Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahral, chvili hral a smazal po tom co jsem se 3x na ruznych mistech zaseknul diky chybě ve hře a musel zacit znovu. Ono využívat gravitace je sranda dokavaď vám to nazablokuje postup dál... což by hra na tom postavená měla mít oošéfovaný...
  • Khanemis
    Hmm, vypadá to jako Machinarium ve 3D (ačkoliv ne až tak pěkné). Divil bych se, kdyby se autoři ve stylizaci alespoň trochu neinspirovali. Rozhodně to působí zajímavě.
  • dost ma prekvapilo, ze som o nej na vasej stranke nepocul (samozrejme az doteraz).... nenavstevujem vela podobnych stranok, kde by som sa dozvedel o novinkach z herneho sveta, vy mi postacujete....no o tejto hre som sa dozvedel az zo steamu....a nevedel som, co si mam o tom mysliet....pacila sa mi, aj som ju kupil :) a je to neskutocna sranda :)
    • exmaxx
      Ale jo, na gamesech uz zminka byla :) A byl tam pro me zajimavejsi, sviznejsi trailer. http://games.tiscali.cz/oznameni/nova-plosinovka-unmechanical-je-plna-mechanickych-veci-60031
      • ach, tak to sa ospravedlnujem, zrejme mi to uslo :/
    • ales.smutny
      My nezvládáme pokrývat celou indie scénu, to bychom nedělali nic jiného :) Když na něco zajímavého narazíme, napíšeme o tom, ale určitě nezvládáme pokrýt všechny nezávislé projekty :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit