Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro redakci: U posledních 3 novinek nejedou videa. Nebylo by tedy lepší nakonec přecejen to Youtube?
  • Pripadá mi to jak GTA s cheatmi.
  • Tak anonymus zablokoval i upload videí?
  • ta grafika vypadá dospěleji :) hra naštěstí ne :) jen doufám v lepší jízdní model to jediné mi vadilo :ú
  • El-Bravo
    Vypadá to pěkně a zábavně :) ale uvítal bych malinko realističtější model řízení aut x)
  • SR2 jsem vypnul hned po tom, co jsem utekl z vezeni. Nedalo se tam poradne namirit, auta pusobila silene umele, naprosto debilni nepratele *12* Ale tohle SR3 vypada, ze mi bude bavit vice nez postal 2.
  • Výborná hra pro psychopaty, sociopaty a všechny vyšinutý lidi *1* *1*
    Ale tak... zatím to vypadá docela fajne tak uvidíme jak to všechno dopadne. *3*
    • Ani jedno nejsem ale bavit mě to bude .
    • Jelikoš tohle já nejsem, tak mě to bavit nebude:)
  • video je zde..
    http://www.youtube.com/watch?v=YC6pSNaBKIg
    • Dneska už jsem tu tak po stopadesaté abych si pustil video a ani jednou nejelo....
  • odpurci her at sem nelezou nebo aspon nepisi komentare, porad jim neco vadi (nasili ve hrach). ztraceji pojem co je to hra.
  • už jsem se na to video koukla 2x a nemůžu se dočkat i ten jízdní model vypadá.... ovladatelněji! je sice fakt že tyhle nerealistické hry moc nemusím (mám rádši realistické/taktické hry - brothers in arms - aktuální díl bude hnus!; gtaiv (realistické); arma2 atd...), ale tohle bude super relax... teda pokud to nepřestřelí s obtížností u vedlejších misí a vyhrajou si s jízdním modele... taky by mohli odstranit ty pořád dokola se opakujcí posily nepřátel, které se pořád oběvují a nejde jim zmizet! samozřejmě myslím pc verzi.... snad ji neodbydou! mooooc se těším... jo a ještě by mohli propracovat příběh, protože ten ve dvojce... to byla vůbec první hra ve které jsem nefandil hlavnímu hrdinovi! Vlastně jsem nefandil nikomu - všichni byli naprostí psychopati, snad akorát ten jeden černoch byl docela sympaťák... takže: vyladit jízdní model (vlastně úplně přepracovat! protože díky němu už do dvojky nejdu po druhé - to byl hnus!) a otížnost + posily, pak vyhrát si s příběhem a budu spokojený.... nebo si prostě zahraju Mass Effect 3 i kdyžř to už nebude takový relax... sorry za tak dlouhý kometář *5*
    • jo a taky by tam mohli dát parkur (nevím jak se to píše)... sandbox parkurová městská akce z moderní doby... to by nemuselo být marné i když to bude úplná blbost:)
    • El-Bravo
      Plně sdílím tvé názory a nevadilo mi číst tvůj koment celý *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit