Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro všechny, kteří tady chtějí dělat chytré s výslovností, raději danou výslovnost nejdříve najděte, například zde - http://dictionary.cambridge.org . Nestane se Vám potom to, že zde ze sebe uděláte hlupáky, kteří si myslejí, že znají správnou výslovnost, ačkoli to není pravdou.
    • Cosi
      Celá tato debata je mi k smíchu. Asi takhle - *1*
    • Ne Blade, "esasyns krýd" ani "esesins" neni správně, je rozdíl mezi "a" "e" a "ae" a správně je "esaesins" a "krýd" je taky mimo, "creed" má být taky měkké, neprotáhlé, takže "krid"

      A nejde jen o doslovnou výslovnost, je potřeba k tomu hodit trochu přízvuku, trochu to "zabalit" do anglického přízvuku, ne jak to dělá třeba Václav "kikina" Klaus, tzn. nevyslovovat anglická slova tvrdě počeštěně s důrazem na "í" z kterého pak vychází "ý", ale pěkně měkce bez důrazu na výslovnost, neklást důraz na jednotlivé části slova a písmena, pak to působí směšně.

      Snad jsem to dostatečně vysvětlil, těžko se to popisuje ta výslovnost. btw - mám státnici, takže si dovolim tvrdit, že pro to cit mám.
      • Creed se vyslovuje dlouze, můžeš mít státnici, ale tohle je hrubka základní školy.

        To zabalení je vhodné, pokud mluvíš anglicky, ale pokud mluvíš česky a řekneš jedno či dvě anglická slova, tak to trhá uši. To tvrdé či měkké "i" narozdíl například od Rusů nerozlišujeme.

        A díky tomu, že máš státnici, tak by se teprve měl vědět, že u mnoha těhle slov je ta výslovnost různá, podle toho jaká angličtina je užita - od britské, irské, přes americkou, kanadskou až po australskou.
        • Ano - moje reakce na Bladea, to je vskutku zhmotneni cireho buranstvi : D
          Neni potreba odbihat od tematu, Stando: resi se tu prevazne ta tvoje ceska vyslovnost i/y, a porad vsichni cekaj na nejakej podklad z tvoji strany. Teda spis myslim, ze se vsichni jen skvele bavej - kdokoli nekdy v zivote vysel mezi lidi, nebo aspon zapnul ceskou televizi, musi vedet, ze v praxi se i/y vyslovuje ale NAPROSTO stejne.
          Ty porad jen rejpes okolo, coz je naprosto pochopitelny.
          "to jsem neřekl že to umím jen já, další výmysl." taky ukazuje tvoje komunikacni schopnosti. Samozrejme jsi to primo nerekl, ale z prubehu tyhle diskuse je to jasne videt - jedinej ty tady bojujes za retardovanou "pravdu".
          Zrovna tak tu blbou chybejici dvojtecku jsi priznal asi po padesati jinejch prispevcich, a samozrejme stylem "to jsem jen cekal kterej blb na to upozorni" - to teda klobouk dolu...
          No rozebirat kazdou tvoji vetu by nebylo ani zajimavy, ani prinosny. Beztak jsi tady "jedinej chytrej", a ostatni jen obracej oci v sloup, takze ti snad uz pomalu vsichni prestanem venovat pozornost - nepochybuju o tom, ze by se to s tebou ve stejne uhozenym duchu neslo treba donekonecna (jak mi jiste rad dokazes svym dalsim odusevnelym prispevkem)
          • http://davidsbundler.typepad.com/.a/6a00d8341ca1bf53ef01127968f10228a4-800wi

            Asi tak nějak...ale trolluj dál, jak si napsal, všichni se opravdu skvěle baví *3*
            • Myslim, že obrázek je více než výmluvný a vyjadřuje jasně jak to s reakcí na tebe je, ale koukám, že záminku na pindání si vždycky najdeš, nenapíšu nic, brečíš, kdybych napsal reakci na ten tvůj výplod, brečel by si stejně...trololo
            • No hlavne kdyz mas co rict...
              I kdyz... lepsi nez poslouchat to samy kviceni znovu - to bych ti ten obrazek musel vratit...
              Tak ahoooj - letim se ztriskat s ostatnima buranama.
        • zapomněl si na českou angličtinu moderátorů tohohle pořadu, která tu lidem tak trochu vadí.

          Různost výše zmiňovaných angličtin tu nikdo neřeší, to si si asi nevšiml.
          • Ty jsi asi přisel z planety bimbo.Začátek této "diskuze" se točila kolem ->české<- výslovnosti kde jsi napsal, že "krýd" je špatně a "krid" je dobře(a znova je tam krátké i).Na to reagoval Blejd v dalším postu zcela jasně a zbytek se už točil kolem toho.
            Za prvé napsal jsi to špatně jak v české výslovnosti tak i v anglické.I kdyby si to chtěl napsat v anglické výslovnosti což jsi nechtěl, tak by jsi tu ":" dát musel.
            To je stejné jako u slova strom (tree) kde bys někoho poučoval, že se to čte "tri" místo "tri:".Pak by si spíš myslel, že ho učis rusky.

            Možná si to myslel dobře, ale tady se reaguje na posty, které lidi píšou, ne na to co si myslí.
            • Crook - hm, to jsem neřekl že to umím jen já, další výmysl. Chybějící dvojtečku jsem přiznal, jsi slepý, blbý nebo jen troll, případně vše? Myslim, že i někdo tak natvrdlej jako ty může pochopit, že i/y í/ý se nezní ve výslovnosti vždy stejně jak v češtině, tak ani v angličtině, a pokud jde o téma diskuse tak v "assassin creed" se to tvrdě nečte ani omylem a "esasyn krýd" je špatně, ale několik zabedněných samozvaných expertů to ne a ne pochopit, hlavně, že v množství je síla a čím víc urážení, tím víc adidas.

              Ale jak tak koukám na tvé příspěvky, tak jinak než jako buran psát stejně neumíš viz tvoje reakce na Blade, jak si řekl, takových pitomečků tu je opravdu hodně.
            • Je skutečně legrační, jak se teď snažíš za každou cenu zachránit vlastní blbost pomocí lží ve stylu "nemám možnost editovat příspěvek" a přitom o několik postů výše si tento problém neměl.
              Nepochybuju o tom, že reakce by byla "neuvědomil jsem si to" nebo "pak mě to napadlo, ale už bylo pozdě" , ale není nutná.Fakt ne *1*
            • I kdyz... delat idioty z ostatnich ohledne (ne)vyslovnosti i/y ... to jsem fakt "nezral" : D
              Bravo!
            • Takze vlastne jedinej, kdo tu umi cesky, je Stan : D
              Prosim te, dej nam sem nejakej odkaz na tu vyslovnost i/y, at se taky priucime.
              Ohledne ty vyslovnosti to bude taky z nejvetsi casti o tom, ze napises nepresnost, nejsi schopnej to uznat (samozrejme az do posledni chvile, kdy to jeste pouzijes jako urazku), a jeste to shazujes na ostatni.
              Zkratka nic novyho, takovejch pitomecku bylo a bude... Ja jen tleskam tomu, jak si takovejhle clovicek porad dokaze pripadat jako ten "lepsi".
            • Takže je to celý o dvojtečce, hm a teď, když víš jak to je, bude už klid. Dosaď si tam dvojtečku a už to neřeš, když jí tam dáš, bude to stejné jako na tom slovníku tzn. kri:d, nemám možnost editovat příspěvek, takže jsem to tam ani nemohl zpětně dát, čekal jsem jen na nějakýho joudu co to bude řešit, což ale neznamená, že výslovnost je "krýd" o čemž je celou dobu řeč a už vůbec se to celé nevyslovuje "esasyn krýd" jak tu Blade prosazoval a k čemuž si se přidal ty a spol.

              Nově příchozí odborníci Psychotic a Jazz, ti už jsou moc i na mě, lidi co maji problém mluvit česky budou fušovat do angličtiny...ježkovy oči
          • Stane, takže ty přečteš jinak, když třeba někdo "omýval okno", a že "míval přecházel ulici"?
            Napsat česky "kríd", nebo "krýd" mi prostě přijde uplně stejný. Druhou variantu lidi volej prostě proto, že je R tvrdá souhláska...
            A jestli tady někdo v křeči kope kolem sebe, tak spíš ty. Už v první postu píšeš: "creed" má být taky měkké, neprotáhlé, takže "krid"
            a když já na to reaguju, tak ještě děláš dementa ze mě...
            No nic. Teď stojim před těžkým dilematem, jestli se nadále bavit se Staníkem, nebo jít žehlit košile, a tenhle souboj prostě nemůžeš vyhrát *1*

            (snad tě tahle hrůza naučí aspoň to, že emitikony mají jinej význam, než mu přikládá tvoje narušená osobnost - ohledně ničeho jinýho ani prsty křížit nebudu...)
            • Jazz
              To víš, při měkkým I nasadí kinder voice a při tvrdým Y důchodcovskej
            • Psychotic
              Tak to jsi jediný v republice, kdo to dělá. Promiň, ale
              "Muži tam zbyli poslední" a "Ženy někoho pořádně zbily." se čte naprosto IDENTICKY, i když se i/y liší hned na dvou místech.
            • Ano, já í a ý ve slovech čtu tak jak se má, í je měkké a ý čtu ve slově tvrdě, jestli ty takhle nevyslovuješ, tak to potěš koště, např. papír versus papýr, tebe poslouchat, to musí být teda zážitek. :D

              "měkké, neprotáhlé" - zase nechápeš text a vykládáš si ho po svém, no nic, od tebe asi nejde čekat nic jinýho viz tvoje předchozí veletoče.

              Dementa z tebe dělat nemusim, na to bohatě stačíš sám, opravdu radši čisti záchody a říkej si jak ti nikdo nesahá po pytlík, tady na mě působíš fakt jen jako troll kterým mě sám nazýváš, píšeš blbosti a když tě přesně cituju tak začneš brečet jak tě překrucuju, ty si opravdu numero.

              Tak pápá, na cestu se dej a už se nevracej *3*
            • Jo, mimochodem ještě... ty "neschopáci", co jsem zmiňoval samozřejmě až tak neschopný nebyli. To píšu jen z pozice jazykového akrobata, jemuž zbytek zeměkoule nesahá ani po pytlik...
              Hlavně jsem tam ale chtěl ukázat tu směšnou absurditu toho, když přechytrálek vytahuje státnice v diskusi ohledně banální výslovnosti. Když už něco, tak by člověk poskytl odkaz na výslovnost správnou, jako to udělal Blade. Zkrátka není pochyb o tom, odkud vychází celá tahle přehlídka demence (odpověď pro tebe: ze Staníkova, okolím jistě "podceňovaného" ega)
              Tak pa, a už se nebav s tupcema - já jdu na ty košile a pak drbat záchodovou mísu - i tam se mi dostane vydatnější výživy než v diskusi s trapným trollem. Konečně jsem totiž pochopil, že ať napíšu COKOLI, ty to buď blbě pochopíš, nebo úmyslně desinterpretuješ...
              Pa
            • *emotikony (="smajly")
          • Zdenda - ještě jedna perla, kterou hodim pro tebe, i v komentáři od Blade a jeho linku na Cambridge slovník je jasně napsáno "kriːd" jako psaná podoby výslovnosti, tak jsem to napsal i já. Nikde nepíšu nic o tom, že to krátké i se čte krátce, že se čte dlouze je jasné, ale bez důrazu a bez toho aby z toho bylo tvrdé ý, tak jak jsem napsal ve svím prvním komentáři.

            Ne žádný "krýd" jak to vyslovuješ ty a ten smajlíkář Omnimus, to je jen ukázka neznalosti a ignorance.

            Krýdu zdar !
            • Zdenda - Já vím co jsem napsal, napsal jsem to úplně stejně jako na té stránce Cambridge, jen mně tam chybí dvojtečka, tankuje tě to moc? Asi ano, víc než rozdíl mezi í a ý.

              Opravdu nevim o co ti jde, řešíš že jsem nenapsal dvojtečku, hm...to je skutečně trága Zdendo.
            • Doporučuji ti si přečíst tvůj první post ( především tu část se slovem "krid" kde jsi to napsal mimochodem krátké i nikoliv dlouhé ), poté odpověd Blejda.
              Najdi rozdíl mezi "kriːd" "krid".Ty na to příjdeš.Máš přece státnice.
            • "Jo tak tobě jde o to, že je tam TVRDÝ y?? To jako myslíš vážně? "

              O co jde bylo už snad jasně řečneo, když neumíš číst, tak je to tvůj problém. Ano, radši se vrať k drbání Omnýmusy, jistě ti to půjde lépe než výslovnost.

              Tady se to zase sešlo, výkvět...ruce pryč
            • Jo tak tobě jde o to, že je tam TVRDÝ y?? To jako myslíš vážně?
              Kam jsem se to zase dostal... Buď jsi vážně nějakej postiženej, nebo se bavíš tím, že lidem k reakci podsouváš nesmysly.
              Tak jako tak mnohokrát děkuji za osvětu, a radši se vracím k drbání zadnice.
            • oprava *svém
          • "No víš, Al Mualim je sice v AC arab, ale daboval ho američan.Každopádně to je jen takový malý nepodstatný detail. "

            Zdenda - Jenže ho daboval tak aby to byl arab a ne američan, ten dabér takhle sotva vyslovuje i v reálu, dokazuje to péči tvůrců o hru a její prvky a ne že to má sloužit jako důkaz o výslovnosti.

            Omnimus - Já se tim neoháněl, jen jsem to umínil a naivně si myslel, že aspoň podložím to co říkám a nebudu jak ti samozvaní odborníci, holt smůla, blbci jako ty se toho hned chytnou a použijou to proti, ubohost, hlavně že tam máš "smajlíků" plnou pr*el jako největší masér : D. Je hezký, že státnici v tvym případě udělal každej trouba čehož si zářným příkladem, asi trochu Plzeň škola co? :D Na mé škole to každý trouba dostat nemohl a o mezinárodním certifikátu se už radši rozepisovat nebudu, ten už je určitě pro plný trouby jak tak tipuju tvojí budoucí reakci.

            Páni odborníci Blade, Omnimus a Zdenda, vaše "esasyns krýýd" bude nezapomenutelné, další vysvětlování by bylo už jen házení perel sviním.
            • Omnimusi - Flame si z toho udělal ty a ten druhej Zdenda, do té doby byla diskuse v klidu a slušná, retardem si tituluj hlavně sebe.

              Překrucování? Sám si napsal, že na tvý škole udělal státnici včetně tebe každej neschopenej s prstem v nose na čemž si postavil argumentaci, že to platí všude. To se zase tonoucí stébla chytá místo toho aby uznal, že udělal chybu a píše hovadiny, tak kopeš jak malej harant. Ano, je to divné, ale opravdu je ve výslovnosti rozdíl mezi Í a Ý, a "krýd" jak z ní v tomto pořadu lidem právem vadí a poukazujou na to už poněkolikáté.

              Je vidět, že tomu na kloub stále nepřicházíš, ještě je moc brzo.
            • Mno čtení už pomalu na kloub přicházím, ale od tebe bych se přeci jen mohl přiučit.
              Nejlepší je překroutit mojí větu ohledně anglický fráze, a záhy stejně napsat, že neumim anglicky mluvit : D (jo - promiň - pro tebe vlastně pořád smajly "podkládaj argumenty" *7*)
              No nic - to slovíčko "snad" jsem v tý tebou citovaný větě použil právě proto, že jsem si nebyl jistej.
              A pokud vyslovuješ jinak měkký a tvrdý Y, tak jsi asi vážně někde z paruska. To jsem totiž ani nemusel do tý základky, abych věděl, že v češtině je naprosto zanedbatelnej rozdíl v přízvuku. Postavit na tom flame může fakt jen retard.
              Ale aspoň se shodneme, že je tohle ztráta času...
            • 17:12 Omnimus"Takže ti jen připomenu, že tady snad nikdo neprosazoval "esasyna""

              11:24 Jazz""Esasyns krýd" ?!
              Do teď mi výslovnost nevadila, ale tohle je strašný"

              14:21 T.L.Blade"To, co si napsal je správná výslovnost..."

              Ztráta času s tebou, ty opravdu neumíš ani číst...
            • Omnimus ty si opravdu jelito, tvojí úroveň nezpochybňuju na základě tří anglických slov ale téhle tvojí věty-

              "Nebudu argumentovat tím, že je mám taky, ale můžu říct, že je s prstem v nose udělali i úplný neschopáci, z toho co jsem u nás viděl "

              Když jí dostali neschopáci s prstem v nose, tak to o tvojí úrovni státnice něco svědčí, to je vše co jsem řekl, nauč se aspoň česky číst a chápat když už neumíš anglicky mluvit.

              Jeslti neznáš rozdíl mezi výslovností "í" a "ý" tak se vrať na základní školu zopáknout si ne slova, ale rovnou písmenka, to už je skutečně silný kafe, řikáš výtr nebo vítr? :D Hlavně, že podložíš své argumenty kupou smajlů...
            • Ty jsi teda případ : ) Smajlíci že by měly být dokladem masérství? To možná ve tvým světě. Já je používam k tomu, k čemu sloužit mají, a jinak se to textem vyjádřit nedá. V tomhle případě to, jak moc jsi směšnej.
              Že z mých třech anglických slov (resp. úplně zprofanovaný fráze) poznáš, že jsem případ těch troubů, to mě samozřejmě teda nemůže překvapit. Stejně jako ty ostatní blitky.
              Takže ti jen připomenu, že tady snad nikdo neprosazoval "esasyna", ale dlouhý "krýd", který je skutečně v pořádku.
              Nemáš ten zahraniční certifikát z Narnie, nebo odněkud? *1* Muck muck smajly smajl!
          • Jako nevim, ale když jsem poslouchal teď americkou výslovnost slova "creed", tak to zní "krýd"...

            Jako promiň, ale diplom ve své podstatě nic neznamená, znám lidi, kteří mají diplom a rozhodně v tom oboru nejsou extra dobří...

            Jenže nejdříve si tu všichni stěžovali na to, že tomu dávají ten "anglický" přízvuk a teď si budou stěžovat na opak? Tou různorodostí jsem měl na mysli to, že opravovat jejich chyby je úsměvné, když to ani nemusí být špatně - na našich vysokých školách se zase tak moc "odrůd" angličtiny nevyučuje...
            • No víš, Al Mualim je sice v AC arab, ale daboval ho američan.Každopádně to je jen takový malý nepodstatný detail.
              Bohužel pro tebe "krid" je špatně, a tou státnicí jsi tím nasadil korunu. *1*
              Odkazuji tě zpět na první post L.T."Blejda".
            • Tyvole *1* *1*
              To už musí bejt člověk dost dobrej zoufalec, aby se v takovýhle diskusi oháněl státnicema.
              Nebudu argumentovat tím, že je mám taky, ale můžu říct, že je s prstem v nose udělali i úplný neschopáci, z toho co jsem u nás viděl *7*
              Tak máš papír na to, že umíš obstojně anglicky - bravo!
              Pořád může být (a je) tady, i kdekoli jinde tucty lidí, co jazyk zvládají líp než trotl co prošel úsměvnou zkouškou.
              Ale víš jak... good for you *1* *1* *1*
            • Zdenda, ty budeš asi taky odborník na slovo vzatý, ten Al Muarim mluví přesně tak jak má, tzn. jako člověk, který nemá angličtinu jako mateřský jazyk, ale jako "arab" mluvící anglicky, jestli neslyšíš tu rozdílnost mezi těmi hlasy a výslovností, tak je marné ti něco vysvětlovat.

              Tušil jsem, že když zmíním tu státnici tak se vynoří nějakej blb co to použije proti mě, zapomínám, že jsem na internetu.
            • Ty máš v téhle oblasti jaké vzdělání?
            • Al Mualim to evidentně říká taky špatně.Oni to vlastně říkají špatně všichni kromě Stana.
              http://www.youtube.com/watch?v=E8bqFsgjZqo 5:45
              Zřejmě dělal nějakou cikánskou verzi státnic.Například že místo "dogs" říkají "dags".
        • No nic, snaha byla, já jdu vrátit ten papír za zkoušku a učit se zase základy výslovnosti, protože si mě dostal.

          esasyn krýýd, esasyn krýýd, esasyn krýýd...myslim, že už tomu začínám přicházet na kloub. *5*
          • Pastelky nejsou třeba, naivně jsem si myslel, že ti ta narážka dojde, nedošla, smůla, zázraky se nedějou.

            Diskuse se točila původně kolem výslovnosti anglických slov a ne kolem chybějící dvojtečky, já ti taky nebudu vyjmenovávat všechny chyby co si zase nasekal v tom tvym pamfletu, ale řeším jen obsah a ani ten za moc nestojí.

            Oprava, ach jo, ty o tom nepřestaneš žvanit, neopravil jsem se proto, že jsem to nepovažoval za nutné a stejně jsem si toho všiml až později po reakci Blade. Stejně jako většinou neopravuju jiné chyby, neopravil jsem ani tu chybějící dvojtečku. Slovo "svím" a jeho opravu na "svém" dole v diskusi jsem opravil pouze proto aby ten druhý (tuším expert crook) neměl možnost mě za to napadat když se nadávání rozjelo na plný obrátky. Jestli to stále nechápeš, tak si natvrdlejší než vypadáš. Zase mi na tohle téma prosím napiš nějakou tvojí lež jak jsem něco editoval i když nejsem registrovanej a nebo jak se vykrucuju, prosím, jen do toho : D

            Já opravuju druhé? A kde? Opravil jsem jen Bladea, že výslovnost je jiná než si myslí, neopravuju lidi za chyby v psaní a chybějící znaky, na to musí být člověk dostatečně tupej aby řešil takový kraviny, to je klasickej trolling řešit chyby. S celou tou šaškárnou začal na přechozí stránce tvůj kolega ve zbrani Crook co to začal řešit a házet moudra o tom jak se co vyslovuje a to samozřejmě ještě k tomu špatně.

            Když vidim ty tvoje komentáře, radši se nauč sám nepsat chyby a pak se vrať zase trollovat s chybama, teda jestli je nepíšeš schválně aby tě někdo kvůli tomu nakrmil.
            • No od tebe to sedí ty Titanicu, to zas někdo trávil večer duchaplně u televize, těm srancům co si tady naspammoval už nemůžeš věřit ani ty sám, v tom je u tebe rozdíl...ale konečně ti došel dech...haleluja, radujme se.

              p.s. - jj, musel jsem mít poslední slovo *7*
            • Tvá zoufalá snaha mít poslední slovo napsáním "pičovin", kterým věříš jen ty už není tak legrační jako spíše smutná.
              Titanic se ale již potopil.
          • "pomocí lží ve stylu "nemám možnost editovat příspěvek" a přitom o několik postů výše si tento problém neměl. "

            Zdendo, to si zase napsal perlu, podle tebe jsem editoval příspěvek? a kde? vždyť nejsem ani registrovanej, takže to orpavdu nejde *7*

            Tohle je opravdu moc, hlavně něco plácej o lhaní.
            • Tím "nás" jsem myslel třeba Crooka,Omnimuse a další co se bavíme.Budu muset redakci požádat, aby zde byla možnost psát pastelkama a písmem vzhůru nohama speciálně kvůli tobě.I když ani pak nebude jisté,že to pochopíš.
              Jinak jasně ":" sem ":" tam, krid sem kri:d tam.Vždyť vlastně o nic nešlo.Ta diskuze se kolem toho vůbec netočila.

              Že jsi nereagoval a tu možnost opravy.A jo pravda nemáš jak stejně jako u 10ti postů předtím.

              Edit:Příjdeš si, opravuješ drůhé tak, že sám to špatně napíšeš a na konci to banalizuješ tak jako by o nic nešlo.A ta tvoje poslední věta je takové zoufalství, které tu ale na druhou stranu předvadíš docela dlouho.
              Jestli by se tady měl někdo zamyslet jsi to ty.
            • Zdendo, překonal si moje očekávání, klobouk dolů, takovej sranec jsem tady dlouho neviděl a že je dnes opravdu velká konkurence. *3*

              Tak hlavně, že ty/vy (kolik těch osobností máš :D) čekáš co napíšu já, hm, nasadil si laťku vysoko a jsem poražen. Vyprdni se na mojí chybějící dvojtečku, která ti tak leží v šišce Zdendo a radši se nauč dělat mezeru za tečkou na konci věty když začínáš novou, když už jsi takovej pedant na chyby. Zamysli se nad tim až zas dostaneš chuť řešit takový malicherný kraviny místo zabývání se obsahem.

              Tešim se na tvé další číslo, jistě zaboduješ.
            • Ano Stáňo opět jsi to dokázal. *1*
              Editovat, jako neregistrovaný, své příspěvky nemůžeš, ale můžeš na ně reagovat a v nich se opravit což jsi také učinil v jednom ze svých postu, a na to jsem narážel což ti k mému překvapení nedošlo.(Ne kecám tušil jsem to :> )

              Ale co teď Staníku ? Teď už mi nemůžeš napsat, že se nejde opravit, pač oba víme, že to jde.Oba víme, že jsi se již touto formou opravil.(post 02.07.2011 17:12 Stan abys netvrdil, že to není pravda :> )Stejně tak oba víme, že nemůžeš napsat, že sis uvědomil až pak, že se touto formou můžeš opravovat, protože poté, co jsi tuto možnost využil, jsi mi napsal, že se jako neregistrovaný opravovat nemůžeš.

              To víš Stáňo to, že nemůžeš editovat posty ještě neznamené, že se nemůžeš opravit.
              Takže se můžeme vrátit k postu "02.07.2011 19:46 Zdenda" kde bylo vše podstatné řeceno.

              Každopádně nepochybuji o tom, že mě/nás nezklameš a zase něco napíšeš. *1*
            • Tak zrovna od tebe ten tatar skutečně sedí. Opravdu jsem nezmínil dříve že jsem tam měl chybějící tečku stejně jako jsem nezmínil, že mám já nebo někdo jiný v příspěvku hrubku, to jen opravdu tatar může na desítky příspěvků řešit takový koniny jako dvojtečka a chyby místo toho aby sledoval obsah.

              Takových pitomců je fakt halda.
            • Myslim ze kazdymu krome tebe je jasny, ze ten Zdenda myslel "nemel problem" ve smyslu "doted to nezminil". Proste zes to zminil az ve chvili, kdy uz ti ani ty ostatni pa-argumenty nestacily.
              Je sranda poslouchat o nechapavosti od tatara tvyho formatu.
              Mas recht - opravdu je to MOC *2*
    • Jazz
      Ty by sis měl vyčistit uši ;)
      Jestli neslyšíš Esesyns krýd, tak *6*
      • Slyšel si britskou verzi? Tam je "esasin". Navíc "/əˈsæs.ɪn/" - a jak jistě víš, tak "æ" není "e".

        Popřípadě, když se přepisuje výslovnost jinak, tak se píše "uh-sas-in", kde "uh" obvykle američané vyslovují "a" a britové "e".
        • Jazz
          Samozřejmě, ale rozhodně to není ani "a" *7*
        • Ty tady rikej, ze nekdo dela chytryho : D
          Prosimtebe... Tady jde o tu nesourodost. Pokud jedno pismenko rekne spravne, tak proc dalsi slabiku obraci naruby? To az hollywoodsky vychodoevropsky "esasyn revalajšn" proste fakt taha za usi.
          A myslim ze nikdo krome tebe to nechtel takhle rozmazavat. Takhle tim zas bude poblita cela diskuse, a za debila samozrejme ten, kdo to v podstate nevinne zmini jako prvni *7*
  • takze nevadi me ta tlusta nana, nevadi me debilni vyber hudby a stylizace obecne orientovana na pubertaky, ale silene me vadi to, ze celej porad venovali nejakym konzolim co nikdo v ceske republice stejne nema...
    • Ataker
      Zajdi si k doktorovi! Podle mě máš něco s hlavou.
  • Na konci v soutěži maj dobrej renonc: Na slovně položenou otázku je odpověď jiná než na tu otázku v grafice, čili správně bylo ANO i NE *1* Kdybych hrál a nevyhrál, tak se snad soudim *8*
  • Tak tohle je prvni dil, kde me nezaujalo snad vubec nic. Nemaly podil na tom ma Nintendo, kteremu byly venovany snad 2/3 poradu...
    • Leonidasss
      Naprostý souhlas, poslední dobou je re-play spíše pořad o herních zařízeních /konzolích více než o hrách samotných.
      • tak tedka je herni sucho a nejak neni na co delat recenze... muzeme byt radi, ze nemaj prazdninovou pauzu, ale budou delat ruzne specialy
  • esasins kríd revalajšns je fakt odporný...
  • jinak s tím popiskem 21: dílů jste se trochu sekli
  • liga paniců
  • Zaběry s tou fatslečnou pořád stejně hrozný, ale reportáže a recenze dobrý! Jen tak dál, míň záběru s ní = lepší pořad.
    • souhlasim
  • Jazz
    "Esasyns krýd" ?!
    Do teď mi výslovnost nevadila, ale tohle je strašný
    • To, co si napsal je správná výslovnost...
  • Tak jak dneska, devkari?
    Povidej : D
    • Jinak ten gestapackej pristup k vyslovnosti mi prijde fakt trapnej, ale "esasins krid revalejšns" uz fakt docela boli..
      • A kdyz jsme u toho, tak at uz se lidi naucej rikat "InF-mus" a ne to preanglictely "infejmus" ; )

        Jinak dil pro me uplne nezajimavej, ale aspon jsem se neco dozvedel i o tom uchylackym (ha!) nintendu. : P
        • Assassin se správně vyslovuje "esasin", Revelations je "revelejšn" nebo když to někdo polkne, tak i "revalejšn", pouze ten creed by měl být dlouhý.
          S tím infamous to není "preangličtelé", ale očividně u nich nikdo neví, že se to vyslovuje odlišně od slova "famous" - "fejmes", "infemes"
          • No "esasin" fakt ne : )
            Treba to myslis dobre, ale mas ten samej problem co ja - nejak neovladam ten fonetickej zapis. To se pak takhle komoli tezko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit