Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Trol pravdepodobne odjel na dovolenou s rodicema doufejme ze na dost dlouho :D
  • no bych nikdy nerek, ze Betka bude mit o esporti, ikdyz povrchni, tak presto nejvetsi povedomi z ceskych hernich novinaru (kteri to snad povazujou za dablovo dilo nebo co).
  • toho splintercella je mi nekonecne luto, taky klenot medzi hrami takto nieskutocne zjednuduchsit, jak pre opice...
    • mě splinter cell nikdy nepřišel moc těžkej
      • obtiaznost spocivala v tom prejst level bez jedineho vystrelu a bez sposobenia jedeniho poplachu
    • BoB.2
      Až bude všechno jinak nemusíš se mě omlouvat.
      • keby si hral provodne splinter cell hry, a potom pozrel gameplay Black List, tak by si mozno aj rozumel ocom pisem ;) a nemusis sa mi potom "omlouvat".
      • Veskoslav
        Stejně na to nebude čeština, tak to hrát nebudeš:)
    • BoB.2
      Jak to víš hru si jestě nehrál.
      • Veskoslav
        No jelikož Sprintel Cell byl stealth akce a teď je to bum bum akce, tak asi kam šla tato série. Prostě dětičky to nezvládaly, tak šup tam více akce.
      • stacil mi e3 gameplay, tie pohyby, ten 1 click= 3 kills, lezenie po skalach a budovach, privolavanie vzdusnej podpory, minimalny stealth, a zmena herca sama fishera to u mna zaklincoval
      • Miserius
        Tyhle reci miluju... Nektery veci cloveku staci videt a vi ze ho to nebude bavit, co je na tom? Je to jeho nazor a ty mu nebudes rikat ze si musi pockat do vydani, zahrat a az pak si rict, to me nebavi je to jednoduchy
  • Miserius
    Odpoved na otazku trolla, ktera se tu urcite behem dne objevi. Ano, tento porad (jak mu rikas RIPlay) stale bezi. Konec. Tak uz se ani nemusis ptat a otravovat nas.
    • A na takových jako jsi ty se trol přiživuje a je tu pořád s náma, proč ho furt krmíte nějkaými reakcemi na jeho osobu ... kdyby se tady takový příspěvky neobjevovaly, tak ho už dlouho nemusíme řešit ... ach jo
      • každá společnost potřebuje místního retarda *4*
        • Thorleif_cz
          Podle toho jak se to vezme... Některým o něco rozvinutějším a méně smělým lidem podobná persóna v kolektivu třeba i zvedne sebevědomí. Avšak, co se týče nějaký "kolektivní inteligence" (dojmu), tak ta také dost často spadá na úroveň nevysoko nad levelem toho nejslabšího článku... *1*

          Edit: S Baldrickem, mužem který neuspěl na konkurzu o obecního blázna, by bylo víc (a inteligentnější) legrace. Není nad to jemně špičkovat... *3*
          "Jako ze Swifta... jemný jako dýka." *15*
    • Pokud už vyvolává takové reakce tady, tak na sebe musí být nehorázně pyšnej *1*
      • Souhlasím.

        Místní jsou z něco úplně udělaní... herp derp, Trol je zlej pojďme na něj nadávat!
    • Amylee.Anderson
      Však on něco vymyslí :D
      • To bych netvrdil, protoze to ze sem neco napise, jeste neznamena ze i premysli .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit