Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tak ten závěr byl vyloženě tragédie. Watch Dogs 2 komentovat snad ani nemá cenu, to je určený asi pro nějaký alternativce z Kliniky. *15*
    • Veskoslav
      No ti neumí používat mobil *1*
      • lidi, kteří zorganizují a logisticky zvládnou sběr, odvoz a distribuci humanitární pomoci do cizího státu, neumí používat mobil, jasně *7*
        • Veskoslav
          Ne, feťáci, smažky a hovada, co užívají cizí majetek. Tady nejsme ve sluníčkově, jdi si plakat na Hatefree a podobně hloupé stánky pro sluníčkové lidičky.
          • On poukázal na nedostatek logiky v tvém komentáři, ty se mu za to směješ. Kdo je hloupější?
            • Veskoslav
              Tak telefon umí ovládat snad každý, ale dávat Kliniku jako něco extra, obzvlášť když dělají to, co dělají. S mobilním telefonem to byla narážka, že většina ho stejně prodala na fet.
              • Reakce na příspěvek:

                je vidět, že o tom nevíš vůbec nic... *7* dej si do google třeba rodičovský klub mamatata a pohádky o feťácích vyprávěj děckám u táboráku
          • mysli si o nich co chceš, jenom jsem napsal, že používat mobil opravdu umí *3*
  • Gay fish je hlaska z jednoho z dilu south parku, kde se navazi do kanye westa a je to p.del. South Park nejlepší hra od Ubi,
    • Je, ještě spolu s Might and Magic X, podle mě.
  • Kozy
    No, co k tomu říct. For Honor a Trials dobrý, jinak:
    https://pbs.twimg.com/media/Ck3BXBEXIAAx2J9.jpg:large
    • Still
      Ještě ta dementní stužka..... Bože, bože :)
  • Veskoslav
    South Park a For Honor. Zbytek nuda a možná ještě horší jak MS konference....Zlatá EA, nevěřil jsem, že to řeknu. #Gulášník

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit