Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mne se libi treba ten soundtrack, co je tedka... primo se mi tim trefili do vkusu *4*
  • Ten mdk2 je cool (:
  • (:
  • Cosi
    TÖRR *16*
  • 13_11
    A nebo jiní frajeři... třeba Jesper Kyd by se tam hodil náramně.
    Od The Advantage by se mi líbila tato.
    Nebo by se vůbec mohla celá Re-Play pojmout míň 'cool' a víc 'funky'. Takový funky-videoherní otvírák bych si dokázal představit od The OneUps - Mario Circuit nebo Battle Mode.
  • Slotermeyer
    Potenciální kandidát... *15*

    http://www.youtube.com/watch?v=1u_Z3fCWUsE
  • Díky *3*
  • Jazz
    Když tenhle song slyším, kdekoliv, tak si buď zacpu uši nebo dávám rychle mute.
    Díky tomuto pořadu, jsem na něj už nesmírně alergickej, chtělo by to požádat Maziho, aby udělal intro na nějakej jinej song..
  • Jozef123
    Prodigy Spitfire
  • Nevíte kde se dá sehnat píseň té znělky?
  • Leonidasss
    Ja nereaguju na tento díl RE-play, ale celkově na celou herní scénu.
  • dilinja
    tady to jeste neni zavreny juuuu *1*
  • Bioshock Infinite z tohoto videa tě neoslovil patřičnou originalitou?
  • Erien
    o díky bože *5*
  • smejki
    skvělý nápad... a pěkní noví smajlíci *16* *15* *14* *13*
  • bizi
    Tuhle diskusi jsem dodatecne prepnul na "jen registrovani". Taky jsem nasadil novou verzi diskusi s autobanovacim systemem. Kdyby to nekoho bloklo jen tak, dejte vedet *5*
  • Erien
    Co třeba From Dust? :)
  • Leonidasss
    A pořád dokola vycházejí téměř jen samé ''úžasné'' FPS s rádoby příběhem a emzákama. Nepohrdl bych nějakým novým dobrým RPGčkem nebo adventurou nebo klidně by stačila i hra s patřičnou originalitou.
  • christianus
    Hm tak to vypada, ze to tady zase bude samej tro(t)ll. Fakt by bylo vhodny aby prispevky mohli psat jen registrovani uzivatele. Nic to nestoji a lip se to kontroluje.
  • Počkej on napsal o recenzi že tam je plno spoilerů a za to by měl dostat ban?Máš to nějaký pomotaný hochu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit