Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle budem taky muj spam
    Mrzí mě,že tady už je to na bodě mrazu tyhle komentáře
    Ocenuju,redakci za spousta novinek,který např na eurogamer nejsou,ale na druhou stranu.
    Tam zas není takových trollů možná tak na jedný ruce by se to dalo spočítat kolik jedinců místo
    Aby něco řekli o daném příspěvku, tak se tady se slovně napadaj
  • ach ty couro ja te bych te sukal do riti az by ses posrala uhryzl bych ti cecky a stenclem pres kozi mlatil a lizat rit bys musela ty devkoooo
    • Prestan si honit a zkus si najit zenskou, pak te prejdou chute psat tyto pubescentni prispevky
  • Ringwraith
    dramaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    • EuroSamurai
      Hoši by se měli uči od těchto velikánů
      http://www.youtube.com/watch?v=_eWZX7wsdc0&feature=related .
  • jindra.veliky
    dal bych grupacek s asus ladies *14*
    • ty tak mozna s asus notebooky
  • O com je ta relacia ? Je to pre zahratkarov ?
    • Pre zahratakarov a vyhoň ptakov.
  • A už je to tady. Okamžik, na který jsme všichni tak dlouho čekali. Bitva, která rozhodne o tom, kdo je největším bijcem na českém internetu. Urážka za urážkou dopadají na hlavy nebohých protivníků našich hrdinů. Dokonce i sám Chuck Norris fandí našim hrdinům a obdivuje jejich sílu a odvahu. Nadšený dav skanduje jména válečníků, kteří bojují o titul internetový hrdina týdne. Dejte si pořádně po obrazovkách, přece jenom je to stále lepší, než si vybíjet svou flustraci v reále... třeba na mravencích s lupou v ruce *2*
  • Zase to nemátě celý, to snad neni možný, kdyby to bylo jednou tak oukej, ale to je snad pokaždý... Tak s tim prosím něco už udělejte!
  • Aspoň se ty holky u toho CS tak nehrběj *1*
    • narovnal jsem se *1*
  • Nevím, co je tady na Games.cz zbytečnější... Jestli pravidelné PR články na WOW, či videozáznamy tragického pořadu s názvem RIPlay.

    V každém případě je dobře, že to určitým způsobem splňuje účel - o víkendu, kdy má redakce padla, v rámci možností obsahově zaplní jinak prázdnotou-zející novinkovou část a tedy uspokojí návštěvníky webu... *4*

              *16* ALE ZAPNĚTE UŽ DO  */%°+  TY  %ˇ°/)´  DISKUZE K WOW ČLÁNKŮM, JASNÉ?! *16*
    • Veskoslav
      Poradím jediné. Když se ti tady nelíbí, tak s prominutím táhni jinam. Tam si tě jitě "oblíbí" za ty tvoje debilní kecy....
      • nasus
        Souhlasím, pokud se ti tu nelíbí tak nashledanou... nebo spíše sbohem. Jinak jak bylo o něco výše sepsáno, články přeci číst nemusíš, pokud se ti nelíbí. To ale neznamená, že nezajímají někoho jiného (ikdyž mě taky ne - např. Wowko). A pak je tu RE-PLAY, no dejme tomu že trochu šťávy asi doopravdy ztratil. Ale podívejme se na to z druhé strany, máme tu(jestli to ještě vysílají) GAMEPLAY. Je tu už pěknou řádku let a taky je šťáva ty tam... dnes je těžké se prosadit, v jakémkoli směru a ještě těžší se zavděčit všem. Lidé okolo re-play podle mého dělají co mohou. Reagují ,baví se a debatují s lidmi z herního průmyslu. Jsou zde i soutěže, online diskuze,rozhovory ,recenze a nebudeme si nic nalhávat alžběta byl také skvělý tah jak nalákat diváky :D (ne že bych snad tvrdil, že v tomto odvětví nemá co pohledávat !! podle mě toho nahrála třeba i více než polovina lidí tady.. ) No co tím vším chci říci, víš ono je lehké kritizovat a ponižovat. O to težší ale je sám něco vytvořit a udržet to na nějaké úrovni, zkus si to když si myslíš že to zvládneš lépe. Pak ti dojdu podat ruku a pogratuluji ti, do té doby se klidně vyjadřuj pomocí svého názoru, ale kroť své teplé komety a podobné výrazy. Stejně jediné co tím o sobě říkáš je tvá ubohost, zamysli se ...
    • EuroSamurai
      S Replay souhlasim ale proč to wow tak řešíš?:)
      Já se o wow nezajímám tak ty články prostě ignoruju.
    • Jistě aby tam mohla taková teplá kometa jako ty blábolit ty svoje pičoviny
      • Jistě a taky, aby tam mohl takový inteligentní přispěvatel, jakým jsi bezesporu ty, mohl reagovat směšnými pokusy o urážky na jiného přispěvatele. Tím se nikoho nechci zastávat, ale pravdou je, že RE-PLAY ztratil šťávu, kterou měl v prvních pár dílech a má pravdu i O PR článcích o WoW.
        • Kronnos nestvy mne , nebo dam na server link na foto tvy segri, kazdej vy, cim se zivy *11*
          • Další velice bystrý příspěvek. Pravopis ti očividně dělá velký problém a obsah také. Chodil jsi do školy? Podle toho, co jsi zde za 2 hodiny u počítače vypotil, to na to moc nevypadá. Foto své sestry bych také rád viděl vzhledem k tomu, že žádnou sestru nemám, ale mohu se mýlit. Bylo by hezké objevit sourozence.

            Teď si říkám, jestli mi příště nebudeš vyhrožovat osobní konfrontací někde v temné uličce se 3 svými kamarády.
        • Uklidni se miki hošane. *11*
          • Hošan si tak maximálně ty.
            • Pusť si hentai ringoušku to tě uklidní.
            • EuroSamurai
              Prostě ho ignoruj . :D To je místní anomálie dyt se podívej on se nezmuže na nic jinýho než na to, že vezme něčí nick kterej předělá dětinsky na vulgarismus a pak v komentu nadává do homosexuálů nebo jinym trapnym zpusobem a v 90% jeho komenty nedávaj smysl.
              Ty by si ho měl spíš litovat . :)
        • Nesouhlasím. Mnoho pořadů ztrácí po nějaké době šťávu. Osobně bych to nazval ztrátou exkluzivity. *6*
      • Ono stačí že ty nesmysli plácá tady *4*
      • Teplá kometa? To je nějaký nový alternativní vulgarismus? *1*
  • To jenom já mám ten konec (posledních 5 minut) ukouslej, nebo to zase ten přehrávač?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit