předmětu píše velkými písmeny? Chceš kritizovat ostatní, ale bohužel na to nemáš. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit