Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo by nechtel delat na star wars?kdo by nemel rad star wars?nikoho takovyho neznam :-)
    • ringmancz
      třeba Miloš *1*
    • To radši vůbec neříkej nahlas, je to jak vábnička na trolly...
  • BelaJBB
    „Proč jste to neřešili s námi? Co to děláte? My chceme dělat Battlefront!“
    Táto veta dostatočne vystihuje tragédiu herného priemyslu - vznik hier bez vnútorného popudu, výlučne pre prachy.
    • No ja neviem, ale podla mna si to vobec nepochopil. Z tej vety vyplyva presny opak. Ocividne su ti ludia fanusikovia SW (kto nie je) a radi by vytvorili hru (navyse FPS, co je nepochybne domenou DICE) z univerza SW. Kde tam vidis prachy? Na prachy mysli EA, podla mna to je jedna z tych najlepsich moznosti, ze vyvoj pripadne DICE. Pri nich je riziko sku****ia znacky male, dovolim si tvrdit.
      • BelaJBB
        Nepochopil som to ? "My chceme dělat na ..." alebo inak : nemáme v ruke nič, ale ideme do toho. To nie je len problém hier, ale aj filmu a pod. Preto sú prvotiny najlepšie, rýchle naväzujúce pokračovania to už len silia.
        A ak si myslíš, že ľudia z tejto brandže robia svoju prácu z čistého humanizmu, že chrlia na trh hry len pre naplnenie svôjho ega, nebudem Ti to brať. Ale hru na dobrých vývojárov a zlého vydavateľa život ešte nenapísal.
  • 15k3
    Až se naučí dělat hry, tak teprve potom mohou začít dělat rozhovory. To je pak stejné, jako když polský výrobce náhražky čokolády tvrdí, že jejich čokoláda má nejlepší recepturu. *5* *5* *5*
  • Black_Hand
    tak ta cast o Mirror's Edge se mi velmi libi. akorat doufam, ze to nevidi s tou "obtiznost" tak horce jako gibeau. aspon, kdyby max obtiznost zustala na stejny urovni.

    EDIT: precetl jsem si original, a nakonec zas tolik nelibi :\.
    EDIT2: na druhou stranu, uzavrene areny na souboje by se mohly brat jako oldschool. tzn. pokud toto odstrani z mirror's edge tak by to mozna stalo za to :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit