Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se tročku obávám abychom se těchto hezkých CGI animací dočkali, doufám, že ve hře nebudou už jen enginová příběhová videa ... ala Demon Hunter official trailer atp, to bych byl krapet zklamán, Blizzardovský CGI videíčka byli vždy super (vždy musím zavzpomínat na doporovodné vtipné animace mezi misemi v Star Craftu, když třebas mariňáci vedení ghostem donesli atomovku do zergské základny a když otevřeli bednu měli u bomby ledovat pivka a ve skafandrech vždy bánili doutníky, že jim ani nebylo vidět přez plexisklo :D)
  • EuroSamurai
    Očividně nic o japonský animaci nevíš.
  • Nějaký vysvětlení ? Proč to je prasárna ?
    Arthas je tragický hrdina. Který bojoval ze všech sil za svůl lid, jen aby ho posléze "ovládnul" Nerzhul ? Četl jsi knihy třeba ? Přímo Arthas - zrod krále lichů ?
    Lore diabla a Wowka znám od A do Z krom pand a závěr Cata. . A krom zabití Malygose bych neřekl, že by Blizz udělal nějakou prasárnu. Nejdřív si zjisti vše o té story lajně a pak whinuj.. ale tady není kde.
  • Nevim co Knaak píše za nesmysly ? Přečetl jsem co u nas vyšli všechny diabla a warcrafty.
    Přečetl jsem od něj Dragonrealm a nemůžu říct, že Knaak neumí psát a že tam má nesmysly.
    BTW když už o něčem rozhodne pro marketing, tak né knaak.. ale blizzard.
    JInak nevím co se ti nelíbí na tomhle filmečku. Jakou krátkou vsuvku to beru a grafický styl atd. světu diablu sedí.

    Ilidanův úprk do Outlandu ? CO se ti nezdá ? Válka Prastarých ? A proč ne.. tahle minulost/budoucnost byla skvostná. Pláčeš zbytečně a na špatným hrobě.
    Nějak dostávám dojem že o Lore víš vlastně prd.
  • Já trávím čas s Vindictus... vřele doporučuji.. na oddech parádní...
  • SirArag
    Málo poníků :D
  • deridon
    už jen 4 když nepočítáš zítřek
  • Peter Chung je jistě zápaďan jak vyšitej, ne je to přesně stylem ála korea/japonsko s trochou zápaďáckýho looku. Stačí se podívat na hellboye animated, to je jakž takž zápaďácká animace. A nebo na gumídky - to je naprosto čistě zápaďáckej styl...
  • O tobě se mi psát nechce, a o vlkách sem se napsal už dost.
  • To jsem implikovat nechtel. Ve chvili kdy sem to psal jsem myslel na Kňáka a jeho knihy o Warcraft/Diablo ... kazdopadne kdyz na to koukam zpetne tak to nebylo uplne vhodne, ale on alespon vedel co psal, Knaak to jen tak smolí aby tam bylo co nejvice akce nehlede na to kolik tma naprská nesmyslů a ty hry stim pak musi zit.
  • Vrook
    Sorry, ale tyhle přirovnání můžeš použít skoro ke každýmu fenoménu nebo univerzu, kde se vyskytujou archetypy dobra a zla. Tahle posedlost přirovnávat všechno k bibli mi přijde už otravná.
  • MrSanta
    Mě tak napadá co na tom vlastně recenzovat? Co hra nabízí už každý dávno ví, jak se to hraje, hýbe a vypadá taky. Jediné co není jasné, je vyladění jednotlivých hrdinů, jak to bude fungovat v MP atd. což jsou všechno věci, na které se v normální recenzi nedostane, protože to potřebuje delší dobu hraní.
  • A teď tu o karkulce a vlkovi :D
  • Genesis - ainulindale, exodus - útek noldor, eru (iluvatar) - boh (jahve), valar - anjeli, melkor - lucifer atď.
    *3*
  • Vrook
    Neni to nejkratší no. Ale hraju to zhruba od tý doby, co to vyšlo, takže mi to do Diabla vydrží, pokud ho budu kupovat hned. Trochu se bojim to kombinovat s těma zkouškama. *9*
  • risen 2 je moc dlouhy na tech par dnu co zbyva
  • už jen 5 když nepočítaš dnešek
  • Vrook
    To sem si ani nevšim. Spíš mě zajímalo co dělal Tolkien podle bible? A opomenu fakt, že podle kontinuity diskuze jsi implikoval, že Tolkien dělal hry. *3*
  • Chybí mi tam "k", schválně jestli přijdeš na to kam patří, dostaneš ode mě +1.
  • mě taky ..doufam ze uz ses u ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit