Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha takže hra jejíž smysl spočívá v mlácením hlavama kolemjdoucích ženskejch o chodník a pak to završit rádoby funny pózou? trošku infantilní zábava na můj vkus.
    • Jazz
      No jo, strašný!
    • posila
      Mlaceni/prejizdeni chodcu taky nema rad. Ale gangster, ktery odpali nepratelsky gang air strikem, proskoci naprosto nerealisticky okynkem auta na sedadlo ridice, necha se vystrelit z kanonu na aute ... to jsem jeste nevidel, pobavilo me to, a zvysilo to muj zajem o SR3 :)
      • On i první GTA byl trochu zvrácený....na svou dobu hodně. Tohle mi ale přijde až moc a nijak mě to již neoslovilo.
        • posila
          Mne to prijde, jakoby se GTA po GTA: San Andreas rozstepilo na Saint's Row serii a GTA IV. Kde IV slo vaznou a realistictejsi cestou a SR cim dal tim vic blaznivym sandboxem. SR1 jsem hral tak 3 hodky, SR2 nehral vubec, ale na SR3 se po vazne serii od R* (IV, RDR, L.A. Noire) zacinam tesit. Jak jsem psal: skakat chodcum po hlavach nemusim, a dokud me k tomu hra nenuti, tak mi nevadi, ze to umoznuje.
  • video je zde..
    http://www.youtube.com/watch?v=YC6pSNaBKIg
    • Dneska už jsem tu tak po stopadesaté abych si pustil video a ani jednou nejelo....
  • Pro redakci: U posledních 3 novinek nejedou videa. Nebylo by tedy lepší nakonec přecejen to Youtube?
  • A já jsem to jako obvykle nestihl včas a vydeo už nejede škoda tahle hra mě celkem zajímá takže se du podívat na you tube
  • tak na tohle reknu akorat "ne, děkuji"... :))
    • a říkáš to proč?koho to tu zajímá?chápu hra se ti nelíbí ale alespoň napiš normální názor a né takovou blbost
      • Joooo, teď jsi mu to teda nandal *7* Ale nad touhle "plodnou" debatou jsem se dobře pobavil, ještě to trochu rozveďte kluci :)
        • Jenomze ta debata uz je tu par hodin a asi uz skoncila *1*
          • Škoda a já kvůli tomu zrovna nešel spát *1*
      • uff... a nebo ne, nebudu ti psat nic, na co bys mi mohl jeste treba neco odpovedet.. na to je muj cas moc cennej.. :D
        • Jinými slovy nemáš vůbec ponětí co mu odpovědět a jsi línej zapojit mozek a přemýšlet tak jsi si vymyslel že nemáš čas.
          • Jsi línej přemýšlet X vymyslel sis že nemá čas... Souhlasim s tebou ale sám si trochu protiřečíš :D
        • tvůj čas je cennej ale napsal si už druhej bezvýznamnej komentář.
  • Malleth
    Na mě trochu moc ulítlé, ale je vidět, že se snaží zkoušet nové prvky a to je jedině dobře.
    Za mě palec nahoru
  • ta grafika vypadá dospěleji :) hra naštěstí ne :) jen doufám v lepší jízdní model to jediné mi vadilo :ú
  • Tak anonymus zablokoval i upload videí?
  • Na netu jsem našel 9-minutové video od ign,je to docela solidní šílenost,avšak nic jiného jsme od této hry asi ani čekat nemohli,aneb všechno co Dan Vávra nemá rád na hrách zavedeno do naprosto absurdních rozměrů...
    http://www.youtube.com/watch?v=ecQXBq06t4s
  • Rad bych se podival, ale jako skoro kazdy druhy video tu nejde *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit