Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle bych nechal hrát lidi z Id software kteří už věky dokola vydávají jedinou hru pod různými názvy. Konečně taky jednou nějáká hustá hra která mi přivodí haluzné noční můry a svalové křeče :)
  • Ako tak pozeram po nete tak Ubisoft uz asi zacal cistku lebo poniektore weby uz stiahli natocene videa a aj komplet clanky o uniknutom FC3:BD. Som celkom zvedavy ako sa to este cele vyvrbi.
  • Hanzales
    Divam se na to z pohledu zákazníka, který má FC3 koupený. Že je to datadisk s úplně jinou tématikou jsem si tak nějak stihnul všimnout ;o)
    A FC3 mně s pauzou baví hrát i podruhé, co no :)
  • Take jsem to dohral 2x, stejne jako dvojku. Ale tohle nema s trojkou moc spolecneho.
  • dobrá volba *3*
  • MidnighT91
    Jo už mi to došlo, brácha ho jen rychle promačkal takže jsem si ho nečetl...
  • ano pokud te to nahodou vylosuje jako hosta muzes si mapu menit, ALE taky se muze stat ze si ji zmenis a osattni hru opusti protoze chteli hrat jinou je to proste dementni system pokud nemas 4 kamose kteri chteji ve stejnu chvili hrat stejne mise je to na palici v podstate si to vubec nezahrajes v kuse jak to jde za sebou...
  • Jsi koukal špatně, právě i z toho tutoriálu si ta hra vcelku vtipně dělá srandu :)
  • MrSanta
    Vypadá to, že zachovají styl, minimálně co do relativní svobody volby konání hráče. Osobně se mi to zdá blíž, než rozdíl mezi Crysis 1 a 2. Myšleno v rámci hratelnosti.
    Navíc to vypadá, že tenhle ostrůvek bude taky, vzato kolem a kolem, tropický *1*
  • Odulin
    :)) Taktak.
  • Trojka ? Znova ? Dyt je to neustale se opakujici ukoly se stale stejnym poctem anonymnich nepratel, se tremi druhy skinu a nesmyslne sbirani nepotrebnych veci po mape. Jediny, co je na hre slusny je ta volnost, ktera je ti ale stejne k nicemu, kdyz je ten ostrov tak genericky udelanej.
  • Jako Long Tall Sally vrtulníkový song z Predátora, vyzbrojovací scénka parafrázující Komando, začátek jako z Terminátora, celkově hudba a stylizace do 80tek, hodně vtipný tutoriál (Press A to show your ability to read) a celkový pocit toho, že všechny staré dobré akčňáky s Arnoldem a Slyem přímo tečou z monitoru... Nevím nevím, možná to hraje tvrdě na mé nostalgia googles ale já začínám být docela natěšený :)
  • ok prdi nemusíte nic radit stejne nic nevíte už jsem si vybral. budu hrát swat 4 *3*
  • ja se v strileckach moc nevyznam vite mi doporučit nejakou dobrou sci fi strilecku? ale ne kraviny jako crysis pls
  • kubi-wan
    Jen jedna otázka: Proč to sakra neudělaj jako novou značku? Jasně, neprodávalo by se to tak, jako když na to prdnou značku FarCry... ale i tak? TOHLE že je FarCry? Ne, pánové, myslim že neni a dost by mě zajímalo, kdo dostal ten nápad "Hej, víte co by bylo super? Udělat z tropickýho FarCry retro sci-fi střílečku!" WTF?
    Ale jinak se mi to líbí.
  • me se to líbí mnohem víc než treba fc3 který jsem ani nehrál.
  • Posun udělal a to směrem dolů mí příjde *9* Far cry 2 se mě graficky líbil víc,především ten oheň se mi zdál hezčí a zasekávání zbraní se mi taky velice líbilo,když se ty zbraně opotřebovávaly atd *4*
  • Musíš více brouzdat mořem internetu jako správný pirát,jinak nic nenajdeš! *2*
  • Kinet1c
    shrniem to jednym slovom, blbost
  • Hanzales
    Možná jsi měl přijít až po těch 5ti minutách, kdy už by měl odehraný ten tutorial ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit