Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Podpásovka od Sony. Je to začátek konce naší základní PS4, bohužel. Samozřejmě to ale nepřiznají. *16* *12* *10*
    • oktavius66
      Tím pádem je podpásovka celý trh ne? Koupíš si nový telefon- do roka je starý. Koupíš novou TV nebo něco do PC a příští rok jsou zase o něco lepší. A takhle to jede furt dokola. To nezastavíš. Nevím proč by to měl být konec základní PS4. Hry na to budou vycházet ještě pár let a když zvládne základní PS4 grafiku co má Unchrated 4... Co by si chtěl za ty prachy.
      • Mart9
        Nemáš pravdu. Když si kupuješ telefon, velmi pravděpodobně si nekupuješ ten nejlepší na trhu, protože jich jsou tisíce. Zatímco teď jsem nemohl koupit nic lepšího než PS4 a sám výrobce mi tu konzoli zařízne.
        • Draken69CZ
          A co koupit PC?
          • Mart9
            Podle mě se bavíme o konzoli.
            • Draken69CZ
              Ok to zcela chápu.
            • Mart9
              Já na PC hrál posledních 16 let, jenže poslední roky plynule přešlo v pracovní nástroj a já nechci ve volných chvílích být stále na tom místě u stolu a s myší v ruce. K práci mi 6 let staré PC stačí a k němu jsem si koupil konzoli, protože mě baví sportovní hry a na ty jsou lepší. Nehledě na to, že moje top hra NHL je pouze na konzolích.
            • Draken69CZ
              Nemyslel jsem to jako provokaci, jen mě zarazilo že o tom píšeš že tě SONY natlačilo do PS4 jako by jsi neměl žádnou jinou volbu, ale na výběr si měl.
            • nezastávám se PC Master Race, ale PC příjde vhod, když mu žádná budoucí konzole nebude vyhovovat. Mě obecně štve, že konzolisté odsuzují PC jako něco zlého a PCčkáři se smějí konzolářům jak romským rodinám. Každý má svoje, každý si to vede jinak, tak se starejme sami o sebe a né o ostatní :) Ale ano, doporučil bych PC. Toť můj názor, nebudu ti ho vnucovat
  • Konecne budu konzoly take vykonne ako mali byt. Sucasna generacia robi hanbu so svojim vykonom.
    • co to je za kec? Konzole jsou, tedy byly vždycky konzole tím, že svou architekturou to byly konzole. Přezpříští generece se budou prodávat s vyměnitelným grafickým modulem...jo aha to už ale nebudou konzole že, ale jakési powerpc gaming device.
  • Já se tedy těším. One Day beru...
    • Draken69CZ
      No nevím cena bude asi pěkně vysoko a dokud nepotvrdí NEO verzi Bloodborne budu čekat.
      • peníze řeší jenom PCčkáři. Děcka z kapesného těžko můžou vydělat na novou konzoli..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit