Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (:
  • Díky *3*
  • Nevíte kde se dá sehnat píseň té znělky?
    • Cosi
      TÖRR *16*
    • Jazz
      Když tenhle song slyším, kdekoliv, tak si buď zacpu uši nebo dávám rychle mute.
      Díky tomuto pořadu, jsem na něj už nesmírně alergickej, chtělo by to požádat Maziho, aby udělal intro na nějakej jinej song..
      • Slotermeyer
        Potenciální kandidát... *15*

        http://www.youtube.com/watch?v=1u_Z3fCWUsE
        • 13_11
          A nebo jiní frajeři... třeba Jesper Kyd by se tam hodil náramně.
          Od The Advantage by se mi líbila tato.
          Nebo by se vůbec mohla celá Re-Play pojmout míň 'cool' a víc 'funky'. Takový funky-videoherní otvírák bych si dokázal představit od The OneUps - Mario Circuit nebo Battle Mode.
          • mne se libi treba ten soundtrack, co je tedka... primo se mi tim trefili do vkusu *4*
          • Ten mdk2 je cool (:
    • Jozef123
      Prodigy Spitfire
  • dilinja
    tady to jeste neni zavreny juuuu *1*
  • Leonidasss
    A pořád dokola vycházejí téměř jen samé ''úžasné'' FPS s rádoby příběhem a emzákama. Nepohrdl bych nějakým novým dobrým RPGčkem nebo adventurou nebo klidně by stačila i hra s patřičnou originalitou.
    • Bioshock Infinite z tohoto videa tě neoslovil patřičnou originalitou?
      • Leonidasss
        Ja nereaguju na tento díl RE-play, ale celkově na celou herní scénu.
    • Erien
      Co třeba From Dust? :)
  • christianus
    Hm tak to vypada, ze to tady zase bude samej tro(t)ll. Fakt by bylo vhodny aby prispevky mohli psat jen registrovani uzivatele. Nic to nestoji a lip se to kontroluje.
    • bizi
      Tuhle diskusi jsem dodatecne prepnul na "jen registrovani". Taky jsem nasadil novou verzi diskusi s autobanovacim systemem. Kdyby to nekoho bloklo jen tak, dejte vedet *5*
      • Erien
        o díky bože *5*
      • smejki
        skvělý nápad... a pěkní noví smajlíci *16* *15* *14* *13*
  • Počkej on napsal o recenzi že tam je plno spoilerů a za to by měl dostat ban?Máš to nějaký pomotaný hochu.
  • ten Grygar je fakt DYCK ten největší :D
    • 13_11
      Je to TEN největší Dyck! Ani nevíte, kolik energy drinků mu za ten rozhovor nabídli.
      • janchor
        A všechny je vyexoval!
        • smejki
          and then... spin'd dat šyt
    • za to bych daval perma bany
      • Ban človeku ktery není registrovaný a má dynamickou IP adresu?:D:D

        A jsi první co nepochopil souvilost:) Použil jsem jen jeho vlastní slova.
    • Pro nechapavé byla to naražka na vidoerecenzi a ne na jeho nazory.
  • Já bych vám všechny diskuze zrušil děcka...Neumíte se normálně chovat rptože na to ještě ani nemáte věk honiči.Když vás někdo napomene tak se hned naštvete a je konec...U každýho dílu Re-Playe pořád to samý.
  • Requiem1990
    Paráda tak krom sexuálních nárážek tu ted budeme mít v diskuzi replay ješte válku konzolí ?:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit