Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    Pan Klíma má strašně příjemný hlas,  mohl bych ho poslouchat hodiny. 🙂
    • Gowron
      přesně, závidím jeho dcerám, když jim vyprávěl pohádky o dracích a krollech 🙂
      • kdyby warhorse někdy chtělo vydat nějaké audiobooky ke KDC mohl by je s klidem namluvit
  • victor
    Tak už je ta hra hratelná ?
    • Jack1947
      Byla už při vydání celkem až na pár drobností ale je pravda že v určitejch úsecích je to zcela individuální. Takže co pojede mě zase nepojede tobě atp...
  • TheRKD
    Klíma je borec. Ale u vás tří nevím, jestli se jedná o sofistikovaný trolling nebo to myslíte vážně. 
    • ringmancz
      Já podcast ještě neslyšel. O co jde?
      • TheRKD
        Myslel jsem ty tři komenty dole.

         Jen jsem nedal ragovat. 

        • residentevilfans
          Je smutné, že vidíš za každou pozitivní zprávou trolling. 
  • iSpirit
    ta hra chcípla neskutečně rychle. Tak nějak mi to připadá, že hra vyšla dva roky zpátky, přitom to bylo letos.
    • Mart9
      To máš dost podivné vnímání času.
    • Jack1947
      Je to těžké když si moc nemůžeš vybírat kdy to vydáš... ale ve finále tak hrozné to nebylo jen poněkud nedodělané a zabugované.
      • Jack1947
        Což Vávra psal a sám si zkusil že prostě vydat tak obsáhle rpg (klobouk dolů) bez bugů je nemožné.
  • Robotron3
    Kingdom Come miluju, čekám DLC a minimálně pokračování, ale u podcastu, a hlavně povídání pana Klímy, usínám. No offense... ;)
    • Carnage666
      U posledního fc nebo co to bylo kde byl jsem usínal. Takže to mam stejně, trochu uspávač hadů.
    • Jack1947
      Já myslím že nontaken ;) protože prostě někdo není zvyklý mluvit ve fc nebo má prostě takovýhle druh/typ řeči.
    • Mart9
      Nesouhlasím. Od začátku jsem hltal vše, co řekne.
      • Robotron3
        Zajímavý to rozhodně je, možná jsem toho moc nenaspal, tak asi neudržim pozornost. Pardon :)
        • Minev
          No jo no, pan Klíma mluví hrozně pomalu a tiše, vždy musím dát hlasitost na plný pecky a když se na něj koukám ze záznamu, tak ten podcast 1,5 zrychlím. Ale rozhodně mluví zajímavě.
        • Mart9
          V pohodě..., to bude tím. Já jsem pákrát usnul i u samotného Kingdom Come, když jsem to hrál pozdě do noci. To byla taky moje chyba :)
  • risa2000
    @redakce Díky za kultivovaný a velice zajímavý FC, bez pitvoření, infantilních vtípků a jídla. I když to byl spíš Tea Club, ale mám dojem, že Pavlovi tahle poloha sedí daleko lépe.
  • Mart9
    Já jsem nadšený. Pan Klíma nepřímo, ale dost jasně propálil, že bude pokračování Kingdom Come, které bude navíc navazovat na první díl.

    Kdyby byl tenhle pořad zahraniční, některé médium by už udělalo spekulativní článek a česká média by ho převzala. Tady to mají přímo pod nosem na youtube, ale protože tomu žádné zahraniční médium nerozumí, česká média tak nemůžou tuto informaci převzít.
    • Jack1947
      Počkej nejdříve musí dovydat všechny ty DLC, updaty a možná i spustit mody ? ale tak to je a bylo snad jasné že tahle hra bude míninmálně 2 další díly... už jen kvuli tomu neskutečnému úspěchu mimo českou republiku😉😎
      • Mart9
        Tak to nevim, jak si přišel na to, že Kingdom Come bude mít minimálně 2 další díly...
        • Jack1947
          Já myslím že jo možná více...
          • zdeeneek
            - 1
          • Mart9
            Napřed si psal, že to bylo jasné. A teď píšeš, že myslíš.... tak já nevim....
            • Jack1947
              Psal někdo že i byla zamýšlená trilogie ale ruku na srdc tohle prostě nemůže skončit takhle a ještě jen prvním díle. Nebudu to už dál prodlužovat protože podle mě je jasné že bude minimálně druhý díl...
              • Mart9

                Reakce na příspěvek:

                Měly být tři acty, ale pak tohle rozdělení zrušili. Když jsem hru před týdnem dohrál a zpětně četl různé diskuse a ohlasy až do února, tak jsem se dočetl, že tenhle příběh měl být údajně act 1 a act 2 v jednom.
                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Jo já taky četl kdysi že to měla bejt plná hra bez dlc no a víme jak to je a bylo a nakonec i bude. Zase si počkej na všechny dlc a třeba se dozvíme více 🙂 ty tři akty by taky nebyli zlé.
                  • Mart9

                    Reakce na příspěvek:

                    O dalším vývoji kolem prvního dílu bylo v tom FC řečeno vše.
                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Myslel jsem to tak až budou v průběhu letos a hlavně příští rok všechna zbylá DLC. Jistě že už nic jiného nebude ale to bude ještě trvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit