Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zipp
    No kolem druhý bych moh dorazit z hospody, tak jestli budu schopen číst ta se určitě mrknu :-)
    • Naprosto přesně *1*
  • BoB.2
    Vím že to sem nepatří ale co minulej RE-PLAY?
    • http://www.youtube.com/watch?v=iEPjGoJXq7g&feature=g-u
      • BoB.2
        Super diky
  • V nominacích na hru roku není Human Revolution..? WTF..?
    • Co by tam dělal? :D
      • DarkHawk
        Na jedné stránce je anketa.. hry roku 2011 a Assassins Creed: Revelations na první příčce s přehledem drtí všechny hry. A nechává je za sebou.. Hráči to vidí uplně jinak než to jejich VGA.
    • Vrook
      Taky žasnu..
      • A že tam není SW:TOR nežasneš?

        Jinak já žasnu, že tam není Atelier Totori: The Adventurer of Arland. Ale víc než žasnout nezbývá...
        • Vrook
          Co? SWTOR ještě nevyšlo třeba? Nebo?... A jsou to video game awards, ne hentai pervert awards...
          • Anal.S: Ale on Naruto opravdu picovina je. V porovnani s kvalitni tvorbou, o ktere v Cesku nema valna vetsina lidi ani poneti je to naprosty brak. Ale chapu, ze ty asi znas anime jen z Pokemonu, Naruta a Bleache ... *7*
            • Vidis ... Death Note jsem take videl a bohuzel mne absolutne nechytl. Ale kdyz mas nakoukaneho Miyazakiho, nebudes zrejme tak uzoprsy jako jsem si te predstavoval. Proc ale odsuzujes JRPG tvorbu? Jinak, vyhazovat fanousky JRPG z Games? Tedy, "kdyz nejsi s nami, tak jsi proti nam" logika?
            • Anal.S
              Čekal jsem že přesně tohle někdo napíše :). Je to ale úplně stejný jako vytáhnout WoW nebo CoD a shnout tak veškerou AAA produkci.

              Všech těch 3 jsem byl ušetřen. Anime není můj šálek čaje, ale mám nakoukanýho Miyazakiho, pár dílu Death Note nebo Memories.
          • DarkHawk
            Skyrim taky ještě předtím nevyšel, a na VGA už byl předem nominovaný. Připadá mi to jako fraška. Nehlasoval bych pro žádnou z nich možná Uncharted 3 a Batmana sem nehrál.
            • Anal.S
              Ježiš VGA je obrovskej veletrh nejúspěšnějších mainstreamovejch značek. Proč z toho děláte něco co to není? To že Skyrim bude nominovanej všem bylo jasný už v době oznámení, protože je to prostě Elder Scrolls a Bethesda, událost roku pro ty co TES i pro hatery.

              Že nenominovali nějaký všemi zapomenutý JRPG? Oukej, bude brečet jeden jarin v celé ČR.
              Ale ve skutečnosti jde akorát o to jaká hra měla největší publicitu, ne kvalitu.
            • ano i ne
            • Vrook
              Všechno jsou to zloději a podvodníci, kteří nám cpou svý špatný hry s podprahovejma reklamama, který ovládnou náš mozek. A taky za to všechno může USA. A za všechno ostatní kapitalismus. Že?
            • no jasně...ty bys hlasoval jen pro dead space 2 :-)
            • spíš velká reklama

              i když právě proto by tam WoW 2: Space Edition měl být
          • No comment brácho.
            Já si rýpl do SWTORu (1:0), tedy WoWu 2 (2:0). A ty jsi si rýpl do Totori. (2:1)

            Uvidíme se za rok na free to play Corusantu. (3:1)
            • Anal.S
              "Brácho", nepochytil jsem v tvejch postech žádnej win, žádnou genialitu, ani rozumnej názor, tak nevím čeho si tady počítáš skóre. Když nechápeš evropskou produkci, možná se rovnou vyhni i evropskejm webům a bež si radši drtit japka na emulátoru.

              Taky nelítám po tvejch oblíbenejch blogískách s velkýma očičkama a nepořvávám že Naruto je píčovina.
            • Jen aby to nakonec opravdu nedopadlo jak Miki rika. Jen se mrkni jakej build-up mel Star Trek, a jak neslavne to s nim dopadlo. Ze by se nam to zopakovalo i v jinem univerzu? (4:1)
            • Vrook
              constanza.jpg
            • *3*

              Have a feel...
            • Vrook
              Whatever..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit