Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    -15
  • zdeeneek
    - 1
  • zdeeneek
    - 1
  • Carnage666
    U posledního fc nebo co to bylo kde byl jsem usínal. Takže to mam stejně, trochu uspávač hadů.
  • Jack1947
    Myslel jsem to tak až budou v průběhu letos a hlavně příští rok všechna zbylá DLC. Jistě že už nic jiného nebude ale to bude ještě trvat.
  • Mart9
    O dalším vývoji kolem prvního dílu bylo v tom FC řečeno vše.
  • Jack1947
    Jo já taky četl kdysi že to měla bejt plná hra bez dlc no a víme jak to je a bylo a nakonec i bude. Zase si počkej na všechny dlc a třeba se dozvíme více 🙂 ty tři akty by taky nebyli zlé.
  • Jack1947
    Což Vávra psal a sám si zkusil že prostě vydat tak obsáhle rpg (klobouk dolů) bez bugů je nemožné.
  • Mart9
    Měly být tři acty, ale pak tohle rozdělení zrušili. Když jsem hru před týdnem dohrál a zpětně četl různé diskuse a ohlasy až do února, tak jsem se dočetl, že tenhle příběh měl být údajně act 1 a act 2 v jednom.
  • Mart9
    To máš dost podivné vnímání času.
  • Jack1947
    Psal někdo že i byla zamýšlená trilogie ale ruku na srdc tohle prostě nemůže skončit takhle a ještě jen prvním díle. Nebudu to už dál prodlužovat protože podle mě je jasné že bude minimálně druhý díl...
  • Jack1947
    Já myslím že nontaken ;) protože prostě někdo není zvyklý mluvit ve fc nebo má prostě takovýhle druh/typ řeči.
  • Jack1947
    Je to těžké když si moc nemůžeš vybírat kdy to vydáš... ale ve finále tak hrozné to nebylo jen poněkud nedodělané a zabugované.
  • iSpirit
    ta hra chcípla neskutečně rychle. Tak nějak mi to připadá, že hra vyšla dva roky zpátky, přitom to bylo letos.
  • Minev
    No jo no, pan Klíma mluví hrozně pomalu a tiše, vždy musím dát hlasitost na plný pecky a když se na něj koukám ze záznamu, tak ten podcast 1,5 zrychlím. Ale rozhodně mluví zajímavě.
  • Mart9
    V pohodě..., to bude tím. Já jsem pákrát usnul i u samotného Kingdom Come, když jsem to hrál pozdě do noci. To byla taky moje chyba :)
  • Robotron3
    Zajímavý to rozhodně je, možná jsem toho moc nenaspal, tak asi neudržim pozornost. Pardon :)
  • Mart9
    Nesouhlasím. Od začátku jsem hltal vše, co řekne.
  • Robotron3
    Kingdom Come miluju, čekám DLC a minimálně pokračování, ale u podcastu, a hlavně povídání pana Klímy, usínám. No offense... ;)
  • Mart9
    Napřed si psal, že to bylo jasné. A teď píšeš, že myslíš.... tak já nevim....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit