Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak uz jsem na vrazdach a prvni vec co me proletela hlavou je ze by mohlo vyjit DLC na film se7en,to by byl mazec :-)
  • to se neda srovnavat s Maf2,to byla cista akce,mozna az moc.hlavni napln hry je detective,coz je super.pockej az budes dal :-)
  • treti den a ani jednou me to nezamrzlo pri samotnem hrani.hra zamrzne jen kdyz jsem si chtel odemnkout pres PSN oblek ktery byl soucasti baleni.kdyz se to pripojuje z menu hry tak se to sekne ale to bude nespis tim ze PSN store porad nejde.hra by mohla radsi napsat ze se neda spojit nez aby zamrzla,zkousel jsem to 2x a pokazdy se to sekne.jinak pri hrani me to neseklo ani jednou
  • No snad jim ty programatori pomuzou a vydaj Red Dead i L.A.N.
  • Mahcake - A Red Dead už mám (tady jsem na PC verzi nečekal, on ani první díl se tam neobjevil). Rockstaři jsou výborní vývojáři, ale mizerní počítačoví devové, viz. v jakém stavu vyšlo GTA IV a tolik času na to měli. Uvidíme jak se vytáhnou u Maxe Payneho3 a až u dvou dalších PC verzí her, co podle všeho jejich studia chystají. Jdou do sebe, to je dobře, ty PC devy schopné makat s DX11 po kterých se sháněli v zimě už mají.

    Co se jejich dosavadních programátorských schoností týče, vycházím z toho, co sami o sobě řekli, sami prohlásili, že vývoj na PC jim dělá problémy, že je tam ton of errors, naposledy to řekli tento lednen, o LA Noire, konkrétně řekli, že by si hru na PC dokázali představit a jak by se ten výkon dal použít na ty ksifty. Mám ti hledat ten link, nebo mi věříš?
  • Hraju na ps3 L.A.Noire asi 4 hodiny a naprosto v pohodě, nic nezamrzlo ani se neseklo, mám starší konzoli. Jinak hra super, lepší než "slavná" Mafie 2.
  • Mahcake
    (Hutnsman) A ty jsi hrál L.A. Noire, že odsuzuješ, že to zamrává? Koukni se kolik příspěvků -včetně mě- říká, že to běží suprově.

    A neschopnost Rockstaru? No nevim, Red Dead Redemption je hra roku 2010 celkově. V tom bude něco jinýho. *7*
  • Tak jo, nezávidíš, to je jen dobře. *3* Jediné hry, co teď na PC opravdu chybí jsou právě ty od Rockstaru, to je ale způsobeno spíš neschopností Rockstaru na tuhle platformu vyvíjet, k čemuž se sami přiznali a zamrzajícím Noire na konzole to jen potvrdilo (neschopnost odladit to pro dvě sestavy)..

    Já osobně si konzoli kupoval kvůli hrám, které na PC nejsou, protože ti, co vývoj těch her zaplatili, si to tak přejí (třeba Sony). Je to proto naprosto pochopitelné a v pořádku - nikdo se na mě nevykašlal a nikým jsem nebyl ke koupi konzole donucen.
  • Ja nezavidim rozhodně !!!! Ja jen rikam ze co jim zbejva chudakum kdyz se na ne vyvojari sproste vykaslo !!
  • Co je tohle za blábol? *8* Jaká oběť!? Když nemáš na konzoli a herní PC zároveň, tak to aspoň těm, kteří si na obě zařízení našetřili nezáviď. *3*
  • To dělá jen pravá oběť marketingu....
  • "dneska je zatazeno tak poradne zaparim" +1 *1*
  • x360, starý samsung. mam odehrano asi 4hodiny a zamrzlo mi to dvakrat a ted mam klid. Co říkáte na chování aut? to je děs když máte v každém autě jednu rychlost, auto nejde nikdy do smyku a chová se jak kdyby vážilo 100kg
  • Problém se zamrzáním vyřešíte pokud máte konzoli po záruce rozborkou a výměnou teplovodivé pasty mezi CPU a GPU a styčnou plochou chladiče. Setkal jsem se s několika kusy, které dokonce neměli z výroby dostatečné množství pasty a nebo nebyl dotažený chladič. Určitě doporučuji! Rozborka! *3*
  • Anebo mít obojí. To mě osobně přijde nejvíc v pohodě. *3*
  • Nebo by si nemusel každy tři roky kupovat počítač za 15k a hrál to v pohodě na konzoli, jako je tomu u mnoha lidí.....
  • tak to koukam,me jeste PS3 nezamrzlo a proto me ten clanek docela vystrasil.to ze me zamrzne pc,to beru jako normalni vec a proste restartuju (obcas) ale konzole,hmm.PSko mam teprve rok a pul a slape to bez problemu.ted kdyz nad tim tak premyslim tak Xko me asi 2x zamrzlo za tech pet let co ho mam,boze to je to uz tak dlouho ale zadny cerveny svetla a furt jede :-) dedek.dneska je zatazeno tak to poradne zaparim,doufam ze sem nebudu muset napsat ze to zamrzlo
  • ohledne mortal kombat navrat k pc platforme ohlasit nemuzou protoze spolecne s tekenem jsou to automatovky v dobe kdy u nas vysel mortal kombat 1 na pc se v japonsku uz skoro rok hral na automatech a vychazela dvojka to same tekken obe tyhle maticky sou predelavky z automatu tekken dokonce na automaty vychazi porad i ty nejnovejsi dily tedy jen v japonsku
  • me ps3 zamrzne u fallouta mam slim a kamosovi taky a to ma jeden z prvnich modelu ps3 ale jinak u niceho no ale ten fallout je kvuli tomu nehratelnej
  • pres tri hodky a nic,vse ok (ps3).ty clanky bych zakazal,akorat to strasi lidi.jinak hra je fakt uzasna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit