Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta úvodní hudba je jak na nějakou diskošku a ne do sestřihu nabušenejch trailerů
  • Mikolasi jestli to ctes tak prosim nemavej porad tak tema rukama. Bud vklidu jako Betka. Jinak dobry.
  • aspoň jste u hudby stále zůstali s Prodigy :)
  • MidnighT91
    Btw. rallye hry umřely s Colinem, to co vychází dneska není rallye ale arkáda se značkou monster a trapákem Kenem v hlavní roli... Ken Block Arcade 2012...
    • vidim tvuj obrazek a musim za tebe plakat jak jsi hloupy asi si nehral posledni dirt (stare auta a hardcore nastaveni jako ve starych colinech) az si to zahrajes pak prosim hodnot. *7*
    • Nejlepší a zároveň nejrealističtější rallye hra vůbec je podle mě jednoznačně Richard Burns Rally, rozhodně doporučuju. *5* Od té doby jsme tu nic takového neměli...
  • Trochu mě zaráží, že si dali práci s předěláním grafiky, ale zároveň nezkrouhli přemrštěnou dýlku úvodní znělky a těch předělů, což byl imho jedinej závažnej problém předchozího zpracování...
  • Nemohli, není to hudba do roku 2009, kterou můžeme používat.
  • Nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje písnička na konci recenze Dirt Showdown (čas po 14:30)? Díky moc za odpověď.
    • Dafuq?? Jsem si celkem jistý že to je ta skladba na kterou se ptal, tak za co minus? :)
      • Děkuji Ti blinky - je to ona. Za mne máš plus ;)
    • Eighteen Nightmares At The Lux - 'Mother of Girl'
  • To se na tu krávovinu ještě někdo dívá? A už se moderátorka tak blbě netlemí??? *11*
    • Veskoslav
      Každý debill nemůže dělat troling......
      • jindra.veliky
        delas nabor, jo? a jaky mas dalsi podminky, trolle? *4*
        • Veskoslav
          Já jsem nikdy trola nedělal Jidrřišku. Na to aby jsi byl dobrý "trol" musíš používat mozek, což v tvém případě nehrozí.
          • Jazz
            V tvým taky ne :)
            • Veskoslav
              Říká někdo, kdo v životě nic nenapsal ke článku a ihned po napsání si doporučí vlastní příspěvek:)
  • MidnighT91
    V úvodní znělce je dobrej výběr her ale mohli jste do toho hodit nějakej dubstep, třeba od skrillexe...
    • MidnighT91
      A dubstep jako není pro normální lidi jo ??? http://www.youtube.com/watch?v=8KJhyyQOZ9A&feature=related v tom případě jsem rád nenormální... Mínuskujte si jak chcete ale dubstep je skvěle našlapaná hudba, rock and roll byl na začátku taky nepopulární jakožto dílo ďábla a podávejte kam od dob Elvise došel...
    • Nemohli, není to hudba do roku 2009, kterou můžeme dle smlouvy s OSA používat .
      • Ono je to možná skoro dobře ;-) Prodigy opět sedli na výbornou. Grafika není špatná, evokuje mi CMR:DiRT, akorát jsou ty předěly opět hrozně dlouhé, což je škoda, ubírají už tak dost krátkému air-time.

        P.S. Skrillex neskrillex, s tou OSA už by se mělo zatočit. I když nás zrovna uchránila před zvuky ne nepodobnými plechovce padající ze schodů :)
    • Veskoslav
      Proboha proč? Ty chceš normální lidi odrovnat? *1*
    • Radši ne no...
    • Amylee.Anderson
      To by rovnou mohli divákum dát zadarmo vrtačku a v průběhu znělky by se objevil nápis "!Teď si začněte vrtat do hlavy!"
      • *1* Hehe jo jo
  • MidnighT91
    Je mi blbý že třetí koment po sobě je můj ale taková otázečka, Kolik z vás na konci druhého zaklínače popravilo draka a proč ???
    • Kronoss1
      Já jsem třeba draka nezabil, prostě mi připadal jako majestátní stvoření a byla by škoda ho zabít. Jinak jsem šel samozřejmě pro Triss, jako na rovinu, který chlap by ji nechal umřít? Já tedy ne.
      Jen tak mimochodem, já bych řekl, že nejlépe vypadající ženy jsou v Zaklínači 2, co vy?
    • spoiler?
    • Asi takhle, když jsem si vybral Rocheho, tak člověk vůbec nemůže zjistit, že Drak je Saskia, první co mě napadlo, když se nabodl na ten kůl, kruci to musí trpět jako čert, ale bylo mi ho strašně líto... Nebyl jsem s tím spokojený, jako celkově s celým druhým aktem za Rocheho, Henselt, Dethmold, jeden idioot, druhý uchylný idioot.. jediné co mě hřálo u srdce je to, že jsem sejmul Loreda.. Jinak, když jsem šel za Iorvetha po druhé a po třetí (v Dark Modu) člověk zjistí, že Saskia je drak, pozná ty lepší ideály a vlastně ani nemá možnost ji zabít a hlavně, co jsem nevěděl na poprvé, že když se proměnila po té bitvě zpět do lidské podoby a měla díru v hrdi, tak mluvila skoro jakoby nic.. tak jsem si říkal, že to probodnutí kůlem na poprvé asi nebyl zase tak smrtelné a já toho draka zabil "aby se netrápil".. tuhle hru na tom miluju, těžký rozhodování a neexistuje dobré a zlé..
      • Strana Rocheho je doopravdy zvláštní... Ale zase třeba questy se mi tam líbili víc... A ten nový ve třetí kapitole (3 hodinový) je taky super. Především poodhaluje nové otázky co se týče Dětí Foltesta... Jinak poprvé jsem draka zabil (za Iorwetha) s tím, že to má v podstatě za sebou jak se napíchl na ten strom... navíc jsem si říkal, že v rukou čarodějek je fakt nebezpečný - po misi, kdy Filippa přijde o oči a zmizí . Jenže když jsem ho nechal za Rocheho žít, tak on odletěl - to jsem fakt nečekal *1*
        • obě strany mají pro a proti, což je super, ale více mi sedlo být na straně trpaslíků a bitva o Vergen je epická, hlavně mi to ke Geraltovi sedlo víc (po přečtení knih).. jinak o těch dětech jsem netušil, že je tam něco nového, to se podívám asi na walkthrough :) Za Iorwetha jde zabít? teda vlastně asi když se člověk rozhodne jít pro Triss, že? Mě Triss trošku nakrkla tim, že věděla o Lodge, takže mi přišla v té situaci důležitější Saskia, jelikož ji měla pod kontrolou právě ta Filippa a Letho se stejně o Triss postará.. jinak tam je tolik rozhodnutí, že by to člověk musel dohrát snad 10x, aby je viděl všechny, takže jsem rád, že tu a tam potkám někoho, kdo trochu zaspoiluje :)
          • Taky jde zabít, když jdeš pro Filippě.. Enhanced Edition Walkthrough existuje
            Roche: http://www.youtube.com/watch?v=HhWUNiztr6U&list=UUC9-0_01nOvKm15C_ak7t-A&index=15&feature=plcp Na tom kanálu pak nékde je pokračování...
            Potom za stranu Iorwetha je taky nový úkol http://www.youtube.com/watch?v=G2twMSRWlGU&list=UUC9-0_01nOvKm15C_ak7t-A&index=10&feature=plcp Na tom kanálu jsou pak další části...

            Na tom kanálu je pak všechno nový s Enhanced Edition ....
            • díky Secrets of Loc Muine jsem hrál.. na to první určitě mrknu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit