Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Mato1987: Vždyť jsem také psal, že hraju na konzoli, jinak vzdávám čest dalšímu tvému obrovskému argumentu *1*
  • Mato1987
    Ty budeš jeden z tých agentov prudičov, čo si rád domýšľa že? najjednoduchšie, najúčinejšie a najlepšie riešenie je takýchto prostáčikov zčasti odignorovať a mierne podpichnúť *12*
  • vlastnil sem PSX několik let a teď mám k PC x360 gamepad a stejně, pokud se ve hře střílí tak beru kb+m, a na zbytek hry gamepad, výhoda PC že tohle jde :), AC4 sem takhle hrál, L.A.Noire taky, JC2 na gamepadu se pomalu ani nedá, to je totální tragédie takže tam sem měl jen kb+m, GTA4 sem rál taky primárněš na myši a gamepad sem bral jen na jízdu, nic nepřekoná přesnost ymši ;)

    Naprti tomu Batman: Arkham CIty sem hrál prva na klávesnici a pak na gamepadu a teď už bych bez gamepadu tu hru nehrál.
  • Mato1987
    hovorí sa, že trafená hus zagága *15*
  • frag.ment
    Netrpíš náhodou nějakou psychickou poruchou (rozdvojená osobnost)? O pár postů níž na to nadáváš a teď napíšeš "dobrá hra".. A ty tvoje řeči, že za nízkou obtížnost můžou konzole raději nebudu komentovat, protože si myslím, že je to jen provokace..
  • kennyB
    Zase ten slavný autoaim *7* Já na konzoli hraji už dost dlouho a pokuď nějaká hra autoaim má, tak ho vypínám (jako určitě všichni) a s gamepadem je míření naprosto perfektní, pokuď jsi někdy už ovladač v ruce měl. Mimoto se budu zase opakovat, ale dříve bylo i na pc normální, že hráč vlastnil i gamepad. To jen dnešní doba rádoby hráčů si myslí, jak že jsou dobří s k+m, ale to, že se některá hra lépe ovládá jiným zařízením je pro ně špatně a smrdí to kozolí. Už se sakra proberte. Pořád tu točíte ty samé argumenty dokola a už to začíná být únavné a směšné *7*
  • Mato1987
    Nie kulový, ale kosoštvorcový, to že "moderné" hry sú v na najťažšej obtiažnosti v podstate prechádzka rajom, tak za to môžu práve casual konzoly, ktoré nielenže potrebujú autoaim ale aj podstatne tupších AI protivníkov aby vôbec bolo možné niekoho po pol hodine zamieriť (v tom prípade ak je vypnutý autoaim a nepriateľ pol hodinku stojí na mieste) a trafiť cez tie "presné" analógové páčky.
    Takže ak si to prakticky zhrnieme milý kosoštvorcový priateľu, tak ako prosťáček tu vyznievaš práve ty ;)
  • Co za debilního umrdaného kokota tvořilo seznam zakázaných slov? Proč je pennnnnis zakázaný?
  • Rozmyslam, co cloveka motivuje k tomu, aby ciselne hodnotit hru, ktoru nehral a ani nikdy hrat nebude.
  • neřiď se jen číselným hodnocením a buď si hru zahraj a nebo si přečti článek *7*
    Každopádně pro mě je 7ma čistej průměr (opět záleží na hře, proto se nedá řídit jen číslem, což už zdejší redakce nespočetněkrát napsala) který ničím nezaujme, prostě hra na jedno dohrání a konec, jenže za takovou hru nedám víc jak 15€ a chtít po mě třeba 60 za CoD (beru v potaz i Multiplayer) to je prostě na výsměch.
  • první SE sem hrál a myslím nikdy nedohrál (rozehráno nejméně 6x), i na svou dobu to byla průměrná hra o tom žádná :)

    Jinak co se týče X-ray kamery tak já mám opačný názor, ta hra bez toho nemá vůbec nic čím by mě jinak zaujala krom grafického zpracování afriky (což V2 nemá a proto sem hrál jen demo).
  • Ale kulový luďácký příteli. Zajímavý, že první SE taky vycházel multiplatformě a tenhle problém zřejmě neměl. Já bych to spíš viděl v tom, že tvůrci a vydavatelé jsou prostě kokoti, kteří na druhou stranu logicky a pochopitelně při prodeji svý hry počítají s tím, že ji chtějí vecpat široké veřejnosti bez rozdílu. Politika podat hru moc neotravovaně je holt dneska v módě. Je to postoj na ho*no, ale je to tak. Ovšem, domnívám se, že jen kus debila v tom vidí kospiraci jedné platformy a jejich uživatelů.
  • kennyB
    Takže konzole můžou už i za odfláknuté obtížnosti ??? *8*
  • nighters
    Hodnocení 7 je tady na games.cz asi universální hodnocení. Ocenil bych u redaktorů výskyt KOULÍ.
  • Tím se tajit samozřejmě nebudu, že tuhle ptákovinku se hrát nehodlám, obdobně jako u druhýho dílu. Nicméně, pokud to jde vypnout, tím jedině dobře a mé osobní hodnocení to zvyšuje na 5/10, abych teda neurazil. Jako správná konzerva mám rád původní SE, ale tohle je takový lejno poplatný svý době a snaze být příliš cool, kde WW2 látka opět jen pozlátkem pro nesmyslný akce s tupýma paňácama na scéně. Povrchnost nebo nebo, gameplay videa mě jednoznačně a bohatě přesvědčily, že z tohoto uchcávat chválou rozhodně nebudu, natož abych solil peníze. První SE zcela jasně nepřekonanej.
  • krátké ale dobré
  • na to se chystám s kámošem :-D
  • Tak hlavně simulace reálnýho snipera by znamenala spolupráci dvou hráčů. Tohle ale řekni nějakýmu bigmac amíkovi, pro který jsou tyhle hry dělaný. Oni sežerou všechno, jsou deformovaný z těch jejich bijáků, kde se běžně člověk kreje za stolem nebo autem před automatickýma zbraněma. Naposled sem se v kontextu s tímhle zasmál u traileru The Division, kde dřepí za autem jen v bundě a v kulichu před samopalem. Žádný vesty nebo helmy. Hlavně, že mají moderní zbraně s optikou a cool naváděný spiderminy. Škoda, že ten pověstnej next gen je jen o grafice...
  • Jack1947
    Berme to tak že při suchu, takováhle hra potěší tedy snad. *4*
  • Hra jako kampaň, nebo mise nic moc, ale když hrajete multiplayer s ostatníma lidma, tak je to super.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit