Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No uvidíme. Zkoušel jsem jen jedničku a tam mi silně nesedla fyzika vozítek. Takže ježdění pr omě nebylo zábavou. Což je u hry tohoto typu gamebreaker. Ale tohle vypadá fakt dobře a as itý sérii dám zase šanci.
  • Ono Saints Row taky nikdy nic jiného než GTA s tunou parodických hraček a módů nebylo ...

    Škoda toho ovládání aut v PC verzi ve dvojce - díky tomu byla v PC jen dvakrát a ted´se na originál snáší prach .
  • Pripadá mi to jak GTA s cheatmi.
  • Výborná hra pro psychopaty, sociopaty a všechny vyšinutý lidi *1* *1*
    Ale tak... zatím to vypadá docela fajne tak uvidíme jak to všechno dopadne. *3*
    • Ani jedno nejsem ale bavit mě to bude .
    • Jelikoš tohle já nejsem, tak mě to bavit nebude:)
  • Cajk
    Hele jestli neposerou PC "port", tak si to nakonec ještě rádi zahrajem. Snad nebude nikdo nutit člověka střílet lidi kanonem.. Rád bych to zahrál trochu komornějc, jestli by to šlo:))
  • grafika dajme tomu ale neohrozene a mlatit vsetko naokolo hlava nehlava.... naozaj kreativne inovacie... *11*
  • Tak tohle je ta nejubožejší debilita, jakou jsem za poslední měsíc viděl. Dane, doufám že se díváš jak vývojáři promptně naplňují tvé proroctví :)
    • suhlasim uplne, ked som to videl, tak som sa pytal, pre koho ta hra vlastne je, pre psychopatov, pre deti do 10, alebo pre koho, mne ako to hral na tejto hre nic zabavneho nepripadalo, iba uplne sialenstvo, nehovorim, ze SR 2, nebola miestami sialena, ale ona bola tak hm vtipne sialena a fakt ma hra bavila, toto, ako tak pozeram hrat s urcitostou nebudem, NIKDY
    • strašná kravina! Iba násilie a deštrukcia s akože nadsázskou, ktorá je totálne umelá a nasilu. Akú generáciu môžu takéto hry vychovať?
    • Keby som bol 12 ročný hamburgero-párkožrút, tak by sa mi to určite páčilo. Kedže som však 28 ročný bryndzožrút, pripadá mi to ako obsah fekálnej V3S.
  • LTM3
    Že by poprvé v historii Sanits Row za něco stálo a porazilo sérii GTA v zábavnosti? Zatím to tak vypadá! *1*
    • Z nového GTA jsem zatím nic neviděl... tak bych se raději nesázel... Kluci do SR cpou čím dál více vylomenin (sci-fi Harrier byl uzemňující), ovšem jak se předvedou s kampaní a jak moc nás zahltí různými nesmysly se teprve ukáže. Na GTA IV (i DLC) se mi (stejně jako u Mafie I i II) nejvíce líbila míra uvěřitelnosti, se kterou se tvůrci vytasili. Fyzika, život okolí, chování vozidel, promyšlenost i stupňovaná krutost misí s povedeným příběhem. Snad se zadaří oběma hrám, ale na nové GTA se těším rozhodně víc.
  • SR2 jsem vypnul hned po tom, co jsem utekl z vezeni. Nedalo se tam poradne namirit, auta pusobila silene umele, naprosto debilni nepratele *12* Ale tohle SR3 vypada, ze mi bude bavit vice nez postal 2.
  • A novej postal se může jít klouzat *12* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit