Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žádné vemírní bitvy ve Star Wars to je jak Hvězdná brána bez hvězdné brány *16*
  • on myslí možnost hrát conquest offline proti BOTŮM. Toto bylo vždy součástí battlefieldů a Battlefrontů. Podle mě nejzábavnější část hry.Buďto sám nebopo alkoholovém dýchánku s partou přátel, kdy boti tvrdě vyhrávali. Nezapomenutelné okamžiky... Bohužel dnes je k dispozici pouze server se spoustou nadutých puberťáků. Pokud offline možnsot nebude ani u Battlefrontu nového, tak ať si to strčej někam. Znovu už 900,- za stejnou blbost dávat nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 12000,- ? To ses popelar ? *1* *1* *1*
  • no nevim hele mam doma vsechny Battlefronty a zadnej nemel vylozene SP Kampan ... dle myho nazoru na SP byl Jedi Knight (Jedi Academy) a na akcni rezbu Battlefront.
  • SW 1313 je zrušené.
  • Ilusiveman
    Darth Vader by měl být psát caps-lockem, protože je to zkrátka mocná postava.

    EDIT: A představte si, že budete bojovat na planetě 2x, ale v různém období 0-50 let, protože hra má zasahovat také do období 7. episody.

    Nepracují oni také na StarWars 1313?
  • C-BEAM
    on nepísal, že je to to isté ale že je to ten istý engine. Treba čítať s porozumením. Rozdiely sú v počte modelov a ich polycounte, je tam lepšie priame i nepriame osvetlenie, každý objekt má textúry s vysokým rozlíšením atď. Nie je tam niečo čo by sa úplne vymykalo súčasným možnostiam a keby si to všetko orezal tak to na výkonnom PC rozbehneš.
  • DLC, ktore bude zdarma..
  • Od EA už jsem přes 5 let nic nekoupil. Ono vlastně ani nebylo o co stát :D
  • Blue.Shark
    Eh, neudržím se. Například můj mínus máš kvůli tomu, že evidentně nevidíš rozdíl ve videu prezentujícím gameplay a ve videu prezentujícím engine. A já rozhodně nemůžu souhlasit s tím, že je to to samé.
  • Spousta lidi me dava minusy uz z principu, asi jim lezu na nervy nebo tak něco..koneckonců od toho tu jsou:)
  • Takže: 1) Žádný Singl 2) Žádné vesmírné bitvy ale zato už máme oznámené DLC....super. Díky EA
  • Nepiš už, synku.
  • PC master race je pro ubohý méněcený zmetky. Takže vlastně všechny PCčkáře :D
  • C-BEAM
    nerozumiem ako si za toto mohol dostať toľko mínusov, keďže to čo si napísal je naprosto správne. Ale v týchto diskusiách ma už asi nič neprekvapí.
  • Jack1947
    Blbost, ořezávat se budou porty z konzolí pro pc... máš v tom zmatek.
  • Shut up and give me your money!
  • del0
    Tak nemusí. 30fps... *7*
  • tohle by lepší mainstream pc kolem 1000€ utahlo v pohode ale bude se muset orezavat pro konzole
  • tak zas takovej rozdil to není..ten samej engine bude pak i ve hre..otázka je jak moc to budou muset orezat aby se to vůbec pohnulo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit