Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vidim tvuj obrazek a musim za tebe plakat jak jsi hloupy asi si nehral posledni dirt (stare auta a hardcore nastaveni jako ve starych colinech) az si to zahrajes pak prosim hodnot. *7*
  • Ono je to možná skoro dobře ;-) Prodigy opět sedli na výbornou. Grafika není špatná, evokuje mi CMR:DiRT, akorát jsou ty předěly opět hrozně dlouhé, což je škoda, ubírají už tak dost krátkému air-time.

    P.S. Skrillex neskrillex, s tou OSA už by se mělo zatočit. I když nás zrovna uchránila před zvuky ne nepodobnými plechovce padající ze schodů :)
  • Děkuji Ti blinky - je to ona. Za mne máš plus ;)
  • Nejlepší a zároveň nejrealističtější rallye hra vůbec je podle mě jednoznačně Richard Burns Rally, rozhodně doporučuju. *5* Od té doby jsme tu nic takového neměli...
  • Kronoss1
    Já jsem třeba draka nezabil, prostě mi připadal jako majestátní stvoření a byla by škoda ho zabít. Jinak jsem šel samozřejmě pro Triss, jako na rovinu, který chlap by ji nechal umřít? Já tedy ne.
    Jen tak mimochodem, já bych řekl, že nejlépe vypadající ženy jsou v Zaklínači 2, co vy?
  • Dafuq?? Jsem si celkem jistý že to je ta skladba na kterou se ptal, tak za co minus? :)
  • Eighteen Nightmares At The Lux - 'Mother of Girl'
  • aspoň jste u hudby stále zůstali s Prodigy :)
  • Já jsem za showdown rád. Aspoň nacpou všechny gymkhany, destruction derby a podobný pí*ovinky do jednoho titulu a další Dirt se může víc soustředit na klasickou náplň.
  • 1) Dalsi dil Dirt bude normalni rallye, takze nic neznicili
    2) Burnout a jemu podobne "destrukcni zavody" jsou jen animacemi nabyty odpad.
  • Trochu mě zaráží, že si dali práci s předěláním grafiky, ale zároveň nezkrouhli přemrštěnou dýlku úvodní znělky a těch předělů, což byl imho jedinej závažnej problém předchozího zpracování...
  • Nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje písnička na konci recenze Dirt Showdown (čas po 14:30)? Díky moc za odpověď.
  • Veskoslav
    Říká někdo, kdo v životě nic nenapsal ke článku a ihned po napsání si doporučí vlastní příspěvek:)
  • Jazz
    V tvým taky ne :)
  • Veskoslav
    Já jsem nikdy trola nedělal Jidrřišku. Na to aby jsi byl dobrý "trol" musíš používat mozek, což v tvém případě nehrozí.
  • MidnighT91
    A dubstep jako není pro normální lidi jo ??? http://www.youtube.com/watch?v=8KJhyyQOZ9A&feature=related v tom případě jsem rád nenormální... Mínuskujte si jak chcete ale dubstep je skvěle našlapaná hudba, rock and roll byl na začátku taky nepopulární jakožto dílo ďábla a podávejte kam od dob Elvise došel...
  • jindra.veliky
    delas nabor, jo? a jaky mas dalsi podminky, trolle? *4*
  • Veskoslav
    Každý debill nemůže dělat troling......
  • díky Secrets of Loc Muine jsem hrál.. na to první určitě mrknu :)
  • To se na tu krávovinu ještě někdo dívá? A už se moderátorka tak blbě netlemí??? *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit