Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste 6 dní, to je peklo.
    • už jen 5 když nepočítaš dnešek
      • deridon
        už jen 4 když nepočítáš zítřek
  • Je zajímavé, že jsem u Diabla 2 vydržel s přestávkami doteď, ale o lore jsem se toho nikdy moc nedozvěděl, ani dozvědět netoužil - hry samotná k tomu prostě moc nemotivuje. Přitom to je poměrně kvalitně propracovaný svět, tedy když bereme v potaz, že jde jen o pozadí pro hru jako je Diablo.
    Po tomhle videu jsem si chtěl přečíst víc o archandělech a teprve teď jsem se dozvěděl, jak vzniknul svět Sanctuary. Byl bych s Diablem spokojen asi i bez toho, ale kdo může říct, že bez takového pozadí by ta špička ledovce, co je ve hře, byla natolik kvalitní?
    • Velke mnozstvi lore najdes na
      http://diablo.wikia.com/
      zacni treba s Diablem a pak uz se jen proklikavej hloubeji a hloubeji :)
  • Na zabavenie fajn video. *1*
  • Hezky zpracované :) Imperius bude final boss? *1*
  • Je to divně a násilně splácané dohromady. Jako vždy když Blizzard doplňuje příběh aby jim seděl s marketingem.
    • A teď tu o karkulce a vlkovi :D
      • O tobě se mi psát nechce, a o vlkách sem se napsal už dost.
    • Ja bych delal jen hry podle bible, at to ma poradny pribehovy zaklad.
      • To uměl Tolien.
        • Vrook
          lol co
          • To jsem implikovat nechtel. Ve chvili kdy sem to psal jsem myslel na Kňáka a jeho knihy o Warcraft/Diablo ... kazdopadne kdyz na to koukam zpetne tak to nebylo uplne vhodne, ale on alespon vedel co psal, Knaak to jen tak smolí aby tam bylo co nejvice akce nehlede na to kolik tma naprská nesmyslů a ty hry stim pak musi zit.
            • Nevim co Knaak píše za nesmysly ? Přečetl jsem co u nas vyšli všechny diabla a warcrafty.
              Přečetl jsem od něj Dragonrealm a nemůžu říct, že Knaak neumí psát a že tam má nesmysly.
              BTW když už o něčem rozhodne pro marketing, tak né knaak.. ale blizzard.
              JInak nevím co se ti nelíbí na tomhle filmečku. Jakou krátkou vsuvku to beru a grafický styl atd. světu diablu sedí.

              Ilidanův úprk do Outlandu ? CO se ti nezdá ? Válka Prastarých ? A proč ne.. tahle minulost/budoucnost byla skvostná. Pláčeš zbytečně a na špatným hrobě.
              Nějak dostávám dojem že o Lore víš vlastně prd.
          • Chybí mi tam "k", schválně jestli přijdeš na to kam patří, dostaneš ode mě +1.
            • Vrook
              Sorry, ale tyhle přirovnání můžeš použít skoro ke každýmu fenoménu nebo univerzu, kde se vyskytujou archetypy dobra a zla. Tahle posedlost přirovnávat všechno k bibli mi přijde už otravná.
            • Genesis - ainulindale, exodus - útek noldor, eru (iluvatar) - boh (jahve), valar - anjeli, melkor - lucifer atď.
              *3*
            • Vrook
              To sem si ani nevšim. Spíš mě zajímalo co dělal Tolkien podle bible? A opomenu fakt, že podle kontinuity diskuze jsi implikoval, že Tolkien dělal hry. *3*
    • A nechceš pro nás tu tvoji úvahu trochu rozvést, ať z ní taky něco máme?:)
      • Je to stejný jako s W3. Kde začalo díky WoW vznikat spoustu nelogičností a zmatků, jen proto že se jim více hodilo, aby se stali některé události, protože budou marketingove úspěšnější.

        Například Illidanův úprk do Outlandu ve W3FT apod. nemluvě o zdvojené minulosti která lore také moc nepomohla. Díky Kňákovi. :-D
      • On to moc rozvist nemuze. To je clovek co obchazi diablo diskuze a "obohacuje" tam lidi svyma nesmyslnyma "myslenkama".
        • Ano vsechny myslenky kterym Ty nerozumíš jsou nesmyslné. To je jasné.
          • Tak jen trochu nastinim nelogicnost tveho prispevku:
            "Je to divně a násilně splácané dohromady" - co je na tom "nasilne" splacane? je to kratke video z jedne z mnoha bitev andelu a demonu, kterych meli miliony

            "Jako vždy když Blizzard doplňuje příběh aby jim seděl s marketingem." - tohle video nijak nedoplnuje pribeh. Akorat vykresluje postavu Imperiuse a toho jeho andelskeho koncilu. Imperius se ve videu chova presne podle toho, jak je popisovan ve vsechn knizkach.
            • Já jsem jen napsal jak to na mě působí. Knížky psal předpokládám také Kňák jako většinu k Warcraftu, tak to potom dává smysl.
  • Moc hezké video připomíná mi Danteho Inferno
  • Jako někdo si s tim musel dát práci, ale opět další video, které mi připomnělo proč nemám rád cokoli asijského... ...co se her/filmů/hudby týče...
    • eh, na tomto nie je nic azijskeho...? Americki autori, americky styl animacie/kresby...
      • Peter Chung je jistě zápaďan jak vyšitej, ne je to přesně stylem ála korea/japonsko s trochou zápaďáckýho looku. Stačí se podívat na hellboye animated, to je jakž takž zápaďácká animace. A nebo na gumídky - to je naprosto čistě zápaďáckej styl...
        • EuroSamurai
          Očividně nic o japonský animaci nevíš.
  • tak čím si kratite čas pred diablem 3?
    • Já trávím čas s Vindictus... vřele doporučuji.. na oddech parádní...
    • Odulin
      Risenem 2.
      • Vrook
        Jojo.. zkouškový + Risen 2. Ten Risen mě fakt chytul. Narozdíl od zkouškovýho. *4*
        • risen 2 je moc dlouhy na tech par dnu co zbyva
          • Vrook
            Neni to nejkratší no. Ale hraju to zhruba od tý doby, co to vyšlo, takže mi to do Diabla vydrží, pokud ho budu kupovat hned. Trochu se bojim to kombinovat s těma zkouškama. *9*
    • zkouškovým... *7*
    • uplne pred D3 nie, lebo ju nechcem, ale rozohral teraz Planescape Torment s par modmi a som v 9tom leveli v Grimrocku *4*
  • Výborné video, teď už se jen rozhodnout, jestli si to čekání ukrátit u Diabla 1 nebo 2.. :)
    • Mother_of_god
      Tak isto, práve som dohral D1 a hrám už D2 :)
  • uz to mam predobednane a zaplacene. Co vic muzu udelat? Proc me tak trapi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit