Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,tuhle hru hraji a jsem z ni nadšený!!! *1* Ale z té holčičky,která vypadá jak Samara,jsem se málem po**** *16*
  • Ahoj :) Po netu se právě šíří novinka, jak si vydělat nějaké peníze.. Hraju si s tím už od dubna a jsem nadšená *14* Kamarádi, kteří mi to poradili, jsou už dnes celkem vysmátí *1* Akorát je potřeba se na to podívat rychle, protože to brzy zkončí.. Najdete to na http://www.Cervena-Cerna.cz
    • Nedelej reklamu, jeste k tomu pitomosti. Tenhle system je starej jako ruleta sama, a je vcelku jasne (matematicky) dokazane, ze dlouhodobe prodelavas, pokud nemas stesti.
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Martingale
  • 5/10 děláš ze mne pr*el?! Očividně autor nehrál dřívější díly se Slenderem!! Že mu hanba není!
  • MACHOgejmr
    Tady je to samej tvrďák... mě stačí obrázky a z autorčiny recenze mám docela dobrou představu, že tuhle hru ani bez zvuku :D
    • Zkoušel jsem i dřívější díly bez zvuku a jako nic platné. :D Lekneš se tak i tak.. :D
  • nejlepsi horor je siren-tohle je proti tomu pohadka pro decka. Jestli neznate ,dopurucuju.
  • Já hrál tu původní verzi a bylo to tak děsně předvídatelný a nudný, že mi z toho bylo ouzko. A to že sem neskutečně lekavej a klepu se i u Dooma. Vždycky mi ten hororovej prvek (vlastně jedinej co hra má) v týhle hře přišel děsně overrated.
  • Najviac ma vzdy pobavil ten primitivizmus na youtube a specialne amerikancov a britov, toto moze vystrasit len idiota s prepacenim a kricia pritom, hulakaju, robia sa, ze umieraju od strachu a hraju po 20krat to iste, je mi zle z tohto primitvneho sveta..

    Ked vam niekto dvadsatkrat po sebe povie, ze mas spinu na hrudi ty sa tam pozries a dostanes po nose, tak uz pri druhom opakovani nebude vtipne..
    • command42
      hral si to niekedy vecer so sluchadlami chlapce ?...tiez ma len tak daco nevylaka ale slender teda nie tento ale tie starsie dobre nalakali ked nastala dost necakana situacia...nevravim ze som pri tom vrieskal strachom ale dost ma to vytrhlo zo stolicky a este minutu mi behal mraz po chrbte...je fakt ze po 5x uz to bolo ine lebo clovek uz ocakava
    • A mě nejvíc pobaví, když si někdo na netu honí triko, jaký je machr, že se nebojí a podobně.... Já sleduju pravidelně horory a tím nemyslím aktuální kraviny jako Paranormal Activity a u Slendera sem měl pěknou husinu. Sluchátka a tma udělají svoje. A podle tebe su id*ot. Tak dík... třeba se někdy potkáme.
      • Myslím že teď jsi ze sebe určitě udělal idi0ta svou vztahovačnou reakcí. No offence *3*
      • Nepotkáte, budeš sedět doma v rohu a třepat se strachy. Kde byste se potom měli potkat?
    • DeathOnVacation
      Tak tak. Nejhorší je, že to PewDiePie a jemu podobným výplodům moderní Let's play kultury lidi neskutečně žerou.
      • Nejhorší? Běž taky někam. Jo, žereme mu to, protože má dobrá a kvalitní videa a je s jejich pomocí v kontaktu s fanoušky ( Fridays w/ Pewdiepie ). Urážet umíš hezky, to se musí nechat. Zkus si to pak sám a pak dodej do svého příspěvku větší objektivitu.
      • Ono, když někdo nemá na Pewa tak je to dobré pomlouvat, že? =-) Pew udělal něco, co někdo předtím ne, začal bavit let´s play komunitu, jako nikdo jiný...
        • Jediné co udělal bylo že si na svém kanále vybudoval tu největší veřejnou školku pro urážlivé retardy
          • Ty jsi taky pitomec *5* Koukni se na jeho videa a najdi mi v jejich komentech tu "školku retardů" - Pewa mají lidi rádi a hnusný příspěvky tam nepíšou - kdo ho rád nemá, tak jeho vidka nesleduje a nemá moc potřebu se k nim vyjadřovat, jednoduché *5*
      • No a? Ja sa bavím na tom, akí sú vyľakaní. Teda, PewDiePie to preháňa, ale Tobuscus, Gogo alebo Olga Kay sú dobrí.
  • Hral som povodneho slendera aj toto a musim povedat ze atmosfera je fakt dobra ale ako je tuna pisane tie random veci dokazu cloveka viac nasr*t nez pobavit hlavne slender co vam dokaze zablokovat cestu rovnako ako v predoslich dieloch kde to liezlo na nervy a clovek viac regoval nez sa bal. Osobne umna stale kraluje dead space 1 kde mi nic nekazilo atmosferu.
  • Dporučuji tuto recenzi (english required): http://www.youtube.com/watch?v=yAIJvqD4nAA
  • Amylee.Anderson
    Upřímně, já bych se Slendera bála hrát i kdybych byla obklopena růžovými huňatými jednorožci.
    • takhle holky říkaj gangbangu?
    • Pinkamena
      No...ti jednorožci by ale pomohli
    • Být obklopen růžovými huňatými jednorožci, tak počítačová hra by bylo to poslední, co by mě děsilo. *4*
    • GlaDOS
      Tak to pozor i na reálný svět. Teď se to venku Slendery jen hemží. Mají obleky, v obličeji jsou pobledlí a mluví něco o maturitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit