Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Díval jsem se jak to zapnul brácha a po tom, co skončila sekvence ve vrtulníku a následných 5. minutách jsem odešel. Za těch 5 minut tam totiž tak 300x vyskočila rada a já nemám čas koukat se, jak místo hraní 300x po sobě musí zmáčknout Enter...
    Edit: Ale abych jen nekřivdil tak tam všechno moc hezky svítilo...
  • Asi se to nehodí a nejspíše mě umínusujete, ale prosím tě kde si to stál ? Děkuji za odpověď...
  • Máte místo? :-)
  • Ty radsej nastartuj Borderlands 2, potrebujem helfnut s par challengami co bez partaka nespravim :)
  • A ted si vemte jak by to vypadalo s physx :D
  • No já vám ti nevím.... Ono to jede na Enginu co jel Far Cry 3 což jde poznat, ale kdyby ta hra vyšla pod jiným názvem byl bych asi o hodně radši.. S Far Cry 3 to nemá nic společného. Příjde mi to hodně jako Star Wars: "Pju pju pjupju pju" ! *15* . Chápu že je to RETRO *3* , ale nemuseli tam být ve té hře cutscény jako malované obrázky které se nehýbou. K tomu ještě ten Kontrast a barvy. No pro Epileptiky dělané no ne *15* ? Asi jsem z toho hodně vyrostl a jsem zvyklí na dnešní hry. Střílečka to může být dobrá, ale že by nějaká světoborná to asi ne no. Udělala mi radost ta hudba co hraje v tom vrtulníku. Je chytlavá *1* a ještě k tomu jak se chytl za koule a Ou yeah. To mám rád ! .... Určitě zkusím a uvidím *3* ...
  • BelaJBB
    Neodolal som a ten unikátny God mód prikladám http://imageshack.us/photo/my-images/577/duchr.jpg/
    Pardon o vlákno vyššie to malo ísť.
  • prudislav
    geniální tutorial :-D Jinak stejně bude určitě ohromnej patch v den oficíálního vydání jak bývá u ubisoftu zvyklem - obvzlášť když instalačka je na uplay serverch měsíc před ofiko vydáním
    BTW: pomocí stejného hacku unikla dříve Betrayal episoda pro AC3 a Trials Evo a pravděpodobně i další ubi hry které byly pirátsky přístupné před oficílním vydáním(ACB)
  • To teda není, Bioshock i Bioshock: infinite si totiž slávu zaslouží.
  • Odulin
    Zrovna se to rozbaluje:D

    Upd.: Mně se to zatím líbí. Tutoriál s humorem, příběhové scénky v retro grafice s humorem..uvidíme. Původní FC3 jsem spokojenej dojel a tohle vypadá jako humorně šílená odbočka na FC3 enginu a hratelnosti...proč ne:))
  • BelaJBB
    V coope má host právo voľby mapy.
  • To ale, pokud vím, nemá být dnešní vize budoucnosti, nýbrž vize budoucnosti z minulosti, konkrétně těch 80's.
  • BelaJBB
    Vcelku to neprekvapuje Uplay je deravý ako ementál. Pobehujú tam v FC3 coope deti čo si nacheatujú nekonečno streliva poprípade granátov a potom sa hrajú na raketometčíkov, alebo majú na prste mozoľ od tlačenia na ľavý button.
    Včera som zažil zákusok a to neviditeľného hráča - pobehujúci strieľajúci samopal. *7* Mám z toho aj screen.
  • Co to ma spolecneho s FC3? Budou tom servery s nejbeznejsi funkci "Hledani hostitele" nasledovanou "Realace byla ukoncena pro nedostatek hracu"? Anebo tim uzasnym MP kde si nemuzete vybrat na jake mape nebo i cooperativni misi budete hrat? *1*
  • Když na titulním sshotu vidím ty velké pulty, tlačítka a budíky ... pánové vývojáři asi nemají moc velkou fantazii. Je to třeba věc nározu, ale takhle si budoucnost určitě nepředstavuji, takže pro mě žádné scifi, ale návrat do fantazií průměrných amerických filmů v roce 1980. Budíky, deset velkých tlačítek a zabudovaný CRT monitor. Už dnes pro ovládání stačí jen tenká obrazovka bez jakýhkoliv tlačítek. Tak možná jsem puntíčkář, ale když scifi ...když budoucnost...
  • To je stejný jako s tou ptákovinou Bioshock Infinity..
  • kdyz si srovnam Far Cry s Far Cry 3, vychazi z toho trojka bidne. Prilis lehke souboje. Enemacka AI sice predvadi pekne kousky, ale pominu li, ze je hlucha, slepa a strili panu bohu do oken, je hrozne predvidatelna (pritom Far Cry, Half life 2 i FEAR to mel zmaknuty na vybornou. Na moc dlouho me hra nechytla. Od dalsiho hrani me odradila nutnost lovit, abych vubec mohl mit sebou nejakou lekarnicku a sekundarni zbran...
  • MrSanta
    Vraž tam mrkajícího smajlíka, někdy to pomůže. Ale někomu nepomůže ani ten palcát, co naděláme.
  • Hehe, tak se jde ten hack vyzkoušet *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit