Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Ten nadpis z DDworldu bych trochu upravil viz. Zabij PC-čkáře, bude o idiota méně...
    • K těm idiotům ses právě zařadil. *3*
    • DD je nemocny fanatik. Upravuje si vysledky testu. A fanbouje znacku.
      Vlastne je stejny jako ty, taky fanbojujes konzole a upravujes si argumenty tak aby sedely.
      *4*
  • Čtéte to tady po sobě lidi a pochopíte, že jste jen odpad společnosti. Úplná stoka. Až mi je vás líto...
    • Neco takoveho muze napsat jen odpad spolecnosti, uplna stoka :-).
      • Kato: Jejdasek aka Eda je konzolovy fanatik, jehoz nejvetsim argumentem bylo "az vyrostes tak pochopis" *1*
        • Co to mate s tim Jejdaskem? Nic takoveho jsem nepsal, spis se mi zda, ze tobe nejak chybi argumenty a tak se snazis akorat nejak divne urazet nebo co.
          • Melo by se ti zacit zdat ze si ty blaboly vymyslis na takovym levelu ze uz to neni vtipny a je to docela okaty. Snaz se vic.

            Rict ze hrat treba Witchera 3 na low detaily a res je lepsi jak full detaily a 1440p je fakt vtipny. *5*
            • Co tu vsichni blabolite? O witcherovi jsem nenapsal ani slovo. Nevim co berete, ale ten vas matros je hodne dobrej.
  • Milé děti, copak to vidím. Copak jste nacisti abyste se jedni či druzí nazývali "master race"? Ale no tak. Buďte rádi, že je trh segmentován na více platforem, protože Vám nabízí možnost volby a větší rozmanitost. Nemusíte sedět deset let pod fíkovým keřem, abyste přišli na to, že výběr je jen otázkou osobní preference. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že nejlepší je mít v záloze vícero zařízení.
    • Tilwaen
      Pak nemáme být z většiny ateisté, když uprostřed urputně probíhající křížové války hlásáš klid a mír, kde Tvoji stoupenci žízní po krvi :-)
  • Ja porad nevim kde vznikaji ty debilni predstavy ze lidi dnes hraji na tabletech a mobilech!? Na tomhle hraji lidi co nejsou zadni klasicti hraci Pc ani konzoli. Samozrejme hraci hraji v nouzi i na tabletech ale neni to jejich priorita. Pokud jste paran tak PC a konzole budete vzdycky potrebovat.
    • Nemas dostatecny nadhled. Z trzniho pohledu je skupina lidi o ktere mluvis pomerne mala a mobily a tablety nabyvaji v hernim prumyslu na vyznamu, treba proto, ze to je stale rostouci trh. V lonskem roce treba prodeje her na konzole stagnovaly ci spis byly mensi na rozdil od tech mobilnich. Mimoradny uspech ps4 (nikdy v historii se zadna konzole takhle hodne neprodavala) je proto vskutku pomerne prekvapivy.

      Moje osobni domenka je, ze o konzole je obrívsky zajem, ale spoustu lidi vzdy odrazovala vysoka zavadeci cena. Nextgen prisel s nejnizsi zavadeci cenou a pritom kvalitnám a vykonnym hw, a to stoji za tak rychlym nastupem nextgenu. Obavy Sony, ze casem prodeje konzoli poklesnou jsou tak opravnene. U levnych konzoli mozna prídejni krávky nebudou stabilni pé mnoho let, jako dosud, ale mozna se budou podobat prodejnim krivkam her, tedy rychly nastup a pak pad a dal uz jen nizke prodeje. A nebo take ne, nikdo nevi a sony tape v tom, jakou si ma pripravit ekonomickou strategii do budoucnosti.
    • To mas tak, kdyz tam sedi nakej ceo nebo co to ma za funkci nekdo tam, kteremu je 56 a vzivote nic nehral a jen zakazoval hry svojim detem (jestli nake vubec ma) a takovej nouma co tomu proste nerozumi dela nake odhady na zaklade nakych cisel tak to tak dopada.
  • A taky doufam,ze uz skonci era tech debilnich idie her.Tyto hry akorad zabili unikatni prenosny nadstroj ps vitu,kdyby aspon ty debility vyuzivali funkci ps vity a byli azpon z polviny tak dobry jako terraway tak drzim hubu,ale indie hry je pracka penez nic vic.hnusny to je, drahy to je.Max 10kc bych za to dal.Kdyz hraju na vite terraway nebo killzone nebo uncharted.Takhle maj vypadat hry na prenosnem zarizeni.Nebo to ma taky tak slozitou archytekturu jako ps3,ze na todelaj piskvorky?
    • je videt,ze neznas hry,ponevadz skoro vecky indir hry jsou prave napodobeniny z amigy 500 a 1200.staci kouknout na youtube.a za hry,ktery vypadaj jak z 8bit.ery rozhodne 250kc platit nebudu.
    • Ja mam vitu rad a indie hry na ná zboznuju, na vitu se dostavaji ty nejlepsi kousky a rízhodne ji to prospáva.
      • Jako chapu,ze indie hry te bavi,to me naky taky,ale nebudu za under world platit 250kc,kdyz to je 30let stara hra.Treba takova botanikula je jina liga.Fruit ninja atd,za to nemuzou chtit tolik penez,nebo fez,koukni jak to vyoada.Jak z ery 8bitu.A kvuli tomu ze je to dobre hratelny jako sachy,nebudu za to plati takovi nerestny prachy.
        • At si to vypada jak chce, hlavne ze je to zabavne, protoze ja hry hraju kvuli zabave a platim prave za ni. A nektere graficky jednodussi hry jsou superzabavne na rozdil od rady konzumniho odpadu, ktery stavi na grafice.
    • Ty radši upaluj zpátky do školy, archytekturo. *7*
    • No a neni to pracka penez?Dat under world z amigi 500 hru za 250?Max 10kc.To je hnus velebnosti.
  • PS4 je lepsi, vykonnejsi a levnejsi nez konkurence, kdo by ji nechtel.
    • Já bych ji nechtěl, možná tak jako plivátko. *3*
    • Edo v tom to vubec neni.Ps3 take byla lebsi nez xbox360,a ty hry na xboxu se dali lip a lip vypadali,myslim multiplatform.Exluzivni hry byli lepsi a hezci na ps3.Kazdy vi ze herni system hlavne prodavaji hry a ne vykon.A v kvalitnich hrach ma proste PlayStation strane navrch.Koukni do minulosti jak dopadli vykonejsi systemi,bez kvalitnich her.Atari jaguar,nintendo 64,sega saturn,ti byli vykonnejsi nez ps1.Amiga 1200 drtila pc.
      • PS3 byla drazsi, vysla o rok pozdeji, dlouho mela malo her a multiplatformy na ni behaly hur. Souhlasim, ze je to hlavne o hrach, ale ten vykon napomaha delat lepsi hry a ted jde o to, jak se te vyhody vyuzije.
        • Výhodné asi jako výrobky applu *11*
      • flash789
        PS3 je fajn, ale o tom ze xbox byl min vykonej bych dost pochyboval, navíc obrovska vyhoda xboxu 360 je komplet instalace her na HDD, coz jaksi PS3 neumi (vetsina ps3 her ma jen castecnou instalaci a porad taha nejake data z media), leda když tu hru koupis digitalne. Rozdil v plynulosti třeba u Dragons Dogma je do oci bijici, a to jen proto ze na xboxu to netaha nic z media.
        PS3 mi prijde vic komfortnejsi a hezci, ale o tom vykonu by se dalo hodne diskutovat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit