Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony si zaslouží gratulaci, o tom nepochybuju. Je pravda, že Xbox nebyl k dispozici více jak rok po uvedení, zatímco ps4 byl plošně uveden všude. 90% mi ale přijde jako přestřelené číslo, nevěřím, že by se trh stihl nasytit během prvního roku života "nextgenu", kdy v podstatě ani nebylo co hrát.

    Osobně upřednostňuji xbox, dualshock mi ergonomicky prostě vadí, a takové chvástání mi nepřijde úplně fajn. 70-90% není dobré pro zákazníky, to není zdravá konkurence..

    Jen pro info, umí už PS4 po skoro 2 letech života přehrát film z flashky / stream přes wifi z pc?
    • Neco takoveho ma lavinovy efekt. Kdyz si vsichni nedockavi kamaradi koupili ps4 (pac nemeli na vyber), koupis si o rok pozdeji xbox one? Za prve bys s nima nemohl hrat a za druhe by sis s nima nemohl pujcovat hry. Navic je ten xbox v dobe uvedeni na lokalni trh zjevne slabsi a pritom drazsi. A k tomu vsem se jeste ms davno pred tim vysr@l na podporu x360, zatim co na ps3 vychazi komercni pecky jako tlou. Vubec se nedivim, ze tolik hracu preslo na ps platformu.
    • Drakersss
      Ano přehrávat filmy už jdou ale připadá mi to celkem zbytečné. Jelikož pokud má někdo Ps4 tam musí k tomu mít i LCD/LED televizi které dnes už přehrávají filmy. Proč si tedy přehrávat film na Ps4 když k tomu máš Tv ? *4* Jináč já kupuji hlavně Bluray filmy takže Ps4 dosti využívám.
    • myslím, že už tam je apka, ještě jsem to nezkoušel, flashku dávám do TV, nemusím kvůli tomu zapínat PS4. Dualshock je v pohodě, využívám jak k PC tak k PS4, je velice lehký a dobře se drží. Prý jedině jsou špatné ty kloubočky, že odcházejí, já teda si zatím nestěžuji, mě drží a to mám za sebou Bloodborne na NG+
      • faitheater
        Jak máš vyřešené připojení DS4 k PC? Já bych nejraději hrál na PC+DS4 bezdrátově, ale to se mi vždy zapíná PS4.
        A pokud spráruju DS4 s PC, tak potom už PS4 na DS4 vůbec nereaguje...

        Takže zatím jedu DS4+PS4 bezdrát a DS4+PC kabelem...

        Nemáš nějaké lepší řešení?
        • http://ds4windows.com tenhle program využívám a jedu přes přes bt. Jinak s tím zapínáním nevím, já mám PC v jiném pokoji než konzoli. Konzoli mám u TV, takže tohle neřeším, konzole je vyplá, když jsem u PC. A s stím párováním nemám problém.
      • Drakersss
        S těmi kloboučky to byla jenom první várka. Teď už jsou v pohodě dělají to z odolnějšího materiálu. U mě rozhodně dualshock vede nikdy jsem si nezvykl na ty analogy co má xbox ovladač.
  • Není se čemu divit, MS s XO neměli kdovíjak povedený start a v dost zemích vyšlo XO později, takže lidi jednoduše šáhli po dostupné konzoli.
    Navíc mi přijde, že minimálně u nás měl Playstation skoro vždycky navrch. Jediná výjimka byla předchozí generace, kde X360 mi přišel o něco úspěšnější ať už kvůli větší podpoře od MS (Mountfield akce), tak i kvůli možnosti snadnějšího warezení.
    Aspoň konkurence bude mít prospěch pro zákazníky, kdy se MS bude muset ku*evsky snažit aby dohnal PS4 - na čemž už dělají, zpětná kompatibilita je něco, co PS4 díky rozdílné architektuře asi zrovna nenabídne.
    • Mohl si si všimnout že PS 4 už pomalu dostává silny lineup nových titulů a pochybuji že zrovna zpětna kompatibilita pro konzoli která měla exkluzivit na prstech jedne ruky zachranila konzoli jako takovou
      • ze tech super exkluzivnch her na PS4 maji, taktez spocitatelny na prstech jedny ruky, z toho pulka jich ani nestoji za rec
        • PS. dodám že my máme pre-pre-pre-pre alphu Star Citizen a to vy nemáte. Heč *15*
          • RodneY55
            My mame Batman: Arkham Knight
    • xbox 360 vyšel o rok dříve, proto se mu velice dařilo, navíc to byla i docela výkoná konzole. V součanosti je už ale PS3 mírně nad Xboxem 360 v prodejích. Playstation má větší značku ve světě než Xbox, navíc PS4 vyšla dříve než XO, je zcela jasné, kdo ovládne současnou generaci. Xbox tu bude mít těžké, navíc MS nemá vlastní studia typu Naughty Dog, kteří dokáží vymáčknout z konzole maximum...
      • Ja bych uvital kdyby to MS zabalil a predstavil novej xbox a vypalil tim PS4 rybnik. Aspon by se na trhu neco delo *15*
        • Pro konkurenci by to bylo fajn, ale já bych spíše uvítal, kdyby uvedlo Nintendo novou konzoli, která by byla dvakrát výkonnější než PS4 za podobnou cenu. *15* To by byl šok, navíc Nintendo má dobré exluzivity, takže by Sony i MS mohli zaplakat. Bohužel to je nereálné, Nintendo totálně rezignuje na výkon, takže nové Xenoblade Chronicles musí být omezené co se týče HW, což je škoda...
  • Mart9
    Mám takový pocit, jestli teď náhodou nebude lepší koupit Xbox, protože se budou muset sakra snažit, aby Sony dohnali.
    • Rikas koupit ho driv, nez ho slevni, jo? :-)
      • Mart9
        Oni přidají zpětnou kompatibilitu a následně ho slevní jo?
        • Kdyz se neprodava a deklaruji, ze chteji zvednout prodejnost, tak urcite.
      • Sithard
        Asi někdo z PR Microsoftu :-D
    • Mno v americe se moc snazit nemusi :)
      • v Americe taky vede PS4...
        • kecy....
          http://bgr.com/2015/05/15/xbox-one-vs-ps4-npd-april-2015/
          • V americe je dostupný xbox music a videos, tam se dá rozumně používat, ne jak tady.
  • Gratulace Sony, i když bych byl pro větší konkurenci. Osobně hraji na Pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit