Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím tady na hoře. Příběh, prostředí konečně jiný svět než typu WoW, L2, atd. , a rád si zahraju rubačku na PC toho typu kdy se mohu uklidnit, navíc dvojka bude konečně o pořádnem rubání což me na konci jedničky dost chybělo. A Smrt za tu jsem ještě nikde nehrál!
  • Ackoliv jsem prvni dil nehral drzim mlatickam na PC palce protoze zaplni prazdny prostor jako oddechovka je to vyborne ja uz si brousim drapy na Dark Souls :) jen doufam ze nebude zlobit kamera u tehle her je to docela zasadni problem hned vedle ovladani
  • Nice. V rámci žanru mně ten příbeh taky přišel celkem nadprůměr, s tou Biblí je to docela dobrej nápad... Pro Válku bych si akorát uměl představit lepší dabing (vedle Watchera sem tam pěst na oko), ale človek holt nemůze chtít všechno... a taky si časem zvykne (zvlášť po třech dílech uřvanýho Kratose :)
  • Tak jasné, že každému tento typ her nesedne, ale proč jsem se dřív posadil na zadek z jedničky? Inu je to prosté.

    Má to v sobě prvky z Legend of Zelda, což na pc není vůbec běžné.
    Velmi zajímavé charaktery a skvělý dabing v čele s Ulthanem (Ulthane je moje osobní volba)
    Zajímavý příběh.
    Velmi pěkné prostředí s kvalitním level designem.
    Jednoduchý a přitom působivý soubojový systém.
    Z mého pohledu i moc pěkná grafika.
    Celkově vzato to vykradlo spoustu her a dalo dohromady hru, která na PC moc často není.
    No a to hlavní.....Hraje se za jednoho z jezdců Apokalypsy.
  • MickeyMutant
    Částečně to bylo tím, že na PC nebylo nic jako God of War na PS.
  • Ja porad nevim co si o tehle hre myslet. Vsude ctu ze se na to spusta lidi tesi a ja nechapu proc. Neberte to spatne nerikam ze to je hloupost jen nedokazu pochopit co je na tom tak skveleho. Prvni dil jsem hral a prislo mi ze v tom proste neni nic noveho obycejna rubacka. Asi hra chytne az pozdeji ale ja to do te doby nez me to chytne nevydrzel hrat.
  • Me zase Smrt pripomina kytaristu SlipKnoT, Micka Thomsona. *1*
  • MickeyMutant
    Pro mne to bylo taky možná i na víc, ale musel jsem nestranně uznat, že to pár much mělo.
  • MickeyMutant
    Víc než jenom trochu. První díl měl se sérií Legacy of Kain mnoho společného.
  • BoB.2
    Já to mu dal 10/10
  • MickeyMutant
    Osmička tomu sedne jako smrťákovi kosa: http://games.tiscali.cz/darksiders-wrath-of-war-11804/ctenarske-recenze/darksiders-svet-zachrani-valka-221/
  • BoB.2
    Smrt mě trochu připomíná Raziela s Legacy of Kain.
  • Jo ja mam taky radsi Valku, proste porez je porez :D... ale Smrtak je jinej a to je fajn. Jednicku mam hodne rad a prijde mi nedocenena, proto verim ze dvojka bude minimalne pro par lidi o to vetsi prekvapeni... Nikdy jsem nebyl moc do komiksu, ale Joe Mad odvadi super praci, moh bych na to koukat porad, myslim ze uz jen za jeho styl by tenkrat ta jednicka snesla klidne osm, ta sedmicka byla proste malo :)

    http://steamcommunity.com/groups/DSJM
  • Btw pro mistra Poláčka: I Death má normální obličej, jen nosí masku, která ho dělí od osoby, kterou byl před zánikem své rasy.
  • Jedním ze znaků kvalitní herní série je, že nevicházy každým rokem a pořád si drží svoji úroveň. Myslím, že Darksiders II to splňuje dokonale a doufám, že se z něj nikdy nestane jeden z těch dnešních "moderních" krutopřísnejch upe super mega titulů, který ve skutečnosti nic nenabídnou...
  • S každým trailerem se těším víc a víc. Ještě, že mám už předobjednáno (+sesson pass jako bonus).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit