Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • So many dead kids, general. Are you still counting?
  • Tvůj slovosled je úžasnej.
  • Jack1947
    Já vím a to se uloží jo... jsem si nevšiml. Já myslel že to savuje jen před checkpointem. *7*
  • vonTossis
    Není to vůbec špatné. Za mě 6-7. Čekal jsem, že to bude podstatně horší. Doufal jsem, že by to mohlo být lepší. *4* Ale je pravda, že aktuálně dojíždím Wolfensteina, který mě dokonale pohltil a klidně bych mu dal plný počet. Sometimes Christmas. Sometimes birthdays. Sometimes mayhem.
  • Super gamesa, spokojenej. Ohoedně SAVEpointů jsem si původně ani nevšimnul, že lze ukládat manuálně kdykoliv! *5*
  • tvuj komentar je sice vtipnej, ale uplne tupej. Ono kdyz na tebe miri sniper, tak o tom prakticky nikdy nevis... a poznat kvalitu AI by podle tohohle obrazku neumel ani nostradamus..., natoz ty tvl...
  • To je normal ... lidi jsou uz tak zblbly, ze sezerou naprosto vsechno, 90% lidi nema vubec predstavu, co ktera zbran dokaze ... a stejne na jsou si i vsichni tvurci. Co na tom ze AK vpohode prostreli i slabsi betonovou zed ... pripadne docela slusny kus oceli. nemluve o vestach, Zastavit to dokaze tak mozna nejaka ta hvy vesta s keramickou vystuhou, ale to co bezne nosej cajti ...
  • Kryli se za autem? Tak to je ještě měkké. Zrovna včera jsem koukal na nějaký cool seriál, kde se dva superdetektivové "kryli" před palbou z AK čínského mafiána za dřevěnou komodou. Ale co, třeba to nebyla obyčejná dřevotřísková skříň z Ikey, ale maskovaný trezor *1*
  • Na checkpoitny netřeba čekat, hru lze uložit kdykoliv, stačí ESC -> Uložit a je to
  • Podívat se z jiného úhlu pohledu ? toš ta hra má HC mód, a ten sem taky hrál, krom toho vlastním Armu 3, tákže, opravdu je můj názor tak trapný jako ten tvůj ? nope ;-)
  • Jack1947
    Jasně, já jenom proč zrovna Grygar... nic ve zlým ale prostě zaujalo mně to. Většinou se bere v potaz v nějakém tom pro něj negativním smyslu. Jinak co matura počítám že dobrý? takže jdeš studovat dál ne. Nebo už toho studia máš dost.
  • Ano. Poděkuj strýčkovi Mc...
  • michaliuz18
    a co ja viem toho poznam najdlhsie, a ma take zapamatatelne meno :) samozrejme nic v zlom:D
  • Jack1947
    Zkusil jsem, eh sice je to k pláči ale narozdíl od WD se konečně (trochu) bavím. I když mi trhá srdce každá ta rána to score - X-ray občas grafika nasvícení a jak se všechno tak krááásně leskne až z toho zachvíly budu mít asi zánět spojivek. Pominuli že tradičně hrajeme za blba co neumí se pořádně hýbat není to špatná rádoby Stelth hra . Nenaštve to tedy ty gumové animace pádu nepřátel trochu jo, to že mně opět vidí když já nevím ani kde jsou (achich) takto "snad" zabavý. Je to střílečka s hezkými výbuchy a bohužel sniperování je opět jen aby se neřeklo. Hraju na tu prostřední obtížnost. Nepřátelé se kryjí a občas mi hodí pod nohy i hezký granát. ČEKPOINTY jsou na facku - jako fakt savování až před tím než mám zlikvidovat cíl co jsem už zabil? asi těch 7/10 zaslouženě možná bych šel i víš. (když WD mělo těch 7 tak tohle aspon 7,5-8). *4*
  • tiez si myslim,ze nie su, ale to je jedno, kolega vyssie ma kritizuje za nieco, co vlastne on sam robi, co je celkom vtipne *1*
  • Jack1947
    To by hledal až nenašel, pokud by nešáhl po Armě. Žádný HC simulátor sniper vlastně žádný simulátor snipera není no. Janě byly nějaké béčka ale simulátory nevím nejsou.
  • pokial teba nebavi arkadova sniper hra, tak preco zavrhujes tuto hru? preco sa nepozeras po HC "snipovani", Ten tvoj nazor neni o nic menej trapnejsi, ako ten moj, staci sa len pozriet z ineho uhlu *3*
  • Jack1947
    Proč zrovna Grygar? *7*
  • Věřím, že na pádný argumenty v tomhle případě kadí pejsek. Dobrá, xray se může vypnout, ale to těžko změní to, že je to feelingem jen další generická herní tupost. Nedivím se, pokudi tak tu hru někdo nechce zkoušet i za cenu jedné iritující featury.
  • michaliuz18
    lepsie nez dvojka, ale mozno len o jeden bod, tych 7 je akurat , skoda ze je hra strasne plytka, skoro zo ziadnym pribehom, a strasne casual ... ani hard rezim tomu nepomaha ked je AI naskriptovana a slepá jak grygar po sto pivách :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit