Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte proč vždycky čtu Rapelay? *1*
    • EuroSamurai
      Tajný choutky ?:D
  • Nejak mi to video nejde nacist, misto prehravace se objevuje jen nejaka nefunkcni url. Neco takoveho nevidim poprve, ale neni to ani vzdycky. Bylo by fajn uvadet asi i alternativni odkaz na youtube.
  • Dobrej vecir ve spolek sudruhe a malinkate sudruzky. *14* Volam se Andy a sem ten nejvatsi pazan na svete.Narodil sem se pod Slovenskyma Tatrama a bydlim v E.U.No Betku poznam ze skoly, je to fajn holka i kdyz nam za boha nechtela ukazat ruzny veci na toalete.No ja si pamatuju na ji herni zacatky.Ta hra jse jmenovala VAJCA a byl to ruskej vyrobek.Byla v tym hodne dobra, zek bych az mrte dobra.Byla to dost byfloska.Jednou si pamatuji na Ceskym Jazyce se poblila kdyz dostala 4 z diktatu.Ale jinak supr holka.No nekdy i donaseli strejdovy zeditelovy *7* Pak si pamatuju na meho prvniho pritele Cipriana, ja ho miloval jako blazen ona se z nas vysmyvala *16* .Ale co uz.Spominam si tetkov na muj stroj 386 ,hm... bomba *13* Teka je doba zla, ale mam pejska co mi rozvesely mou herni dusi a tak po vecirech se koukam do krbu a posloucham vetraky na mim AMD stroji *5* Vzdyt jasne ze mam AMD sem admin, nejvetsiii na svete od Liberce az po Sumperk.Jednou mi kamarat zekl ze sem i čavo, na to nikdy nezapomenu.No k veci *8* Mam zaujem natocit vlastni relaci.Bede se jmenovat: WTF Game.Ja bych chtel aby to moderoval Bolek Polifka a Kaja Gott,jsou to skuseny borci,a od Kaji mam 4 podpisy na pohlednici urcite jsi mne pamatuje *3* A Bolek ? Ja nezapominam na Kur..Hosi Guten tag, na Irenku Voitikovu ,omg, ta mnela vaginu jako roptef *14* Ja bych to moderovar uplne jinak,clovek se nemusi ucit texty jako starej Schwancerberg s cervenym komoušskym motylkem, clovek to musi mit v sebe.Dalsi veci, proc ma usi jako lopuchy, to si nemuze oblepit hlavu izolacni paskou/prusvitni/dneska se to da.A co furt cumi na toho mladika,kdyz neco chce at mu tozekne.Cumi na nej jak podebrana pata *1* Mne se zda ze oni ty hry ani nehraj:)wtfPockej du prilozit do krbu.Tak sem spatky.Jak se mate ? Delam si pic...:)Dneska mam hezkej den, vcera mi pritel Ciprian koupil kiticky a krasny cerveny holinky *14* , je zlatej.Tak co podle vas muzu delat tu novou relaci , mam na to ?Jiste ze mam.Sorry ze tak cudne pisu po Cesky, ale 99 procent pisu po Madarsky, hlavne zamilovany basne a tak,.Pockejte odbehnu si odkrojit kousek Uheraku!Waw uherak to je neco, dal sem i pejskovy.Jmenuje se Gaštan.Deti muj pejsek to je borec,vcera mi sezral mouse znacky Genius, svina Arabska.Ale mam ho rad, jen kdyz se hara je jako chuj *11* Dneska budu hrat asi jenom solitaire a popijet Slovensky pivecko Corgoň. caute a Ahojte lidicky *14*
    • Chcípám z tebe.. *1* *1* Ty vole, to snad ani normální člověk vymyslet nemůže takové plky na jednom místě. *2* Pozdravuj Cipriana *5*
      • ok *14*
    • Lynch
      Že se to tu vždy zvrhne v tak inteligentní diskusi?
    • Ses admin ? chci s tebou chodit a pychat *14*
      • pYcha se jedině s tvrdým *1*
    • Mayuri12
      Zdravím mentálně zaostalí slovenský bratře musím ti toho hodně povědět.
      1. AAAAno dostáváš první cenu za nejdelší komentář s nejmenším přínosem.
      2. Máš krb? tak si pročisti komín a nebo ať ti ho protáhne tvůj přítel.
      3. Jestli sestavuješ tým recenzentů nezapomeň na kájubalase jeho velký návrat na you tube nás všechny ohromil dále musíš přibrat masteramindu a Jiřího Krampola může tam obdíl řečnit o tom jak špatné a nebezpečné hry jsou.
      4. Vyhaš větráky a dej PC do ledničky
      http://www.ohardt.com/computer/pc.mods/project.hot.fridge/round.02/hot.fridge.front.linuxserve_large.jpg
      5. .... Chudáci slováci
    • Jazz
      Silně retardovaný jedinec.
      • Narodil se na Slovensku, tak co čekáš?
        • Kronossi, ty jsi opravdu komik *2* Krom toho, že jsi xenofob jako prase a můžeš si tomu říkat, jak chceš. Mimochodem, ve své "učené přednášce" si dost pleteš pojmy, protože ne, národ ke své existenci vskutku nepotřebuje hranice, území, státní znaky(!), hymnu a kdovíco ještě (ústavu, OMG!!). Podlé této logiky by nebyli národ například Češi za Habsburků.
          Co mi přijde zvláštní, je, že když je někdo rasista a xenofob a je na to hrdý jako ty (až tak, že o tom musí křičet v naprosto nesouvisející diskusi), proč tvrdíš, že rasista ani xenofob nejsi? Tak jsi na to kurník hrdý, nebo ne?
          Jinak jen tak mímochodem, někteří Slováci jsou fajn, úplně stejně jako někteří Češi, někteří zrzaví i nějaký ten Cikán nebo Róm. Z lidí, jako ty, se mi fakt zvedá kufr...
          • Jen do mě. Dobrá, velice rád, ti osvětlím situaci za Rakouska Uherska, protože si dojmy a pojmy pleteš ty. Předpokládám, že s Židy souhlasíš a další mou domněnkou je, že by jsi je jinak použil místo situace za Rakouska Uherska. Situace se měla takto.

            Rakousko Uhersko bylo národní mišmaš. Byli tam Češi, Němci, Poláci, Maďaři, Srbové, Chorvati atd. Češi v té době měli společný jazyk, kulturu, historii a i když neměli v té době stát, tak v historii ho měli a pěkně dlouho a byla tam i sounáležitost ve velkém rámci, to češství tam prostě bylo.. A v rámci Rakouska Uherska měli své území, svá města. Je tu citelný veliký rozdíl mezi cikány dnes a Čechy za Rakouska. Po rozpadu Rakouska Uherska to měli nejhorší tzv. Vídeňáci, protože najednou nevěděli kam vlastně patří, jestli do Německa, nebo Rakouska, které v té době vlastně nebylo. Oni znali pouze císaře pána a císař pán představoval to "Rakousko".

            Pokud tvrdíš, že jsem xenofob i rasista, tak to dokaž a řekni mi co to znamená býti xenofobní nebo rasistický. Co ta slova znamenají?

            Mně se zvedá kufr z mnoha jiných věcí.
            • Pouč mě tedy. Mýlit se můžu.
            • Máš to kluku celé popletené :)
            • Nemáš pravdu. Pokud si přečteš pozorně reakci na Wlada, tak zjistíš, že mluvím o Židech. Ti také neměli celá staletí stát, ale stále byli národem, protože právě měli svoje zvyky, jazyk, kulturu, sounáležitost. Je to velký rozdíl.

              Teď něco k tomu rasismu a xenofobii.

              Rasismus je politická ideologie, která definuje nerovnosti mezi rasami na základě biologických nerovností. Tj. říká, že je tu nějaká nadrasa (ve většině případů v Evropě a Americe bílá rasa) a nějaká podrasa, která je horší na základě pleti nebo jiných biologický faktorů. Teď tedy najdi v mém příspěvku větu, která byla rasistická. Nenajdeš ji tam, protože tam není. Dám ti příklad rasistické věty - Cikáni jsou špatní, protože jsou černí - toto je rasistická věta. V životě jsem tohle neřekl a nesouhlasím s tím.

              Xenofobie. Je to doslova strach z neznámého, strach z jiného národa, z imigrace, z jiné kultury. Příklad může být tato věta - Nesnáším Číňany, protože jí hůlkami.

              Proč nejsem rasista ani xenofobní? Protože je mně jedno, jak vypadají, ani mi nevadí jejich kultura, vadí mi jak se chovají. Cikáni prostě dělají bordel a nechtějí se přizpůsobit (ne všichni), ale pro dávky si chodí. I z Kanady je vyhodili. A Slováci mi vadí z hlavně historického pohledu. 1918 jsme jim byli dobrý, když se chtěli osamostatnit. Do vzniku jejich nacionalistického státu jsme tam pumpovali hromady peněz a odborník, jen proto, aby nás pak mohli zradit kvůli Hitlerovi, protože chtěli vlastní štát a za nás se měli strašně špatně. Po 2. sv. válce se k nám zase vrátili a jako "dárek" nám se poslali Cikány, kteří tu dnes dělají bordel (ano, ti původní čeští jsou slušní a uměli se začlenit do naší společnosti). Pak jsme se v roce 1993 zase rozdělili a dneska se od nich (ne od všech) dozvíš, že je to naše vina, že byli pod komunisty a že jsme parchanti a kdo ví co. Ale plyn chtěli, když ho neměli. Ale že by ukázali trochu pokory a vděčnosti, za to, že mají díky nám stát, to už ne. Aby jsi rozuměl. Tam v roce 1918 nic nebylo, zhola nic. Tam to všechno vybudovali Češi, to všechno, co teď mají, tak mají díky našim předkům. To mně vadí. V Izraeli nám stále nemohou zapomenout, že jsme jim poslali zbraně, když to potřebovali a to jsme od nich tak daleko a poslali jsme jen zbraně. Slovákům jsme vybudovali stát a průmysl a jsme ti špatní.
            • Odvolávám tvrzení, že jsi komik a nahrazuji ho tvrzením, že jsi šašek. *7*
              To je asi tak celé, co se k tomu dá říci. Když už si hraješ na sečtělého, alespoň v tom buď konzistentní a nesnaž se definovat "národ" v každém příspěvku jinak, nedělá ti to dobře na pleť. A upřímně řečeno, nemám nejmenší důvod něco dokazovat, to jsi provedl sám už několikrát. Je to zhruba stejné, jako bys řekl, že měříš 132 centimetrů, ale malý vzrůstem prostě nejsi a hotovo. Tvrdí-li někdo opak, nechť to dokáže. Ok, enjoy. Choď si po světě, vykřikuj, jak nemáš rád Slováky a Cikány, ovšem rasista ani xenofob nejsi. Už teď jsem ti věnoval daleko víc energie, pozornosti a času, než sis kdy zasloužil. Pa.
        • No ses se strapnil, chudacku malej Uherskej *7*
          • No, já český pravopis umím, ty evidentně ne.
        • lol ses chuj *11*
          • A ty fuj.
            • apriori ma nemas rad, smutne ;)
            • Máš to níž.
            • hej, vysvetli mi, preco ma nemas rad?
        • Zkurwený xenofobní rasisto!
          • Tak xenofobní určitě nejsem a nejsem ani rasista. Jen nemám rád Slováky a cikány a co je na tom? Pokud je tohle rasismus, pak jsem tedy vinen, ale on to rasismus není. Já nezastávám ideologii rasismu, jinak řečeno, ideologii nerovnosti mezi národy na základě biologických předpokladů. Samozřejmě tu můžeme rozvinout filozofickou diskuzi na téma rasismus x xenofobie, nebráním se tomu, ale podle tvého příspěvku soudím, že by jsi na to neměl a toto ber jako urážku.
            • Je rozdíl mezi "Nemám rád Slováky." a "Je jasné, že je to silně retardovaný jedinec, když se narodil na Slovensku." To druhé je přepis vyplývající z toho, co jsi odepsal Jazzovi...

              Mně osobně je to úplně jedno, nevadí mi, co jsi napsal, ani nejsem moralista, kterého by při tom chytaly mdloby. Spíš poznatek... *4*

              EDIT: Jj, já to pochopil, jak jsi to myslel. *4*
            • Napřed budu reagovat na Wlada. O jakých národech to prosím mluvíš? Jediný národ v mém příspěvku jsou Slováci. Pokud chceš používat terminologii související s národem tak si zjisti její význam. Cikáni nejsou národ, je to etnikum, jak zde již Mayuri uvedl. Pokud hovoříme o národu, tak hovoříme o Češích, Němcích, Italech atd. Jednou z podmínek národa je nějaký národnostní stát, státní znaky, hymna, kultura, jazyk atd. Cikáni (v dnešní době je módou jim říkat Romové), sice mají vlastní jazyk (i když ho moc člověk neslyší a mladí cikáni ho ani neznají) i kulturu (ta také zaniká rapidním tempem), ale chybí jim stát a s tím spojená Ústava a zákony, chybí jim tím pádem i hranice, symboly, hymna atd. Já jsem ještě v životě neslyšel termín: ,,národ Cikánů či Romů". Také jsem ho slyšet nemohl, když národ nejsou. Neplést si se situací Židů ve středověku a novověku do té doby, než si zabrali vlastní stát. Židé byli i v té době, kdy byli roztroušeni po celém světě, tedy v diaspoře, národem. Měli společné znaky, náboženství, kulturu i jazyk, jen neměli stát, což bylo dané historicky, ale stále byli národem. Zpátky k tvé otázce.
              Já bych tomu nijak neříkal, pouze říkám, že nemám rád Slováky a cikány. Slováky pro jejich chování v historii vůči nám a dnes (mohu i upřesnit) a cikány pro jejich nepřizpůsobivost a totální ignoraci zákonů společnosti, ve které žijí.

              Teď odpovím fanouškovi Bioware. To nebýt xenofobní projev soudruhu, protože z toho těžko můžeš poznat, jestli je ten člověk xenofóbní, rasista anebo jestli jen prostě nemá rád Slováky, jako někdo nemusí mít rád třeba ptáky nebo ODS nebo zeleninu. Když řekneš: ,,Nemám rád mrkev", jsi xenofobní? Nejsi. Já bych byl velice opatrný s označováním lidí za xenofobní nebo za rasisty. Není to tak zřejmé ani jednoduché, jak se dnes prezentuje. A znovu opakuji, že si nepřipadám být xenofobní natož rasista s větou: ,,Nemám rád Slováky".

              Edit: Jasně, tomu rozumím, ono to taky mělo napůl vyznít, jako vtip, ale zdá se, že mám asi moc černý humor :D.
            • "Silně retardovaný jedinec."
              "Narodil se na Slovensku, tak co čekáš?"

              To nebýt xenofobní projev, soudruhu? *8*
            • Mayuri12
              reakce na Wlad. Nechci sice mluvit za Kronosse ale vzhledem k tomu že cikáni nejsou jiná rasa ale jiné etnikum zde nemůže být o rasismu řeč. každopádně to je detail já osobně proti Slovákům nic nemám ale kdo má rád naše rooomy je zřejmě padlej na hlavu.
            • Wlad
              a ako by si potom nazval to, ze nemas rad 2 narody?
        • a pise jako cech
          • A nad tímto příspěvkem se můžete podívat na další bystré, inteligentní a velice vzdělané přispěvatele, kteří, bohužel, neumí pravopis.

            A předpokládám, že důvodem mínusů u mého příspěvku psaného anglicky je nedostatečná nebo úplně chybějící znalost anglického jazyka. Nevadí. *1*
            • Jindro, Jindro, Jindro. O co se snažíš? Já tě ani nemusím ztrapňovat, ty se ztrapňuješ velice dobře sám. Pocti nás dalšími příspěvky na téma mojí sestry, která neexistuje.
            • Kronnos, jak se ma segra ? jeste furt dela v tim pajzlu v Sumperku ?
          • Píše špatně, ne jako Čech. Vím, že to je dnešní móda, ale nesnáším psaní bez háčků, čárek, velkých písmen atd. Ale to je můj osobní problém, jen mě mrzí, že věc, která je na našem jazyku unikátní, se nepoužívá.
            • lol Polske knize *1*
            • Neotravuj nas, poznam te osobne.Matku mas Polku z mesta ,,Krosnoˇˇ tak co zvanis za Cechy ? *8* *8*
            • ses nula *12*
            • I don't see a point, because there is no point. And you probably haven't seen my point mate. My point was that Czech language has these ˇ´, . He didn't use any of 'em, ok sometimes he used comma, I'll give him that.

              EDIT: I know! It's so hard to fully grasp the idea, but it's the truth. Count on it mate.
            • Ludo
              orly?
  • Nechapu proc tam je uvodni znelka furt stejna toje naka inovace poustet vec kterou snad kazdy slysel ? PRobohoa je to uz cez 10 let!!!
    Stejne na to koukaj onani !
  • Ti pyco dit jsov 2 hodyni ?!!:?!"_:?!!:!: XD
  • Dnes žádné příspěvky nadrženců ohledně Bětky a nebo ptaní se na úvodní píseň?
    • Walldstein
      neboj....to přijde. Oni si to prostě neodpustí. Bohužel..
      • Už to přišlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit