Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi se dá souhlasit, přesto si konzoli koupím pod stromeček *1* . Jasně, HW velm rychle zastará a už v době vydání grafika pokulhává za PC verzemi her. Jenže do konzole vrazíš cca 9000 pořizovací cena, hry po dohrání točíš s menší ztrátou a máš vystaráno. Funkční, optimalizované a žádné starosti s nedostatečným HW jako u PC. Tam musíš dělat upgrade co dva roky a GK + další komponenty nejsou nejlevnější. Pak to vypadá, že první rok si zahraješ na vyské detaily, další na střední a dlaší děláš upgrade. PC na FPS nebo spíš na online FPS a stejně nic lepšího než CS 1.6. ještě nevyšo a to utáhnu i na hoooodně starým HW. Tak proto. A kouím PS 4 přestože teď momentálně mám x360.
  • del0
    To asi myslíš ty "velký" hry, kterých na PC a mobily vychází dvakrát tolik. Try harder. *15*
  • Zdá se, že nemáš absolutně žádný přehled, na PS4 vyjde každý týden několik her :-).
  • Ti si vážně velmy blbý chlapec... :D
  • del0
    "toho nemá brát vážně"

    kk
  • To já raději sáhnu po té PS4 až se odhodlám novou konzoli koupit. Ovladač mi jednoznačně Soňáckej vyhovuje líp, neumím si představit hráts analogama křížem a je takovej moc humpoláckej ten Mrkvosoftí. A zrovna Halo mě nikdy neoslovilo, alespoň co jsem chvíli hrál ten jeden z dílů co byly na PC. stejně tak Forza není co by mne lákalo :). Víc mne lákají ty Soňácký exkulsivity jako Bloodborne, nebo Uncharted. Ale myslím že jinak jsou obě konzole skoro stejné, je to jen otázka co kdo preferuje. Taky hraje roli, že v mém okolí se to hemží jen PS4kou, tak abych měl s kým hrát online :).
  • "vyjímka"

    No to je negramotný hňup, toho nemá brát vážně. A ostatní si hrajte na čem chcete.
  • Fiji je aktualni highend. Az bude vychazet PS5, budeme o nekolik generaci dal. Nerikam, ze vykonove, protoze technologicky pokrok se zpomaluje a 300W chip do konzole proste nedaji, ale zcela jiste pujde o jinou architekturu.
  • del0
    Hmmm. A hry na RemakeStation4 budou kdy? Ok, něco se blíží. Za rok, za dva tu bude pár her. Po skoro 2 letech, hurá. V době, kdy PS4 bude mít výkon na úrovni tabletů, bude konečně co hrát a pár lidem dojde, že si koupili krabici, na který 2 roky hráli remaky v 60fps (které přece očima nepoznáte), další 2 roky pár exkluzivek (které budou po fanboysku prohlašovat za bez debaty nejlepší hry všech dob, které jim všichni musí závidět) a teď to můžou prodat, protože je tady PS5 - další PC v minicasu, opět se zastaralým HW, opět s náloží fake videí ukazujících jakože magický výkon (sem zvědavý, s jakou další bublinou podobnou sdílené paměti přijdou tentokrát), videích, které samozřejmě ani nejsou z gameplaye (downgrade comin') a opět s čekáním a krácením si času hraním remaků. Jediná vyjímka, že už se nebudou chvástat s 60fps, protože nakálet si na hlavu dvakrát po sobě by nebylo moudré. A teď to nejlepší - lidi to stejně koupí. Sony GG. Tomu říkám podmanit si dav. I Hitler by mohl závidět.
  • Kdyz se neprodava a deklaruji, ze chteji zvednout prodejnost, tak urcite.
  • To neni zadny fakt, ale tvuj dojem :-). Treba asymetricke rozlozeni sticku je prisernost, a zoufaly d-pad, na kterem nejdou hrat bojovky je take vseobecne znamy.
  • V americe je dostupný xbox music a videos, tam se dá rozumně používat, ne jak tady.
  • koukám na GGG asi zas nemá cenu ani reagovat, v tomto případě je snad jasné, že je tím mysleno 70-90% z těch co konzoli mají ....
  • Jestli to tak je, tak to není moc dobré a to nadšení fanoušků Sony moc nechápu. Konkurence je potřeba.
  • Proč mýtus? Každému vyhovuje něco jiného. Mě osobně taky vyhovuje lépe xbox ovladač a takových lidí je spousty. Ale na DS sem si taky zvyknul, i když ho subjektivně hodnotím jako horší.
    Že tobě vyhovuje víc dualshock je v pořádku, ale to přece neznamená, že xbox ovladač nemůže vyhovovat spoustě lidem prostě více.
  • kecy....
    http://bgr.com/2015/05/15/xbox-one-vs-ps4-npd-april-2015/
  • Ilusiveman
    Tak rozhodně volím dualshock
  • ale jde, musíš si dokoupit adaptér do usb a MS už chytá i svůj oficiální
  • Až 90%? Telefonica také nabízí až 50 Mbit/s a všichni víme, jak to vypadá ve skutečnosti. *1*
  • Sorry, ale to vypovídá naprosto o ho*ně. Já například u nás v práci neznám nikoho (cca 100 lidí), kdo má doma konzoli. Počítač mají doma ale všichni. Takže bych těm 90% měl taky věřit? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit