Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alzbetko ja te chci za zenu miluju te *14*
  • Nevite, ci to hraje za song na zacatku BF3? dík
    • http://www.youtube.com/watch?v=MpsurUo9HTs
  • morik
    Abych osvětlil určitým uživatelům používání některých anglikanismů v této recenzi... Nízkorozpočtové, začínající pořady musí zaujmout široké masy lidí tím, že budou používat cizojazyčné výrazy, jež jejich sledující divák jistě bezpečně zná, a proto je užití vyjadřování ze strany moderátora v anglickém jazyce nejbezpečnějším tahem těchto pořadů, neboť tento jazyk ve většině případů sledují mladí lidé, což je věkové spektrum, z něhož je vidina na větší sledovanost nejreálnější.
    Daní hráči si pak uvědomí, že si tyto anglické výrazy umí přeložit do jejich mateřského jazyka a následně mají lepší pocit ze svých komunikativních schopností a případnou nadcházející verbální autokomunikací si uvědomí, že tento pořad je pro ně tou nejlepší cestou ke zlepšení jejich sníženého sebevědomí a nálady. Potom si tedy zlepšení nálady spojují s tímto pořadem a při jeho dalším sledování věří, že jim další sledování dá další, jimi presumptivní sebeuspokojení.

    Je to obchod výhodný pro obě strany: Tento pořad může poté vyžadovat na svém chlebodárci větší finanční podporu s argumentem zvýšeného počtu sledovanosti a divák pořadu si bude u každého dílu připadat jako inteligent s pocitem schopnosti dorozumět se neomezeným počtem světových jazyků.
    • Abych osvětlil určitým uživatelům používání některých anglikanismů v této recenzi...

      Anglikanismus je učení anglikánské církve, btw. Tys chtěl napsat "anglicismů", ale nenech se rušit!
      • morik
        Ne chtěl jsem napsat anglikanismů, i přes to, že to je špatně. A už mě neruš.
    • Neco podobnyho bych rekl spis o lidech, co si mysli, ze do vseho po vterine vidi, pouzivaji sroubovanosti typu "nadcházející verbální autokomunikací", "jimi presumptivní sebeuspokojení", apod. : D

      Pokud si myslis, ze jsi chytrejsi nez vsichni ostatni, a svet to radne nedocenuje... ..nech si to prosim pro sebe. Tim ze to prehodis na nekoho jinyho si moc nepomuzes... ; P

      Jednou vetou by ti mohl kazdej trouba odpovedet "Od tebe to teda fakt sedi", a smichy se valet po zemi
      • Proč by se měl stydět a mlčet, protože je chytřejší než ty?
        • morik
          Proč by se měl kdokoli stydět a mlčet, když jsou všichni chytřejší než krůk.
    • Cahir
      To je ale píčovi...
      • Trol.diskuzni
        ...na, co jsem právě napsal. *3*
      • Nikoli, Horst má pravdu... Jen pozapomněl že 75% lemounků to sleduje také kvůli Bětce...
        • A ty to sleduješ kvůli Mikulášovi?Smutné. *15*
      • Moje řeč, Morik třepe sra*ky a myslí jak není nad věcí a jak nás všechny utřel *1*
  • ježiš to je zas díza *1* jindra perlí *15*
  • Stejně ti na Uncharted každej sere, tak se nemusíš snažit dělat reklamu :)
    • Ja mam Uncharted zase docela rad, takze bych te poprosil, abys mluvil sam za sebe *3*
    • Ty se hlavne nauc pouzivat tlacitko "REAGOVAT" a nezaplavuj tu diskusi.
      • Pardoooon Dethklok *1*
  • Uncharted 3 nemůže být na všechny tři platformy (PS3/Xbox/PC). Hlavně kvuli Xboxu jelikoš by nezvládal takhle sropacovanou hru vůbec rozjet. Je to obecně smůla Pckářům, že pokuď se vztvoří neexkluzivní hra pro všechny tři platformy brzdí hru technicky nejméně vyspělí Xbox naúkor ostaních platformám
  • Uncharted 3 je nejlépe hodnocená hra ve světě. Hra která nemá ve své kategorii konkurenci, už drhý díl v roce 2009 vyhrál GOTY ( Hra roku ), získala 12 herních oskarů, tenhle rok je jasné že Uncharted 3 bude herním králem roku, GOTY 2011. Nikdo nečekal že Uncharted 3 proti Uncharted 2 bude tak velkej pokrok k dokonalosti. Nejlepší grafika prostředí, atmosféra, dobrodružné zpracování, chytlavej on-line se 7mi mody hraní . Tohle je hra kterou PCkáří můžou závidět *16*
    • Amylee.Anderson
      Kvalitní hry vycházej na PC :P :D
      • Omyl. Kvalitni hry vychazi na vsechny platformy *3*
        • Amylee.Anderson
          No...já nenapsala na PC only :) Ale u takový her, které jsou na všechny, se pak muže objevovat konzolovitost a to ztrácí na kvalitě. Viz AC1 tlačítko pro ruku, hlavu, nohu, zadek....
          • Tak to by mne zajimalo, co bys potom chtel(a). Jedno tlacitko pro vsechny utoky? To by byla "konzolovitos," jak ty tvrdis.
            • Máš hrát na gamepadu, jako většina :-).
            • Amylee.Anderson
              Ono šlo o to, že ty tlačítka pro hlavu, ruku, ..., byly uspořádány v kruhu, jako máš ovládání na konzole, tak člověku došlo jak se do ovládá na konzoli, ale člověk na PC si musel zvyknout, co je kde. Ve dvojce naštěstí nepsali "hlava" ale "E" ....
            • Black_Hand
              vsadim se, ze by aspon chtela mit moznost sama skakat :)).
    • Kazdej lepsi komp by to rozjel a to ze hromada her na komp neni je jenom nejakej umele vytvorenej princip co vychazi z nenazranosti. Proc bych mel zavidet? *5*
      • Proč bys měl závidět? Protože Unchartred a ne jen trojka, ale celá série je jedno z nejlepších počinů všech dob, co jsou počítače a konzole na světě, a na pc to prostě není.
        A neber si to špatně, to není výsměch.
        • Neber si to špatně ale mě připadá uncharted jako nebetyčná blbost. *16*
          • Mas rad Indiana Jonese (prvni 3)?
            • Tak to uz asi vim odkud vitr fouka. Mimochodem, proc koncis kazdy prispevek tim ohnivym zmetkem? Tradice, nebo jsi vecne nasrany clovek?
            • Ne. *16*
          • no prostě super howna *3*
            • Nic víc neumíš ty dítě polské? *16*
        • Spatne si to neberu, ale to nikoho nenapadlo ze je clovek co tyhle veci proste nezavidi? Nereknu kdyby nekdo kolem projel ve Ferrari, tak bych si rekl "hmm taky bych se projel" ale nejakou hru na konzoli? Prijde mi to hodne infantilni.
          Edit: nebo jestli to beres podle sebe soudim tebe tak mozna chapu. Ale me fakt nenapada co na to rict, nemam paru proc bych mel zavidet hru *8* Na konzoli ktera neni zas tak draha ale oproti pc krom tehle umele exklusivity a 110% plug and play nema nic.
          • Tohle je Ferrari.
          • Tosku off topic:
            Tady jde o to, jestli porovnavas PC vs PS3 co se tyce herni stranky nebo celkove uzitkovosti. Je docela pravda, ze PS3 ti muze poslouzit i jako blu-ray prehravac, a pokud mas pristup treba k Netflix tak i jako solidni zdroj filmove zabavy. Nemluve o tom, ze se da PS3 vyuzit i jako hudebni prehravac.

            Je take jasne, ze na PS3 nikdy nenapises textovy dokument a nesestavis tabulku v Excelu. Na druhou stranu, co se tyce investice je alespon pro mne mnohem vyhodnejsi dat penize do konzole s relativne dlouhym zivotnim cyklem, a vyuzivat na praci nejaky levnejsi notebook.
            • Si ho nevšímejte a je to .-)
            • Kockopes: souhlasim. taky mne to stve. Ale s tim nic nenadelame. To je stejne jako kdyz se potkaji fanousci ctyr nejlepsich fotbalovych/hokejovych/basketbalovych tymu a zacnou se predhanet kdo ma lepsi hrace a kdo komu ma co zavided. Kazde medium, at uz PC, PS3, Xbox nebo Wii ma neco do sebe a je zbytecne tu blbnout s tim: ty mi muzes tuhletu hru jenom zavidet.
            • Ja nechtel srovnavat Pc a konzole, jenom nechapu myslenkovy pochody nekoho kdo sem prijde a zacne mlit o tom ze nekdo zavidi.
  • Amylee.Anderson
    Tyvado, Jindřich má zase rekord v mínusech :D
    • Miroo_CZ
      Ten určitě trumfne ten z minulého týdne..!!
      • Uz se blizi ke stovce. Kolik byl rekord z minuleho tydne?
        • Miroo_CZ
          Minulý týden to bylo rovných 100..!
          • Trol.diskuzni
            Pokud vím, bylo to snad i víc... já viděl naposledy 103, mám ten dojem. Mohlo se to však změnit...
            • Miroo_CZ
              Posledně to bylo rovných sto..
              http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/repriza-re-play-38-a-novy-dil-ve-13-40-v-tv-57508/?rootId=642309&itemId=642309
            • Skoda ze Games.cz nema system ktery zaznamenava pocet libi a pocet nelibi zvlast. Takove to +/- sice ma sve vyhody, ale mirne to zkresluje.
        • Trol.diskuzni
          Přes sto to bylo určitě... *3*
  • Battlefield sem měl předobjednanej půl roku, mám odehraných 20 hodin a už mě nabaví... není to ale kvůli hře, ale kvůli těm lidem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit