Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoda live stream pise ze z moji zeme se koukat nemuzu :)
  • Tak to abych se stinhul pořádně vyhonit, protože se zalepenou klávesnicí by se mi diskutovalo dost špatně...
  • Preco su na najlepsiu grafiku nominovane same konzolove hry? Battlefield 3, Witcher 2 a Crysis 2 niesu ani nominovane.Mi to dajak nejde do hlavy *8*
  • Bude tam alespoň jedna tahovka ?
  • datum vydání Diabla 3, Half-Life 3, Hitman: Absolution, GTA 5.. tyhle věci by mě zajimali asi nejvíc :)
    • Metro: Last Light ještě :)
    • Paulcz
      no.. :) oznáměj akorát data vydání her, který potřebujou reklamu => samé kraviny a konzolové hry :)
  • Budu určitě sledovat už jen proto, že tam oznámí Half life 3 ... teda aspoň v to doufám *1*
    • M.Habarta
      Naivko... :) I když bych se určitě nezlobil!
      • Hanzales
        hernajs, ten tvůj avatar, to by se dalo vcelku polemizovat, ale v kostce to vystihuje názor jako takový velmi výstižně ;o) Hlavně group'n'trolls a flameři by si z teho rámečku měli vzít příklad. Dále radši nerozebírat, nerad bych třeba spoileroval ten avatar :)
      • Hanzales
        No třeba nám Valve nadělí pod stromeček jako překvapení EP3 a k tomu rovnou HL3, ale to asi nehrozí. Půlce herní populace by z náhlého překvapení ruplo v bedně a ta druhá by nadšením dostala infarkt.
        Já třeba sleduju project BlackMesaSource snad od počátku a od roku 2009 člověk taky netuší, na čem je. Sám jsem zvědavý, co spatří světlo herního světa dříve, jestli MBS, nebo EP3 (potažmo HL3). Ono padly i sázky, co vyjde dříve, jestli DukeNukem4ever, nebo BMS a Duke vyšel dřív :) Sice z něj z nenadání během 2 let udělali "gold", ale přišlo mi to spíše jako budget za 400,- Zato takový HL3 nebo BMS, to bude myslím k nezaplacení. Otázka je kdy a podle mně to VGA alespoň co se týče HL nerozlouskne :/ No a BMS, to je about seven a when it's done, kurde hodila bz se tequila... eh teda křišťálová koule....
        • Valve teda moc nesleduju, ale do dneska jsem nepochopil, proc nepokracuji s Half-Life? Nerikali neco jako ze Half-Life 2 epizody budou delat schvalne po kouskach, aby byly ty hry rychle vydavany za sebou a nedelali jeden Half nekolik let? A vydaly snad dve? A nazdar. A po Half-Lifu se slehlo. Tohle je jeden z nejvetsich failu, co jsem na herni scene kdy videl. Engine meli, stacilo jen pokracovat v tom, co delali na Halfovi doposud. Nechapu. Jeste vetsi radost nez Half-Life 2 by mi udelalo, kdyby tohle nekdo vysvetlil :)
          • Hanzales
            ...co vím měla být ještě Epizoda 3. Strašně dlouho ticho jak v bedně pod zemí a kde nic tu nic. Valve si ujelo 2x na Left4Dead a hromadě jiných věcí a potichu něco kují. Křišťálová koule asi nehrozí, ale takové to malé špionážní letadélko by se docela šiklo ;o)
            • Hanzales
              > Robotron3 mně to povíděj. Já mám Halfa mnohem mnohem radši, než AmyleeAnderson, jen to nedávám tak moc najevo :) (on to není ani spoiler, spíš blá blá...) Svého času jsem ještě na goldsource engine (qeradiant) rozkutil 3 mapy s vláčkem, který jsem samotný předělával asi měsíc, no a po 2 letech práce, den před rozhodláním se udělat zálohu mi kleknul HDD se vším všudy. Do dnes jsem se už k tomu nedokopal tak dohloubky :/ ale aspoň od té doby zálohuju všechno jako hov*do. No ale k věci, snad na tom VGA něco padne. Pokud ale VALVE něco ohlásí a HL to nebude, tak potěš roští :/
            • Vidim to tak, ze Valve Halfa docela zabilo. Pokud by vysla episoda 3, nebo HL3, tak by musela bejt saaaaakra dobra, aby ospravedlnila ten delay.
          • sorry HL3, musim si to zacit po sobe cist :)
  • Kéž by oznámila sega Virtua Tennis 5 i s Petrou na palubě na všechny konzole včetně PC, ovšem ti teď pracují na 4 pro PS VIta :(
  • Trol.internetovy
    Pokud tam neoznami Half life: episode 3, tak to stejne nema smysl sledovat. *15*
    • Anal.S
      Ep3 už dávno popřeli ne?
    • Tak já v Half-life: Episode 3 naprosto nevěřím. když už, tak přímo v Half-Life 3 *3*
    • Moc bych v to nedoufal,ale treba prekvapi.
  • Phillios191
    hlavně něco novýho o GTA V !! :)
  • mne by bohate stačilo, keby spravili remake C&C Red Alert 2, ale výhradne iba prechod na aktuálnu grafiku. To bola hra, ktorá sa dala hrať donekonečna :)
    Aspoň keby tak dali C&C Gold na Steam ...
    • C&C Gold je uz davno zadarmo, stejne jako Red Alert 1. Popatrej na netu, a muzes si stahnout legal cd iso.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit