Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maj to tu blbě impact engine bude pro pc! byla tu o tom už i novinka...
    • Erien
      V té době když díl se natáčel se to nevědělo, tak proto. ;)
      • tipujem, ze pekne prasacinky, ked to admin neustal *1*
        • sorry to patrilo o prispevok vyssie
  • Jedna z najlepší častí, vcelku ma pobavila ta LA Noire scénka kde Alžbeta vypočúvala Mikoláša *1*
  • místo pořádny reportaze z E3 jen reklama na Alzu a story jak Fuka kopiroval hry pro komouse *9*
    • Tobě hrabe?tohle je díl před E3. tak jak tam má být reportáž z E3
  • nevite jsetli se v tomhle poradu uz recenzovala deamon's souls?
    dikes
  • jak je mozne, ze alzbeta, ktera pracuje v Ceneze, recenzuje hru, kterou Cenega distribuuje?
    • No.. je vidět, že ji nadržovala :)
  • Doufejme, ze vedení televize dá moderátorce k platu i bonus, v podobě padesáti hodin do Fitness BBC.
    Co si budeme nalhávat, potřebovala by to *6*

    Nevím jak víc slušně to napsat, že se do televize s touto postavou nehodí. A měla by na sobě pracovat.. Jestli se mnou souhlasíte, dejte "líbí", ať si toho vedení pořadu všimnou.
    • XXDarthVaderXX
      *1*
    • Zapomněl jsi napsat, co se stane, když ti naklikáme mínusy. Půjdeš pak do prde+e a přestaneš otravovat s kravinama?
    • A hele už je ten zabedněnec tady, :D zajímalo by mě jestly jsou tvoje myšlenkové pochody výsledkem genetické mutace nebo toho že tě od školky šikanují.
      • Tohle hov*do tu spamuje pí*oviny už pěkně dlouho, tak jej prosím ignorujte. *3*
      • Od kazdeho trochu.
  • Stormtroopeři ve Staré republice?
    • Ale prd Stormtrooperi tohle brneni pouzivala Republika uz hodne davno za stare republiky.
    • No a? Ved Stormtrooperi, nie kloni :)
      • Stormtroopeři byli ale až za impéria
        • Ten koment predtym bola len ironicka poznamka.

          Neviem preco su tu Stromtrooperi, ale asi si treba precitat ten pribeh co k tej hre pisu formou komixu. Odtial sa to mozno dozvies. Maju to na stranke.
          • Aha, tak ironii jsem nepoznal. Pár dílů komiksu jsem četl, ale o těch vojácích jsem se nic nedočetl. Vzhled je mi ukradený, ale pochybuju, že se jmenujou stortroopeři. Docela by mě zajímalo, kde to autor té novinky vzal
            • No samozřejmě, myslím, že žádné speciální označení nemají. Ale pořád nechápu, proč jimv Re-playi říkají Stormtroopeři, vždyť tak ani nevypadají
            • Nemozu to byt proste len obycajny trooperi? Vojaci republiky v brneni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit