Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den.
    Co znamena ARMA v preklade ?
    Akoze vojsko alebo nejaky nezbeny chalani ?
    • Začalo to jako zkratka pro Armed Assault. U dvojky už dlouhej titul vypustili úplně a je to prostě ArmA, což odkazuje jak k armed assault, tak i právě k tý latině.
    • arma - kněžice
      arma - nářadí
      arma - zbraně
      viz latinsko - český slovník
      • Hairy_Ass
        Od Kábrta?
    • Milda8
      Slovo Arma je latiského původu a znamená "zbraň", nebo něco v tom smyslu.
      • Já myslím, že to vzniklo jen jako upravený Armed Assault, ostatně proto se to píše taky ArmA. I když i ten latinskej název by to mohl být, ale nemylsím si, že původně zamýšlenej.
    • Je to zkráceně Armed Assault
    • Skor to znamena ,,CHALANI´´ je to urcite slangova anglictina z oblasti Chigago alebo
      New Jork.
      PS : Mam Celeron 2.0 Ghz @ 2.1 Ghz , pojde mi arma 3 na FULL DETAIL ???
      Dakujem za rady a posielam pusinky, mocenky, mocenky *14* *14* *14*
  • jak já se těším
  • smejki
    Current Players    Peak Today        Game
    6,573                    7,231                ARMA II - Operation Arrowhead
    ...
    pamatuju, že tam běžně bývalo tak 500.. max. *5*
    • ...DayZ
  • Ma smysl instalovat v dnesni dobe zakladni Armu 2 bez datadisku, najdu nejake servery ?
    • smejki
      jo, najdeš, hlavně rusové na ní furt jedou coop. OA je nicméně živější.
      • Diky za info, nakonec jsem si objednal OA, mam rad zombiky. *1*
    • bohuzel moc ne, se stestim najdete dva tri public servery na kterych si zahrajete a to jeste byva nehlidana divocina plna debilu co zabijeji vlastni tym na spawnu v zakladne
  • v pripade ze ARMA3 nebude mit poradny multiplayer, skonci tak jak A2 a A1.... BI nema dluzi poradny multiplayer na urovni Conquestu z BF2, nebo podobnych...
  • Dnes jsem našel na youtube celkem zajímavé videjko s jedinečnými komentovanými ingame záběry, které mnozí z vás možná neviděli. Jedná se o reportáž z pořadu Game Page na ČT.

    Tade je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=MM039xOEeTU enjoy *3*
  • games.cz + AdBlock addon = profit, aneb neznám idiotštější stránku, co se reklam týče než tiscali..
    • jj, je to otřesný, já už si videa zásadně pouštím na eurogameru, tam je nejlepší přehrávač, na games.cz už víceméně nechodím
      • deridon
        nechodim jsem, nemám to tady rád, stupidní reklamy (web se má platit přeci sám, nebo to mají platit ti drzí redaktoři, určitě to není nic drahého).. tak vypadni, když se ti tu nelíbí.. a k tomu si neumíš nastavit a používat prohlížeč
        • neboj, udělám ti radost, tahle stránka je pro mě už víceméně mrtvá, chodím sem akorát když se chci zasmát (zdejší diskuze jsou k tomu ideální). a nechápu, proč bych si měl kvůli videům sám nastavovat prohlížec, když můžu navštěvovat jiné weby, kde to potřeba není, tak rád zas games.cz nemám. games.cz prostě na eurogamer v mnoha ohledech nemá !
          • Hairy_Ass
            V čem?
            • prohlížeč videí, celková úroveň diskuzí (chci si přečíst názory lidí na danou hru a ne pracně prodírat příspěvky od trollů a jiných individuí), recenze zde bývají později než u konkurence, osobně mi nesedí styl psaní některých autorů (ale tak to je subjektivní názor).
      • jako eurogamer má lepší přehrávání, to jo, nevyskakujou ti tam reklamy uprostřed videa, jestli nechceš koupit chatu a podobně, ale zase články má mizerný apod...
      • smejki
        pravda, tam "jsou recenze včas a můžu jim věřit" *1*
  • nulovy recoil s tou posledni puskou ve videu mne nepresvedcil a jestli bude ovladani tak zprasene jako ve dvojce...
    • Ještě to není hotové. Ve dvojce, si myslím, že je to zpracované reálně. A tak to bude, doufám, i ve trojce.
    • Chlapce, toto nie je arkada, kde zbrane musia obrovsku recoil kvoli balancu, chod si zastrielat niekedy a zistis, ako pri davkach a modernych zbraniach mas recoil minimalnu a z niektorych automatov ci uz pusiek alebo brokovnic, mozes strielat jednou rukou.
      • Mechwarrior_bw
        sry ale on má pravdu, aj keby to bola 5,56 tak bol recoil podozrivo nízky - nijak sa neprejavil na bode kolimátora, ktorý zostal pri strelbe prakticky nehybný, čo sa v skutočnosti stať nemôže. Tu nejde o to či so zbraňou môžeš strielať jednou rukou alebo nie, to ide prakticky s každou útočnou puškou :)
        • Co se týče toho kolimátoru, tak ArmA 3 má bohužel stejnej neduh jako předchozí hry ze série, a sice nefunkční všechny tyhle typy reflexních mířidel. Je to jen červená tečka uprostřed zaměřovače, viditelná i z úhlů, kde by v reálu vidět nebyla. Jinak taky mi přišel zpětnej ráz až trochu moc nízkej, dnešní zbraně nekopou moc, ale trochu přece jen jo...Ale tak je to jen nějaká alfa, že jo...
          • Mechwarrior_bw
            áno to už je taká klasika, ešte keď som bol decko predávali vietnamci na trhoch také plastové airsoft "kolimátory" kde bol červený bod priamo namalovaný na skle ... možno sa autori inšpirovali :)

            inak čo sa týka recoil v niektorých ukážkach z trojky to už vyzerá tak ako by zhruba malo... takže toto bude fakt nedostatok alfa verzie.
        • Recoil bych hodnotil až potom co si to zahraju ne z pár sekund ve videou.
      • Přesně, dnes jde střílet i jednou roukou u některých zbraní . Tady je důkaz http://www.youtube.com/watch?v=WOoUVeyaY_8
  • Zajímalo by mě na čem to prezentují
    • V Minulych prezentaciach tam mali nejake Intelacke stvorjadra a gtx 480.
      • Takže myslíš, že na gtx 690 a 3770k to pojede dobře? :)
  • Divné chování vozidel (zvláště pak tanků) vyřešeno bude, kompletního předělání se totiž dočká fyzika vozidel (nově to poběží na Physics).
    Ohledně MP herních módů, tak třeba tebou zmiňované CTI je součástí oficiální hry už od ArmA II a jmenuje se Warfare.
    //A konkrétně ArmA III má přinést offic spoustu novinek z módů pro ArmA II, konkrétně hlavně z ACE 2.
    MP kód se určitě zlepšení dočká, nicméně zde uznávám, že by potřeboval víc než 'jen zlepšení'.
    A AI, ta je občas problém, ale ony kixy, které popisuješ se v posledních patcích opravdu již moc neobjevují.
    • děkuju za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit