Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Temna strana jest ta druha.
    Drz hubu Yodo a sezer si ten svuj toust.
  • jindra.veliky
    skoda ze na ty akci nemela Alzbeta taky nejakej kostym.

    treba tuten http://bit.ly/H8NoJR

    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Trol.diskuzni
      Jaj, čekal bych od tebe lepší vkus, Jindřichu... Kdyby se tak blbě nechichotala, kdykoliv je v záběru, tak by si jí nikdo ani nevšiml. *7*
      • jindra.veliky
        se mnou by nemela sily na smich *5*
        • GlaDOS
          to ti ale dost věřím *1*
        • Trol.diskuzni
          Tak to pak jo. *1*
  • Pan_Klobouk
    Ted si trochu pripadam jak na ceskym Eurogameru.

    Komentáře: 40

    A ja jich v diskusi vidim sotva polovinu. Tam to mazou a banujou, tady... to mate jen rozbity, ci jak? :)
    • Trol.diskuzni
      Tady naběhl nějaký týpek, co si říkal paroubek, a začal nevhodně urážet všechno a všechny... *4*
      • Na druhou stranu jsem se docela pobavil...
        • Trol.diskuzni
          Mně též nevadil, ani když urážel mě... *4*
  • Trol.diskuzni
    *Supr, nejsem zabanovaný...

    Tukan byl dneska docela vtipný, to bych vyzdvihl. A recenze toho SW kinect též docela zajímavá... Zajímalo by mě, jak to funguje v reálu.
    • Ringwraith
      Mě překvapilo, že to působí docela solidně.

      Protože jak říkal Petr Poláček - starší videa vypadaly jako velká blbost.
      • Malleth
        Podle mě to vypadá jako blbost pořád.
        • Trol.diskuzni
          Tak spasení herního průmyslu z toho nebude... Ale pro mě je to pořád zajímavější než DLC do ME nebo COD 58. *4*
          • Malleth
            Možná je to zajímavější, ale pořád jde o další ubohej pokus vyždímat něco s už tak dost znásilněný značky SW. Proto si podle mě nezaslouží existovat.
            • Trol.diskuzni
              Pokud se na to díváš takhle, souhlasím... Já to více beru jako zajímavý pohled na využití kinectu (pokud neberu to tancování). SW univerzum jde mimo mě... (krom Jedi Academy, supr hra)
      • Trol.diskuzni
        Docela bych si na to přečetl recenzi zde na Games... Doufám, že bude. Možná i videorecenze by bodla, ale jako chápu, že jsem se defacto na jednu právě teď v tom Replayi dodíval *1*
  • BoB.2
    To vážně jsou lidi pod 50let co neviděly ani jeden díl SW? *15* *5*
    • septicflesh
      Tak třeba já podle všeho - moment - ne tak opravdu ne, nejsem žena; neviděl ani jeden díl SW. Třeba jednou *4*
    • kostejnesmrtelny
      Já je viděl, a dodnes toho lituju...
    • Radioaktivni_surikata
      Si představ, že jsou taky tací, kterým to nic neříká. Divný co *15* Celej jsem neviděl ani jeden a vůbec mi to nechybí. Nic pro mě...
    • Mám 36 a s úspechom som sa tomu vyhol, strašne ma vytáčajú trkotajúci roboti.
      • Ringwraith
        Já mám 20+- a viděl jsem jen prequel trilogii.

        A KotORy se mi líbily mohem více.
        • Trol.diskuzni
          *smazáno
        • Trol.diskuzni
          KOTORy jsou stonásobně lepší než všechny filmy dohromady... (a to jsem ani jeden nedohrál, takže jsem se nejspíš ještě o dost připravil)
      • Trol.diskuzni
        No, nemyslím si, že jsi o něco přišel... Žádné knihy z SW univerza jsem nečetl, ale filmy jsou těžký průměr, všechny.
        • Walldstein
          Tak natoč něco lepšího a předlož ke zhodnocení...
    • MrSanta
      To by si se divil. Většinou se jim říká ženy *3*
      • to jsou bytosti ktery vetsina lidi tady nezna. je to pro ne neco jako recka mytologie. *5* *4*
        • A ty jsi jednim z nich. Sotva muzes sve osmilete spoluzacky povazovat za zeny. *3*
  • Amylee.Anderson
    Tuček mluví jak dobytek. To je samý eee. Kdyby takhle mluvil v FCpodu, ok to je živě, ale jak ho můžou nechat tohle říkat v televizi? A ani SW neviděl...
    • michaliuz18
      si taky vychcani a mudry by ma zaujimalo jak uzasne sa smejes ty a zakoktavas sa , ak ne asi mas 180 IQ ze hovoris plynule :D
      • PreidaQ
        Od kdy je pro hovoření plynule minimen IQ 180? To často zvládá i spousta trotlů.
        • michaliuz18
          hovorim obrazne vy cesi vzdy setko musite brat vazne:D
          • Trol.diskuzni
            To jsi uhodil hřebíček na hlavičku... Je to skutečně tak (aniž bych hodnotil, jestli je to dobře nebo ne).
      • Amylee.Anderson
        I kdybych se smála jak hyena a mluvila jak ty píšeš, tak se tak alespoň neprezentuju v televizi, Maďare.
        • Trol.diskuzni
          Dejmilí.ZenDrsoňová strikes back, f*ck yeah!
    • Měli sme aj Rychle Eee Mluvícího Eeee Kosmonauta, takže zrovna cápek v pořadu pro mladý mi fakt nevadí, že takhle mluví.
    • Trol.diskuzni
      S tím SW si dělal asi srandu, řekl bych... A to jeho eee je asi jako to "hehehe-chichichi" od Běda Běty, prostě dobrá dvojka, no. *3*
  • Trol.diskuzni
    OMG, jak Tukan s lightsaberem machruje na Vadera, načež tam přikluše ten trooper a... :-D

    Mimochodem, proč se ta Běda Běta musí pořád tak blbě hihňat?
    • Možná jí tam ukazují tvou fotku. *12*
      • Trol.diskuzni
        No, leda by jí to tam nějak projektovali do mozku... No, doufám, že ne, chudák já!
    • deridon
      už jsem se lek, že tu od tebe nebude příspěvek
      • Trol.diskuzni
        A kdyby se opět nehihňala all the time, tak by byl i pozitivní... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit