Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuček je dobrej, co proti nemu máš? *2*
  • Cosi
    Jo to je fakt. Odkazování na český zpravodajský web nemusí znamenat, že to dělají správně. Ale jinak máš pravdu a souhlasím.
  • eistuje spousta dalsich videi a ty se koukas zrovna na todle
  • Pan_Klobouk
    Videl v Bachovych dokumentech pocty prodanych her v CR, vysmal se jim, precetl to na kameru... takze musel byt bohuzel zpacifikovan. ;D
  • To je hrozní, jak se na všechni ti interneti dostali. Měli bi udělat další inteneti abi nebili na všech internetech. A kdiš se tam dostanou a budou na všech internetech, tak udělat další interneti abi zase nebili na všech internetech.
  • Kampak se nám z osmnáctky poděl Franta Fuka? *3*
  • Mne teda vzdycky tady ten system hodnoceni pripadal prinejmensim divnej (napr. "hodnota" jakoby byla pouzivana na vyvazeni k potrebnymu vyslednymu hodnoceni), ale pouzit ORIGINALITA/ZPRACOVANI/HRATELNOST/HODNOTA i pro hodnoceni novyho handheldu (jakkoli me nezajimaj) mi prijde teda UPLNE mimo...
    Jinak uz davno jsem si jeste chtel postezovat na vyber zaberu k recenzim - to zrovna u tohohle dilu ale asi problem nebyl - koukal jsem teda na pul oka.
    Neskutecne debilnich zaberu jsem si teda vsiml hlavne v GAMEPAGE, ale myslim ze tady to kolikrat bylo podobny. Pokud se tak uz nestalo, vybirejte prosim zabery, kde hraje clovek co presne vi co dela, o nic nezadrhava, umi s kamerou, atd. At to proste vypada trochu "filmove". Obcas to jsou fakt hruzy...
    Porad jsem tady chvalil uz kolikrat, tak si snad taky muzu trochu zarejpat, ne? : P

    Jinak ten Driver mi teda pripada uplne zoufalej. Jsem o nem teda skoro nic nevedel, ale trochu jsem tise doufal v rozumne (cti "jakztakz realisticky") pojatou mestskou akci. I kdyby to bylo trikrat arkadovejsi jak GTA IV, tak porad dobry. Ale tohle... O to ja si teda asi ani kolo neopru : )
    Taky vtipny jak rikaj, ze SF neni rozlehly, kdyz je v tom odzoomovani videt, ze ho zpracovali jako par bloku v centru, GG Bridge, par ulic za zatokou, a kousek v kopcich : D Pripomnel se mi Godfather II
  • Různé fóra - co to je za spojení? Snad různá, ne? Český Jazyk? Odkdy se název předmětu píše velkými písmeny? Chceš kritizovat ostatní, ale bohužel na to nemáš. *4*
  • Jezisi ten blondatej moderator vipada spis jak zenska *7* *7* *7* *6*
  • Moderátoři jsou super o tom žádná ale komentátor videí mě překvapuje tím co občas vypustí. Ale jak říkám, šlo spíš o to, že i největší český zpravodajský web o mobilních telefonech se nebojí ve svých videích počešťovat tudíž "Androjd" a tady pan komentátor v plynulé české větě vyřkně "Endrojd" a ještě s pokusem o správnou výslovnost což prostě bije do uší. Rozhodně jsem se nesnažil poukázat na to, že by to říkal špatně. A jak už bylo zmíněno jednou "Endrojd" a v další větě "Androjd" to se taky docela rozchází.
  • Nevsiml jsem ze bych brecel, jen jsem z toho otraveny a vyjadruju svuj nazor nad tim co se tu posledni tydny deje. Me zajimaji nazory hracu ohledne tohoto poradu, povedl se tento dil nebo nepovedl, je ta recenze povedena nebo neni apod...ne o tom jaky ma moderatorka vystrih ani zoufale pokusy o flame.
  • Já se přiznám, že vždycky jen zkontroluju, jak Alžběta v tom a tom díle vypadá (videorecenze a komentáře raději sjedu na youtube přímo od uživatelů - hráčů, než abych hleděl na ořezané a "přizpůsobené" review v replayi...), a poté se bavím nad diskuzemi, na které má její aktuální look stoupavou či klesající tendenci *3*
  • Cosi
    Mě výslovnost anglických slovíček přijde dobrá. Já jsem s novým moderátorem spokojen.
  • Tak jednou Endroiduje ale Fifa 10 je z niceho nic Andoird verze... Mozna by si to chtelo ujasnit jak to tedy budou rikat
  • Předem se omlouvám za to že nejspíš budu tak trošku troll ale ta výslovnost komentátora je opravdu strašná. Dřív jsem to přehlížel ale teď jak začal mluvit o Androidu tak jsem málem zemřel. Nejde snad o to, že by špatně vyslovoval ale bez přízvuku to zní strašně. Ať názvy, popisky, atd. raději nechá ve všeobecně známé formě (sice špatně ale většina české populace to tak vyslovuje) než se pokoušet o super výslovnost, která prostě bez přízvuku a tréningu zní nechutně.
  • Spojením tvých slov "dil bil" a změnou jednoho písmena, by vzešlo tvoje označení.
  • Pan_Klobouk
    Musis to proste brat jako fakt. To ze dneska pisou decka priserne vidis vsude a na vsech internetech. Ze to nektera delaji schvalne nebo dokonce v sebeobrane (jsem jelito, nevim jaky i/y tak tam schvalne napraskam chyby, misto ch dam x, vsude dvojity vecka... ty wole... to bude cool) je taky jasny.

    A moderatorka? Totez, v poradu je prece prave kvuli pubertalnim slintalum. Takze se docela divim, ze se nekdo divi, ze nad ni slintalove slintaji i tady v diskusich. Od toho tam je, sice muzeme namitat, ze sama hraje a snad tomu i rozumi, ale recenzi mela jednu, vetsinou jen dela spojovaky a prikyvuje Tuckovi.

    Ale ono je to vazne tezky, i kdyz je diskuse primo k poradu, taky je to spatne. Resila se vyslovnost nebo fakticke chyby v recenzich - coz je spatne, jak se co rika je prece burt, nestourejte se v tom. A chybicka se obcas taky vloudi, proc do toho vubec vrtate? OK, pak se daji resit cisla a hodnoceni, ale to uz je tuplem o nicem, nikdo se prece nezavdeci vsem, no boze, tak tomu dali jen sedm a ne deset, bezte si hrat svoji xyz hru a sem uz nelezte... klasika. Takze co by se vlastne melo resit v diskusi k poradu, aby to bylo koser, v poradku, k tematu a nikomu to nevadilo? Asi nic, meli bysme jen tise koukat a spokojene mrucet. ;D
  • A pak je tady další bukvica, která jenom brečí. Takže tento týden to máme kompletní.

    A jináč by konečně měli změnit tu úvodní znělku. Jak mám Spitfire rád, tak tento pořad ho dokáže pořádně znechutit. Ještě když se u toho člověk dívá na nějakýho debila, co si matle krev na čuňu.
  • to ja vim, mel sem na mysli dvojku
  • hehe netreba rozlisovat, u me napriklad obe hodnoty dosahuji stejneho cisla:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit